Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:01
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Flamur Noka përjashtohet 10 ditë nga Kuvendi
Lapsi - 23-Nov-2016 16:45
Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, është përjashtuar me 10 ditë nga Kuvendi. Vendimi është marrë në mbledhjen e Byrosë së Kuvendit. Ndëshkimi i Nokës erdhi pas sjelljes së tij në Komisionin e Sigurisë ...
Byroja përjashton Flamur Nokën 10 ditë nga aktivitet parlamentare
Syri - 12-Oct-2017 20:29
Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka përjashtohet 10 ditë nga aktivitet parlamentare. Kështu ka vendosur Byroja e Kuvendit, që u mblodh pasditen e sotme pas kërkesës së kryeparlamentarit Gramoz Ruçi. Mbledhja u ...
Byroja përjashton me 10 ditë Flamur Nokën
Top Channel - 12-Oct-2017 20:26
Byroja e Kuvendit miratoi kërkesën e një grupi deputetësh të Partisë Socialiste, që kërkuan përjashtimin me 10 ditë të deputetit të Partisë Demokratike, Flamur Noka. Përjashtimi i Flamur Nokës është bërë vetëm me votat ...
LSI bashkon votat me PD kundër përjashtimit të Flamur Nokës nga Kuvendi
BalkanWeb - 12-Oct-2017 20:26
TIRANE – Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbeshtetur deputetin demokrat Flamur Noka në mbledhjen e Byrosë Parlamentare në Kryesinë e Kuvendit, duke votuar kundër përjashtimit të tij. Edhe pse LSI bashkoi votat me ...
Flamur Noka përjashtohet 10 ditë nga Kuvendi
BalkanWeb - 12-Oct-2017 20:26
TIRANE- Pas mbylljes së mbledhjes së Byrosë së Kuvendit, u vendos që deputeti demokrat Flamur Noka të përjashtohet 10 ditë nga Kuvendi. Vendimi për përjashtimin e Flamur Nokës ishte 5 me 3. Lëvizja Socialiste për ...
Byroja merr vendimin për Nokën, përjashtohet për 10 ditë
Telegraf - 12-Oct-2017 20:25
Byroja e Kuvendit ka marrë vendim për deputetin e Partisë Demokratike Flamur Noka.....
Byroja përjashton deputetin Flamur Noka 10 ditë nga Parlamenti
Syri - 12-Oct-2017 20:25
Demokrati Flamur Noka përjashtohet 10 ditë nga Parlamenti. Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka është përjashtuar për 10 ditë nga parlamenti. Kështu ka vendosur Byroja e Kuvendit, që u mblodh pasditen e sotme pas ...
Flamur Noka përjashtohen 10 ditë nga Kuvendi
Gazeta Shqip - 12-Oct-2017 20:23
Byroja parlamentare e mbledhur pasditen e sotme vendosi përjashtimin e Flamur Nokës me 10 ditë nga seancat e kuvendit . Vendimi u mor me 5 vota pro dhe 3 kundër. LSI votoi kundër përjashtimit të Nokës. Vendimi për ...
Byroja përjashton deputetin Flamur Noka
Syri - 12-Oct-2017 20:22
Flamur Noka përjashtohet 10 ditë nga Parlamenti Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka është përjashtuar për 10 ditë nga parlamenti. Ky është vendimi i Byrosë së Kuvendit, që u mblodh pasditen e sotme pas kërkesës ...
Asnjë tolerim, Byroja përjashton Nokën me 10 ditë nga punimet e Kuvendit
Java News - 12-Oct-2017 20:20
Byroja e Kuvendit ka vendosur përjashtimin e deputetit të PD Flamur Noka me 10 ditë nga punimet e Kuvendit. Pas këtij vendimi, Noka humbet pjesëmarrjen në Komisionin e Sigurisë ku është anëtar si dhe në seancën e ...
Byroja e Kuvendit mblidhet për përjashtimin e deputetit të PD-së, Noka: turp, nuk pranojmë këtë mënyrë drejtimi…
Tesheshi - 12-Oct-2017 20:17
Byroja e Kuvendit është mbledhur pasditen e së enjtes për të vendosur mbi kërkesën e Partisë Socialiste për përjashtimin për 10 ditë nga punimet e Parlamentit të deputetit demokrat, Flamur Noka. Ky i fundit u përjashtua ...
Noka: Nga Parlamenti duhet të përjashtohej Rama me fjalorin e tij vulgar
TetovaSot - 12-Oct-2017 20:17
Publikuar: 20:14, 12 Tetor, 2017 Deputeti demokrat Flamur Noka tha se nga Parlamenti dihet të përjashtohej kryeministri Edi Rama, që përdori fjalor rruge në sallën e Parlamentit dhe jo ai. Noka tha se Rama përdori një ...
Noka: Përjashtimi im turpi i këtij parlamenti
Dritare.net - 12-Oct-2017 20:13
Deputeti Flamur Noka ka qenë prezent në mbledhjen e Byrosë Parlamentare në ambientet e Kryesisë së Kuvendit ku po diskutohet kërkesa e PS për përjashtim 10 ditë nga kuvendi i tij. Noka ka shprehur qëndrimin e tij në ...
Noka: Ruçi qëndrim harbut, i amniston Ramës fjalorin e rrugës
OraNews - 12-Oct-2017 20:08
Deputeti, Flamur Noka, nuk priti të merrte vendimin e Byrosë së Kuvendit por la mbledhjen pasi i bëri të ditur qëndrimin etij. Duke folur për gazetarët, Noka tha se është turp për një parlament të përjashtojë deputetin ...
Noka: Nuk di të them vendimin e Byrosë, por turpin e Parlamentit
OraNews - 12-Oct-2017 20:08
Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka tha pas mbledhjes së Byrosë së Kuvendit, se nuk e dinte se çfarë vendimi është marrë ndaj tij, por shton se di cili është turpi i Parlamentit sot. Noka : Vendimi i Byrosë nuk e ...
Noka: Rui qndrim harbut, i amniston Rams fjalorin e rrugs
Bota Sot - 12-Oct-2017 20:07
Deputeti, Flamur Noka, nuk priti të merrte vendimin e Byrosë së Kuvendit por la mbledhjen pasi i bëri të ditur qëndrimin etij. Duke folur për gazetarët, Noka tha se është turp për një parlament të përjashtojë deputetin ...
Debati me dyer të mbyllura ne Byro, Paloka: T’i kërkohet falje Flamur Nokës
Koha Jone - 12-Oct-2017 20:05
Zbardhen bisedat e para të mbledhjes me dyer të mbyllura të Byrosë së Kuvendit, aty ku po diskutohet për përjashtimin me 10 ditë nga jeta parlamentare të deputetit Flamur Noka, që krijoi rrëmujë sot në sallën e ...
Partizani përmbys Teutën, fitojnë Skënderbeu e Kukësi
Shqiptarja - 12-Oct-2017 20:00
Partizani më në fund merr fitoren e parë në kampionat. Në javën e 5-të kryeqytetasit fituan me përmbysje 2-1 ndaj Teutës në Durrës. Superligën e kryeson Skënderbeu që mposhti Laçin 2-1 në Korçë. Fitojnë edhe Kukësi dhe ...
Bisedat me dyer të mbyllura, Paloka i “hakërrehet” Ruçit: Kërkoji falje Flamur Nokës
Mapo - 12-Oct-2017 19:55
Zbardhen bisedat e para të mbledhjes me dyer të mbyllura të Byrosë së Kuvendit, aty ku po diskutohet për përjashtimin me 10 ditë nga jeta parlamentare të deputetit Flamur Noka, i cili krijoi rrëmujë sot në sallën e ...
Reagon Noka: Ajo që teprova sot ishte se…
Java News - 12-Oct-2017 19:54
Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ishte pasdite në Kryesinë e Kuvendit ku paraqiti pretendimet e tij lidhur me deklaratat në parlament që i kushtuan përjashtimin. Noka deklaroi para Byrosë se nuk ka shkelur ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore