Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:01
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Tatimpaguesit Vip nuk deklarojnë në rregull rrogat e punonjësve
RTSH - 12-Oct-2017 14:02
Në bazë të analizës së riskut do të jenë edhe kontrollet për tatimpaguesit e mëdhenj apo siç njihen ndryshe vip. Kështu u shpreh gjatë një takimi të organizuar nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë, drejtoresha e ...
Jaka: Formalizimi i ekonomisë domosdoshmëri, sjell konkurrencë të ndershme
Gazeta Dita - 12-Oct-2017 13:48
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë në bashkëpunim me drejtorinë e Tatimpaguesve të Mëdhenj diskutuan sot datë 12 tetor 2017 në një tryezë të përbashkët mbi aksionin anti-informalitet, problematikat por edhe mbi ...
Galeri

Lajmet Kryesore