Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Denoncimi/Personat që përplasën Policinë në Elbasan, me ndihmën e Ramës, sot gjenden në një vend të BE
Gazeta55 - 12-Oct-2017 11:36
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se personat që goditën Policinë në Elbasan janë larguar me ndihmën e Edi Ramës në një shtet të Bashkimit Europian. Në një dalje për media, kreu demokrat theksoi se ...
Basha: Të dyshuarit për ngjarjen e Elbasanit, në një vend të BE-së
Telegraf - 12-Oct-2017 10:59
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u shpreh se...
Basha: Shqiptarët duan të ikin
Portalb - 11-Oct-2017 21:03
Duke analizuar të dhënat e barometrit të Ballkanit, Lulzim Basha shprehu shqetësimin e opozitës se gjysma e shqiptarëve duan të ikin nga vendi. Arsyeja kryesore është gjendja ekonomike. “39 % e bashkëqytetarëve tanë nuk ...
Basha: “Të fortët” e Elbasanit janë larguar nga Shqipëria
TV Klan - 11-Oct-2017 19:05
Teksa Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për ngjarjen e Elbasanit, ku mbrëmjen e 18 shtatorit një makinë e blinduar goditi automjetin e nëndrejtorit të policisë Gjergj Oshafi, Lulzim Basha ka ngritur akuza ...
Basha me akuzë të fortë: Banda që përplasi policinë në Elbasan ndodhet…
Panorama - 11-Oct-2017 18:21
Duke iu referuar të dhënave dëshpëruese për shqiptarët dhe pamundësinë për përballimin e jetesës publikuar nga Barometri i Ballkanit, kryedemokrati Lulzim Basha ka folur me tone të ashpra ndaj kryeministrit dhe ...
Pse ikin shqiptarët? Basha zbulon planin e PD: Luftë çmendurisë së Ramës
Panorama - 11-Oct-2017 18:18
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar sot se PD-ja do te beje lufte te ashper kunder asaj qe e ka quajtur marrezi dhe cmenduri te Edi Rames. Nga selia blu, ku mbajti nje deklarate per mediat, Basha i ...
Basha: TVSH-ja e Ramës marrëzi, do ta pengojmë
RTSH - 11-Oct-2017 15:53
Shqiptarët janë të parët nga vendet e Ballkanit dhe të Europës, që duan të braktisin vendin e tyre . Kështu i lexon rezultatet e Barometrit të Ballkanit 2017, kreu i opozitës së djathtë shqiptare Lulzim Basha. Zoti ...
Basha: Biznesi i vogël me TVSH, çmenduri e mazhorancës
OraNews - 11-Oct-2017 15:31
Duke iu referuar barometrit për Ballkanin, ku të dhënat flisnin për dëshpërim dhe pamundësi të përballimit të jetesës nga shqiptarët, kryetari i PD Lulzim Basha hodhi akuza të ashpra ndaj qeverisë dhe kyeministrit. ...
Basha pr bandat: Ja ku gjenden t dyshuarit q prplasn makinn e policis
Bota Sot - 11-Oct-2017 15:31
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në konferencë për shtyp ditën e sotme ka folur në lidhje me bandat dhe gjendjen ekonomike të vendit. Basha duke iu referuar Barometrit të Ballkanit tha se shqiptarët janë ...
“50% e shqiptarëve duan të ikin nga vendi”, reagon Basha: Nga janari duhet vetëm mbijetesë, çmimet …
Standard - 11-Oct-2017 15:08
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të sondazhit të Barometrit të Ballkanit. Sipas rezultateve të kësaj ankete, mbi 50 % e shqiptarëve duan të largohen nga vendi, për shkak se nuk ...
“50% e shqiptarëve duan të ikin nga vendi”, reagon Basha: Nga janari duhet vetëm mbijetesë, çmimet …
BalkanWeb - 11-Oct-2017 15:05
TIRANE- Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të sondazhit të Barometrit të Ballkanit. Sipas rezultateve të kësaj ankete, mbi 50 % e shqiptarëve duan të largohen nga vendi, për shkak se nuk ...
Denoncimi i Bashës: “Të fortët” e Elbasanit në “Audi”-n e zi janë larguar nga Shqipëria
Telegraf - 11-Oct-2017 14:42
Kryedemokrati Lulzim Basha në një konferencë urgjente për...
Basha: Propozim për TVSH! Ja ku ndodhen ata që goditën policinë
Zhurnal - 11-Oct-2017 14:34
Partia Demokratike do të paraqesë në Kuvend propozimin e saj për TVSH-në. Vetë kreu i saj, Lulzim Basha në një dalje
Basha: autorët e incidentit të Elbasanit janë larguar nga Shqipëria me ndihmën e policisë (video)
AlMaKos - 11-Oct-2017 14:34
Lulzim Basha, kryetar i PD-së, akuzoi policinë se ka ndihmuar personat e përfshirë në incidentin e Elbasanit pak javë më pare, që të arratisen nga vendi. Në një deklaratë për mediat, Basha riktheu në vëmendje edhe ...
TVSH-ja, Basha: PD do të luftojë kundër çmendurisë
Klan Kosova - 11-Oct-2017 14:34
Partia Demokratike në Shqipëri do të paraqesë në Kuvend propozimin e saj për TVSH-në. Vetë kreu i saj, Lulzim Basha në një dalje të posaçme për mediat tha se duhet të ndërhyhet në themel, dhe kjo është garantimi i votës ...
Kryedemokrati Lulzim Basha akuzon Ramën për lidhje me krimin
ABCNews - 11-Oct-2017 14:30
Kryedemokrati Lulzim Basha akuzon Ramën për lidhje me krimin “Ata që përplasën makinën e policisë në Elbasan, sot në një shtet të BE” 11 tetor 2017 14:30 Lulzim Basha nga foltorja e selisë blu denoncoi rritjen e ...
Basha: autorët e incidentit të Elbasanit janë larguar nga Shqipëria me ndihmën e policisë (video)
Albportali - 11-Oct-2017 14:25
Lulzim Basha, kryetar i PD-së, akuzoi policinë se ka ndihmuar personat e përfshirë në incidentin e Elbasanit pak javë më pare, që të arratisen nga vendi. Në një deklaratë për mediat, Basha riktheu në vëmendje edhe ...
Basha: autorët e incidentit të Elbasanit janë larguar nga Shqipëria me ndihmën e policisë (video)
Shenja - 11-Oct-2017 14:22
Lulzim Basha, kryetar i PD-së, akuzoi policinë se ka ndihmuar personat e përfshirë në incidentin e Elbasanit pak javë më pare, që të arratisen nga vendi. Në një deklaratë për mediat, Basha riktheu në vëmendje edhe ...
Basha: autorët e incidentit të Elbasanit janë larguar nga Shqipëria me ndihmën e policisë (video)
Tesheshi - 11-Oct-2017 14:19
Lulzim Basha, kryetar i PD-së, akuzoi policinë se ka ndihmuar personat e përfshirë në incidentin e Elbasanit pak javë më pare, që të arratisen nga vendi. Në një deklaratë për mediat, Basha riktheu në vëmendje edhe ...
Basha: Ky vend po bëhet i pajetueshëm, nga janari do jetë më e vështirë mbijetesa
Lapsi - 11-Oct-2017 14:13
Pas publikimit të Barometrit të Ballkanit ku thuhej se mbi 50% e shqipëtarëve duan të largohen nga vendi, ka reaguar edh Lulzim Bahsa. Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar sot se PD do të bëjë luftë ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore