Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Video/ Policia në aksion, kapet i dënuari me 25 vjet burg
TV Klan - 12-Oct-2017 17:30
Autoritetet vijojnë operacionin “Vjeshtë 2017”. Kështu, këtë të enjte policia e Shkodrës ka vënë në pranga 2 persona të shpallur në kërkim, një prej të cilëve i dënuar me 25 vjet burg për një vrasje të ndodhur në 2013 ...
Emri/ Arrestohet i riu në Sarandë, ja çfarë i bëri turistes polake
Panorama - 12-Oct-2017 17:07
Teksa vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë, Sarandë. Ky shtetas ka qënë i shpallur në kërkim prej policisë për veprën ...
I vodhi celularin turistes polake, arrestohet i riu në Sarandë
Telegraf - 12-Oct-2017 17:00
Teksa vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim ka rënë...
I vodhi celularin turistes polake, arrestohet i riu në Sarandë (EMRI)
BalkanWeb - 12-Oct-2017 16:48
SARANDE – Teksa vijon puna për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë, Sarandë. Më datë 12.10.2017, Specialistët e Seksionit për Krimet ...
I vodhi celularin shtetases polake në Sarandë, arrestohet
OraNews - 12-Oct-2017 16:35
Policia e Sarandës ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Blutë kanë arrestuar shtetasin Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë. Policia thotë se ky shtetas ka qenë i shpallur ...
I vodhi celularin shtetases polake në Sarandë, arrestohet
Gazeta Dita - 12-Oct-2017 16:31
Policia e Sarandës ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Blutë kanë arrestuar shtetasin Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë. Policia thotë se ky shtetas ka qenë i shpallur ...
I vodhi telefonin polakes, arrestohet i riu në Sarandë
Java News - 12-Oct-2017 16:22
Një person është arrestuar në Sarandë pasi ishte shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Në pranga të policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë të Sarandës, pasi në lagjen e nr.1 të Sarandës I ka ...
Sarandë, i vodhi telefonin polakes arrestohet 34-vjeçari
Shqiptarja - 12-Oct-2017 16:17
Një person është arrestuar në Sarandë pasi ishte shpallur në kërkim për veprën penale të vjedhjes. Në pranga të policisë Elton Baho, 34 vjeç, banues në Gjashtë të Sarandës, pasi në lagjen e nr.1 të Sarandës I ka ...
Memaliaj, zbulohen 645 kg kanabis në një banesë
ABCNews - 12-Oct-2017 16:10
Memaliaj, zbulohen 645 kg kanabis në një banesë Pranga 50 vjeçarit 12 tetor 2017 16:08 Policia e Tepelenës ka arrestuar një 50-vjeçar nga fshati Kurtëz, pasi në shtëpinë e tij u gjetën 64 kg kanabis. Ai është Muharrem ...
Tenton të përdhunojë 59-vjeçaren, prangoset memalioti
Java News - 12-Oct-2017 15:32
Një 56-vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga policia nën akuzën e përdhunimit. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K.A., i cili tentoi të kryejë marrëdhënie me shtetase 59-vjeçare V.F. jashtë dëshirës së ëksaj të ...
Armë e municione pa leje, vihet në pranga durrsaku
Java News - 12-Oct-2017 15:07
Policia e Durrësit ka bërë me dije se ka arrestuar ditën e sotme një 33-vjeçar, i cili ishte person në kërkim. Mësohet se në pranga është vënë Daniel Bushi 33 vjeç, banues në Durrës. Për 33-vjeçarin, Gjykata e Rrethit ...
Një i arrestuar për vjedhje në Prishtinë
Kosova Press - 12-Oct-2017 14:27
Një person është arrestuar në lagjen “Kalabria” në Prishtinë, pasi që ka hyrë në banesën e ankuesit mashkull, ku ka marrë disa shënime personale të ankuesit dhe bashkëshortes së tij.
56-vjeçarit i shkrepet në kokë për seks, tenton të përdhunojë gruan më të madhe se vetja
Panorama - 12-Oct-2017 13:37
Një 56-vjeçar nga fshati Rabie i Memaliajt ka përfunduar në pranga, pasi tentoi të përdhunonte një grua. Policia bën me dije se gjatë ditës së martë, Kastriot Ahmeti ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me ...
Shkodër, arrestohen dy persona në kërkim
VizionPlus - 12-Oct-2017 12:36
Policia e Shkodrës arrestoi mbrëmjen e së mërkurës dy persona të shpallur ne kërkim prej kohesh. Operacioni “vjeshtë 2017” u finalizua me prangosjen e Lazer Pemës 34 vjeç i dënuar me 25 vjet burg, për ngjarjen e ndodhur ...
Ngelet në tentativë grabitja, shokët e braktisin kur dëgjojnë Policinë, 19-vjeçari ngec në dritare
Panorama - 12-Oct-2017 12:34
Nje grup te rinjsh kishin organizuar nje grabitje por qe per fat ka mbetur ne tentative dhe nje person ra ne pranga ne Selenicë. Efektivët e Stacionit Policor Selenicë kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të ...
Të shpallur në kërkim për vrasje e plagosje, si u arrestuan dy shkodranët
Panorama - 12-Oct-2017 11:47
Kontrolle blic dhe aksion gjate nates nga policia e Shkodres dhe arrestim i dy personave te kerkuar. Policia njofton se në kuadër të operacionit “Vjeshtë 2017”, ndalohen 2 shtetas të shpallur në kërkim, Lazer Pema ne ...
Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari
Flaka - 12-Oct-2017 11:37
Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ka qenë vetë e dëmtuara, V. F., 59 vjeçe që ka kallëzuar Ahmetin në polici se ka tentuar të kryejë me të marrëdhënie seksuale me ...
Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari
Albportali - 12-Oct-2017 11:14
Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ka qenë vetë e dëmtuara, V. F., 59 vjeçe që ka kallëzuar Ahmetin në polici se ka tentuar të kryejë me të marrëdhënie seksuale me ...
Policia në aksion, kapet i dënuari me 25 vjet burg
Mapo - 12-Oct-2017 11:11
Autoritetet vijojnë operacionin “Vjeshtë 2017”. Kështu, këtë të enjte policia e Shkodrës ka vënë në pranga 2 persona të shpallur në kërkim, një prej të cilëve i dënuar me 25 vjet burg për një vrasje të ndodhur në 2013 ...
Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 56-vjeçari
Mapo - 12-Oct-2017 10:57
Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar të përdhunojë një 59-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rabie të Memaliajt, ku Kastriot Ahmeti, u ndalua nga shërbimet e stacionit të policisë. Ka qenë vetë ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore