Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 16:52
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
19-vjeçari plagos me thikë gjyshërit e tij Indeks Online - 12-Oct-2017 18:27
FOTO/ Shkrumbohet mjeti në tunelin e Elbasanit, nuk ka të lënduar
Java News - 12-Oct-2017 18:16
Mesditën e sotme një makinë është përfshirë nga flakët në tunelin e Kërrabës, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Makina e përfshirë nga flakët është një “Benz”, ndërsa raportohet se për fat të mirë nuk ka dëmtime në ...
Shkrumbohet nga flakët një makinë në tunelin e autostradës Tiranë – Elbasan
Telegraf - 12-Oct-2017 18:03
Mesditën e sotme një makinë është përfshirë nga flakët në tunelin e Kërrabës...
Goditi gjyshërit me thikë, i riu habit me dëshminë e tij
Syri - 12-Oct-2017 17:43
Një 19-vjeçar plagosi me thikë gjyshin dhe gjyshen rreth orës 13:00 në rrugën “Muhamet Deliu” në kryeqytet. {gallery} Autori i identifikuar nga policia është Beniamin Kaso, i cili u ndalua pak minuta pas ngjarjes. ...
19 – vjeçari tenton të vrasë gjyshërit
TV Klan - 12-Oct-2017 17:30
Ky është Beniamin Kaso, 19 – vjeçar, i cili mesditën e të enjtes tentoi të vrasë me thikë gjyshërit e tij, Shaban e Hajrie Agaj 80 e 77 vjeç. Ngjarja ndodhi në rrugën “Muhamet Deliu”, pranë zonës së Freskut në Qesarakë. ...
Prfshihet nga flakt makin n tunelin e Krrabs
Bota Sot - 12-Oct-2017 16:22
Para pak orësh një makinë është përfshirë nga flakët në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi rreth mesditës në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në dalje të tunelit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët. Nuk ka ...
Përfshihet nga flakët një makinë në tunelin e Kërrabës
Mapo - 12-Oct-2017 16:07
Para pak orësh një makinë është përfshirë nga flakët në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi rreth mesditës në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në dalje të tunelit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët. Nuk ka ...
Përfshihet nga flakët makinë në tunelin e Kërrabës. Ja pamjet nga vendngjarja
Standard - 12-Oct-2017 15:57
Para pak orësh një makinë është përfshirë nga flakët në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi rreth mesditës në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në dalje të tunelit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët. Nuk ka ...
FOTO/ Përfshihet nga flakët makinë në tunelin e Kërrabës
Syri - 12-Oct-2017 15:26
Para pak orësh një makinë është përfshirë nga flakët në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi rreth mesditës në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në dalje të tunelit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët. Nuk ka ...
Plagos gjyshërit për 200 lekë, arrestohet nipi
VizionPlus - 12-Oct-2017 15:03
Një ngjarje e rëndë tronditi banorët në zonën e Freskut në kryeqytet këtë të mërkurë. Nipi plagosi me thikë gjyshërit e tij, pas një konflikti. Sipas policisë, 19 vjecari i ka kërkuar gjyshërve, Hajrie e Shaban Agai, 2 ...
Fier, kapet pa patentë dhe bën të fortin me policët, e pëson keq
Shqiptarja - 12-Oct-2017 14:45
Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Fierit, pasi është kapur duke drejtuar mjetin pa patentë. Mësohet se është ndaluar shtetasi Halim Beqiri, banues në fshatin Mashkullorë, Gjirokastër, i cili ka kundërshtuar ...
Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në Tiranë
OraNews - 12-Oct-2017 14:34
Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në banesë. Ngjarja është regjistruar në zonën e Freskut, në Tiranë. Të plagosurit ndodhen në spital Policia ka ndaluar autorin B. Kaso, 19 vjeç dhe e ka shoqëruar në ambientet e ...
Plagosi gjyshin e gjyshen, ja emri i autorit nga Tirana
Indeks Online - 12-Oct-2017 14:01
Beniamin Kasa është autori i plagosjes se dyfishte sot ne zonën e Freskut ne Tirane. Ai qëlloi me thike gjyshin dhe gjyshen e tij ne banesën e këtyre te fundit. I riu është arrestuar menjëherë pas ngjarjes nga Policia. ...
Detajet/ Tragjike në Tiranë, nipi plagos gjyshin dhe gjyshen
Standard - 12-Oct-2017 14:01
Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po u jepet dhe ndihma ...
Krim në Tiranë/ Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen. Detajet
Koha Jone - 12-Oct-2017 13:57
Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po u jepet dhe ndihma ...
Krim në Tiranë/ Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen. Detajet
Mapo - 12-Oct-2017 13:45
Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po u jepet dhe ndihma ...
E rëndë në Tiranë, nipi plagos me thikë thikë gjyshin dhe gjyshen
Dritare.net - 12-Oct-2017 13:44
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në zonën e njohur si Fresku. Nipi ka qëlluar me thikë gjyshen dhe gjyshin, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë. Policia ka arrestuar e autorin B.Kaso ...
Krim në familje në Tiranë
ABCNews - 12-Oct-2017 13:44
Krim në familje në Tiranë Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen. Vihet në pranga 12 tetor 2017 13:41 Një krim i rëndë brenda familjes është regjistruar pak pas mesditës së sotme në periferi te kryeqytetit. Nipi 19 ...
Nuk i dhanë lekë, nipi plagos gjyshin dhe gjyshen me thikë
Gazeta Dita - 12-Oct-2017 13:37
Një plagosje me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut. Mësohet se nipi, i cili është arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin. ...
Nipi plagos me thikë gjyshërit
Top Channel - 12-Oct-2017 13:37
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet, ku një 19-vjeçar ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij. Policia bën të ditur se është njoftuar për ngjarjen rreth orës 13:00, se në rrugën “Muhamet ...
Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen me thikë pasi nuk i dhanë lekë
Illyriapress - 12-Oct-2017 13:35
Një plagosje me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut. Mësohet se nipi, i cili është arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin. ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore