Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Joshua-Pulev, ky është rekordi i parë brenda 24 orëve
GazetaBlic - 13-Sep-2017 16:23
Më poshtë keni disa parashikime nga ndeshjet që zhvillohen sot. Ndeshjet nuk janë të sigurta por sipas disa analizave. Liga e Kampionëve FC Porto – Besiktas gg Feyenoord – Manchester City 2 Liverpool – Sevilla 1 Maribor ...
Barcelona triumfon ndaj Juventusit
TV Klan - 13-Sep-2017 15:36
Barcelona ia doli të mundë 3 – 0 Juventusin në “Camp Nou” në sfidën e parë të grupeve në Champions. Një meritë e Lionel Messit, i cili shënoi 2 gola dhe ndihmoi Ivan Rakitiç të realizonte të tretin. Juventus përballoi ...
Messi mposht më në fund Buffon dhe numri i “viktimave” shkon në 138
Gazeta Dita - 13-Sep-2017 15:14
Lionel Messi ka mundur më në fund Gianluiggi Buffon u. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian pas 315 ...
138 portierë “viktima” të Messit, mposhtet edhe Buffon
Koha.mk - 13-Sep-2017 14:13
Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian pas 315 ...
138 portierë “viktima” të Messit, mposhtet edhe Buffon
InFokusi - 13-Sep-2017 13:47
Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian pas 315 ...
138 portierë “viktima” të Messit, mposhtet edhe Buffon
Top Channel - 13-Sep-2017 13:39
Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe Juventusit në Ligën e Kampioneve, argjentinasi më në fund arriti të thyejë portierin italian pas 315 ...
Barcelona shkatërron Juventus
VizionPlus - 13-Sep-2017 12:37
28 gola, spektakël, emocione dhe surpriza qe ne javën e pare te fazës ne Uefa Champions League. Ne supersfiden e mbrëmjes, Barcelona u hakmorr ne mënyrën me te mire te mundshme për ate eliminim te sezonit te kaluar, ...
VIDEO/ Penallti e mohuar për Juventusin? Shikoni rastin e dyshimtë brenda zonës
Syri - 13-Sep-2017 12:36
Barcelona fitoi 3-0 ndaj Juventusit por ndeshja nuk u mbyll pa polemika. Në minutën e 81’ të ndeshjes lojtarët e “Zonjës së Vjetër” pretenduan për një penallti e cila nuk u akordua nga gjyqtari kryesor i ndeshjes. Ishte ...
Post Barcelona-Juventus/ Shtypi evropian elozhe Messi-t (FOTO)
Lapsi - 13-Sep-2017 12:29
Shi me elozhe dhe për paraqitjen e numrit 10 të Barcelonës në fitoren 3-0 ndaj Juventus. 2 gola, një asist dhe një shtyllë. Çfarë mund t’i kërkosh më shumë “pleshtit”? /lapsi.al/
VIDEO/ E patë çfarë i bëri Messi arbitrit?
Lapsi - 13-Sep-2017 12:22
Lionel Messi ka qenë i pakënaqur me arbitrin e ndeshjes së Barcelonës me Juventusn (3-0) të martën në mbrëmje në Camp Nou. Ai ka kontestuar disa nga vendimet e tij. Në një rast ndërhyrjeje të gabuar nga ana e lojtarëve ...
‘Mos e krahasoni Dybalanë me Messin’, -Deklarata e legjendës së Juventusit
Koha Jone - 13-Sep-2017 12:19
Edgar Davids thotë se Paulo Dybala nuk bënë të krahasohet me Leo Messin, i cili për momentin është në një tjetër nivel. Në një intervistë për “Gazzette dello Sport”, legjenda e Juventusi nënvizon se krahasimet me Messin ...
VIDEO/ Messi një jashtëtokësor, këto statistika po frikësojnë Ronaldon
Koha Jone - 13-Sep-2017 12:19
Lionel Messi po tregon një formë të jashtëzakonshme këtë sezon të ri. Jo vetëm në La Liga, sulmuesi argjentinas dëshmoi se është lojtari më i mirë në botë edhe në përballjen në “Camp Nou” kundër Juventusit në ndeshjen e ...
Reagim ndaj arbitrit, Mesi do të dënohet?
Alsat-M - 13-Sep-2017 12:12
Lionel Mesi mbrëmë ishte futbollisti më I mirë në fitoren e Barcelonës ndaj Juventusit , në kuadër të Ligës së Kampionëve, mirëpo i njëjti ishte në qendër të kritikave nga adhuruesit e futbollit nga Madridit. ...
Cili klub ka m s shumti lojtar n top 100 t FIFA 18?
Zeri - 13-Sep-2017 12:10
Lojtarët e Premier Ligës angleze e dominojnë top 100 në video lojën FIFA 18. Nga Premier Liga në top 100 janë 30 lojtarë, 25 nga La Liga, 17 nga Serie A dhe 16 nga Bundesliga, transmeton Express. Ndërsa prej skuadrave ...
“Messi nga një planet tjetër”
Kosova Press - 13-Sep-2017 12:05
Mesfushori i Juventus, Rodrigo Bentancur e ka konsideruar Lionel Messi-n si një lojtarë nga ‘një planet tjetër’, pas dy golave të argjentinasit ndaj italianëve.
Bentancur: Messi është nga një planet tjetër
Lexo - 13-Sep-2017 11:47
Rodrigo Bentancur ka thënë se Leo Messi vjen nga një planet tjetër pasi Juventus humbi 3 me 0 ndaj Barcelonës me dy gola të yllit argjentinas në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Për vetë të riun Bentancur ...
Analiza e Ivan Zazzaroni/ Pse Juventus u shpërfytyrua në Camp Nou
Lapsi - 13-Sep-2017 11:47
Juvja e 19 prillit të këtij viti, ajo që në Camp Nou barazoi pa rrezikuar shumë dhe madje provoi të fitonte ishte e një tjetër brumi. Ishte më shumë Juve me Buffon; Dani Alves Bonucci Chiellini Alex Sandro; Pjanic ...
Super Messi, tetë gola në start të edicionit
InFokusi - 13-Sep-2017 11:39
Lionel Messi vazhdon të jetë i njëjti, jashtëtokësor në fushë. Ylli i Barcelonës e ka nisur edhe një edicion të frikshëm duke qenë i pakapshëm për kundërshtarët. Forma e tij u tregua edhe mbrëmë ndaj Juventusit ku Messi ...
Hakmarrja e Barcelonës, bindin PSZH dhe Çellsi
Alsat-M - 13-Sep-2017 11:39
Barcelona hakmerret ndaj bardhezinjëve për atë eliminim në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve, duke shnëuar 3 herë në portën e italianëve me autor 2 herë Lionel Mesin dhe njëherë Ivan Raktiq. Në minutën e 45, 5 -herë ...
Liga e Kampionëve vazhdon sonte me këto super-ndeshje
Televizioni Koha - 13-Sep-2017 11:36
Pas ndeshjeve të mbrëmshme ku nuk munguan golat, spektakli dhe gjithçka tjetër, Liga e Kampionëve vazhdon sot me duele të tjera interesante që vijnë nga grupet E,F,G dhe H, shkruan Sovrani.info. Ndeshet që duhet veçuar ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore