Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Meta takon anëtarë të Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë
Gazeta Shqip - 13-Sep-2017 10:56
Presidenti Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. Presidenti Meta ...
Presidenti Meta takon Senatorin Margiotta
TV Klan - 13-Sep-2017 10:41
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. Në një ...
Meta takohet me anëtarë të grupit parlamentar të miqësisë Itali-Shqipëri
Illyriapress - 13-Sep-2017 10:26
Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatorin Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij ...
Vizita e Presidentit Meta në Itali
Koha Jone - 13-Sep-2017 09:56
Presidenti Meta u prit nga Presidenti italian Sergio Mattarella në kuadrin e vizitës së tij zyrtare në Itali Në kuadrin e vizitës zyrtare në Itali, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit nga Presidenti i Republikës ...
Vizita në Itali, Meta: Kam ngritur çështjen e pensioneve
Gazeta Dita - 13-Sep-2017 09:55
Intervistë e Presidentit Meta në shqiptariiitalise.com Në kuadrin e vizitës së tij zyrtare në Itali në 11-12 shtator, gjatë të cilës u prit nga Presidenti i Republikës italiane Sergio Mattarella, nga Kryetari i Senatit ...
Meta takon grupin parlamentar të miqësisë Shqipëri-Itali: të miratohet marrëveshja për njohjen e sigurimeve shoqërore
Tesheshi - 13-Sep-2017 09:47
Presidenti Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali, u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, senatorin Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. Meta vlerësoi ...
Presidenti Ilir Meta takon Kryeparlamentaren italiane, Laura Boldrini dhe Presidentin e Senatit, Pietro Grasso
Gazeta55 - 13-Sep-2017 09:29
Meta: Sfida si krimi i organizuar dhe trafiku i lëndëve narkotike përballohen duke intensifikuar bashkëpunimin dypalësh Presidenti Ilir Meta ka vijuar takimet e nivelit të lartë në kuadër të vizitës së tij zyrtare në ...
Vizita në Itali, Meta takim me senatorët, axhendë të përbashkët në shumë fusha
Lexo - 13-Sep-2017 09:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Meta takim me anëtarë të grupit parlamentar italian: Marrëveshjet që duhet të arrijmë
Standard - 13-Sep-2017 09:15
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Meta, takim me Salvatore Margiota: Të zgjidhim çështjen e sigurimeve shoqërore për emigrantët shqiptarë
Syri - 13-Sep-2017 09:07
Presidenti i Republikës Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, senatorin Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Presidenti Meta takohet me anëtarë të Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë
Gazeta Dita - 13-Sep-2017 09:07
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Meta takim me senatorët italianë, axhendë të përbashkët në shumë fusha
Java News - 13-Sep-2017 09:05
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Meta takim me anëtarë të grupit parlamentar italian: Marrëveshjet që duhet të arrijmë
Koha Jone - 13-Sep-2017 09:01
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Meta takim me anëtarë të Grupit parlamentar italian të Miqësisë
Shqiptarja - 13-Sep-2017 08:42
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij ...
Meta takim me anëtarë të grupit parlamentar italian: Marrëveshjet që duhet të arrijmë
BalkanWeb - 13-Sep-2017 08:42
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Presidenti Meta takohet me anëtarë të Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë
Top Channel - 13-Sep-2017 08:41
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në vijim të vizitës zyrtare në Itali u takua edhe me Kryetarin e Grupit parlamentar italian të Miqësisë me Shqipërinë, Senatori Salvatore Margiotta dhe anëtarë të këtij grupi. ...
Vizita në Itali, Meta takohet me Presidentin e Senatit
TV Klan - 13-Sep-2017 00:39
Në ditën e dytë të vizitës zyrtare në Itali, Presidenti Ilir Meta, u takua me Presidentin e Senatit italian, Pietro Grasso. Në takimin me Presidentin e Senatit Grasso, Presidenti Meta vlerësoi marrëdhëniet e shkëlqyera ...
Presidenti Meta n Rom/ Takim me Kryetaren e Dhoms s Deputetve Boldrini, ja far u diskutua
Bota Sot - 12-Sep-2017 23:32
Në vijim të vizitës zyrtare në Itali, Presidenti i Republikës, Ilir Meta u takua me Kryetaren e Dhomës së Deputetëve të Parlamentit italian, zonjën Laura Boldrini, me të cilën zhvilloi një bisedë të ngrohtë e miqësore. ...
Presidenti Ilir Meta në ditën e dytë të vizitës në Itali
Flaka - 12-Sep-2017 19:58
Presidenti I republikës Ilir Meta, gjatë ditës së dytë të vizitës së tij zyrtare në Italinë fqinje, ka zhvilluar disa takime. Kreu I shtetit është takuar fillimisht me kryetaren e dhomës së deputetëve të parlamentit, ...
Meta takohet me Presidentin e Senatit italian
Flaka - 12-Sep-2017 19:26
Gjatë vizitës së tij në Itali, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është takuar ditën e sotme me Presidentin e Senatit italian, Pietro Grasso. Në takimin me Presidentin e Senatit Grasso, Presidenti Meta vlerësoi ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore