Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
I dashur kryeministër, nuk ke parë asgjë akoma!
BalkanWeb - 13-Sep-2017 12:58
Nga Monika KRYEMADHI* Zoti Kryetar, I dashur Kryeministër, Të nderuar kolegë deputet, Të dashur qytetarë shqiptarë, 4 vjet më parë nga kjo sallë kryeministri i’u drejtua shqiptarëve me batutën e dashur të tij “Nuk keni ...
Rama vendosi kufjet kur fliste Kryemadhi, reagon kryetarja e LSI-së
Gazeta Dita - 13-Sep-2017 12:01
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjetin e saj “Facebook”, një postim të bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka publikuar një foto ku shikohet Rama që kishte vënë kufjet në vesh, ndërsa ...
Berisha mbron Kryemadhin dhe sulmon Ramën: Kur nuk u mbyll dot gojën…
Dritare.net - 13-Sep-2017 12:01
Gjatë fjalës së kryetares së LSI, Monika Kryemadhi në Kuvend, kryeministri Edi Rama është fotografuar teksa mbante kufje në vesh. Berisha e ka parë këtë moment dhe ka shpërndarë në Facebook një postim ku i del në krah ...
“Mbylli veshët kur ajo fliste në Kuvend”, gjesti i Ramës bën bashkë Kryemadhin dhe Berishën
BalkanWeb - 13-Sep-2017 11:44
TIRANE – Gjesti i kryeministrit Edi Rama pasditen e djeshme në Kuvend, i cili mbylli veshët teksa po fliste kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka ngjallur jo pak reagime. I pari ka reaguar ish-kryeministri Sali ...
Basha afrohet me Kryemadhin/ Ja pakti i parë mes tyre
Lexo - 13-Sep-2017 11:19
Mesa duket Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë arritur paktin e parë në Kuvend. Dy forcat politike kanë rënë dakord që një prej tre komisioneve parlamentare që i kishte Partia Demokratike, ti ...
Zbulohen negociatat e mesnats, PD dhe LSI arrijn paktin e par n Kuvend
Zeri - 13-Sep-2017 11:03
Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë arritur paktin e parë në Kuvend. Dy forcat politike kanë rënë dakord që një prej tre komisioneve parlamentare që i kishte Partia Demokratike, ti kalojë LSI-së. ...
Rama ‘injoron’ fjalimin e Monika Kryemadhit në Kuvend, Sali Berisha i del në mbrojtje…!
GazetaTema - 13-Sep-2017 10:41
Fjalimi i kryetares së LSI, Monika Kryemadhi duket se është ndjekur me vëmendje nga ish-kryeministri Sali Berisha. Gjatë fjalës së mbajtur pasditen e djeshme në foltore, ra në sy gjesi i kryeministrit Edi Rama. Sapo ...
Fotoja që ndezi debatin: Kryemadhi shpërndan postimin e Berishës
Mapo - 13-Sep-2017 10:09
Ka bërë xhiron e rrjetit një foto e kryeministrit Edi Rama, që vendos kufjet gjatë kohës që në Kuvend po flet kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Fotoja është komentuar edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha. “Kjo foto ...
Berisha kritikon Ramën për Kryemadhin
Koha Jone - 13-Sep-2017 09:29
Sali Berisha nuk ka heshtur për veprimin e Edi Ramës në parlement kur foli Monika Kryemadhi. Kryeministri vuri një palë kufje për të mos e dëgjuar kryetaren e LSI duke e shpërfillur fjalën e saj. “Kjo foto provon dhe ...
Monika Kryemadhi shpërthen ndaj Metës për dekretimin e qeverisë së re, akuza Ramës për programin
Zhurnal - 13-Sep-2017 09:18
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar ndaj programit qeverisës të prezantuar
Monika Kryemadhi mbështet Berishën: e vërteta e shëmtuar (foto)
Tesheshi - 13-Sep-2017 09:15
Kryeministri Edi Rama gjatë seancës së djeshme parlamentare zgjidhi një mënyrë të veçantë për të mos dëgjuar fjalimin e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi. Në momentin që ajo nisi fjalimin, Rama vendosi kufjet, ...
Berisha poston foton ‘shkatërruese’ të Ramës në Parlament
Ina-Online - 13-Sep-2017 08:50
Nje foto e kryeministrit Edi Rama eshte shperndare nga deputeti i PD-se, Sali Berisha. Ish-kryeministri i vendit Sali Beirsha e ka komentuar foton përmes një statusi në Facebook, ku gjatë seancës maratonë të Kuvendit, ...
Berisha: Fotoja që provon kompleksin e Ramës nga gratë
Syri - 13-Sep-2017 08:49
Kryeministri Edi Rama zgjodhi të imitojë ambasadorin amerikan Donald Lu në Kuvend. Gjatë kohës që në foltoren e Kuvendit doli Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, Rama vendosi kufjet në vesh, ...
Berisha indinjohet nga xhesti i Ramës për Monika Kryemadhin
Lapsi - 13-Sep-2017 08:47
Sali Berisha nuk ka heshtur për veprimin e Edi Ramës në parlement kur foli Monika Kryemadhi. Kryeministri vuri një palë kufje për të mos e dëgjuar kryetaren e LSI duke e shpërfillur fjalën e saj. "Kjo foto provon dhe ...
Ja çfarë bëri Kryemadhi pasi Berisha i doli në mbrojtje…
Java News - 13-Sep-2017 08:44
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi pas fotos së postuar nga ish kryeministri Sali Berisha për Edi Ramën duket se mbështet plotësisht komentin që ka marrë ky i fundit. E vërteta e shëmtuar”, shkruan Kryemadhi teksa ka ...
Berisha merr në “mbrojtje” Kryemadhin, sulmon Ramën: Kur s’ju mbyll dot grave gojën me dorë…
Koha Jone - 13-Sep-2017 08:10
Ish-kryeministri i vendit Sali Beirsha ka komentuar përmes një statusi në Facebook, foton e shpërndarë dje në media, ku gjatë seancës maratonë të Kuvendit, kryeministri mbylli veshët për të mos dëgjuar kritikat e ...
Berisha pr Ramn: Ka frik nga grat, kur nuk u mbyll dot gojn me “dor”, “xhentellmeni” mbyll vesht!
Bota Sot - 13-Sep-2017 07:59
Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në faqen e tij në “Facebook”, ka komentuar veprimin e kryeministrit Edi Rama dje në Kuvend. Kryeministri në momentin që kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, ...
“Kur Rama nuk u mbyll dot gojën grave…” Berisha i del në mbrojtje Kryemadhit
Java News - 13-Sep-2017 07:42
Ish-kryeministri Sali Beirsha ka komentuar veprimin e Ramës dje në parlament i cili vuri kufje teksa në foltore ishte kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. Injorimi që Rama i bëri Kryemadhit sipas Berishës tregon kompleksin ...
Berisha merr në “mbrojtje” Kryemadhin, sulmon Ramën: Kur s’ju mbyll dot grave gojën me dorë…
BalkanWeb - 13-Sep-2017 07:30
TIRANE- Ish-kryeministri i vendit Sali Beirsha ka komentuar përmes një statusi në Facebook, foton e shpërndarë dje në media, ku gjatë seancës maratonë të Kuvendit, kryeministri mbylli veshët për të mos dëgjuar kritikat ...
Kryemadhi, kritika Metës dhe kundër programit të Ramës
Flaka - 12-Sep-2017 23:50
E ashpër ka qenë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndaj programit të qeverisë. E veçanta në fjalën e saj ishte edhe një kritikë ndaj Presidentit të Republikës, Ilir Meta për bashkëpunim të nxituar me mazhorancën për ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore