Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 02:23
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Përbërja e komisioneve parlamentare, ja si do të ndahen deputetët e LSI
Tesheshi - 13-Sep-2017 15:47
Ditën e sotme në orën 18:00, kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, pritet të mbledhë drejtuesit e grupeve parlamentare për të vendosur mbi drejtimin e komisioneve. Lëvizja Socialiste për Integrim caktoi emrat e deputetëve në ...
PS nesër zyrtarizon n/kryetarin e Kuvendit e deputetët në komisione
Zhurnal - 13-Sep-2017 15:17
Nesër do të mblidhet Kryesia e Partisë Socialiste për të caktuar n/ kryetarin e Kuvendit nga PS dhe emrat e deputetëve
Mbas betimit të ministrave, Ruçi do mbledhë Konferencën e Kryetarëve
Lexo - 13-Sep-2017 15:11
Gramoz Ruçi ka thirrur sot, në orën 18:00, menjëherë pas ceremonisë së betimit të qeverisë së re, mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve për të vendosur për ndarjen e komisioneve parlamentare. Mazhoranca do të ketë 5 ...
PS zyrtarizon nesër n/kryetarin e Kuvendit e deputetët në komisione
Gazeta Dita - 13-Sep-2017 15:05
Nesër do të mblidhet Kryesia e Partisë Socialiste për të caktuar n/ kryetarin e Kuvendit nga PS dhe emrat e deputetëve në komisionet parlamentare. PS do të drejtojë 5 komisione parlamentare, ndërsa PD 2 dhe LSI një ...
LSI cakton deputetët për komisionet parlamentare
Gazeta Shqip - 13-Sep-2017 14:59
Partia Lëvizje Socialiste për Integrim ka zbardhur emrat e deputetëve që do të jenë pjesë e komisioneve parlamentare. Sipas të dhënave, Edmond Haxhinasto, Përparim Spahiu dhe Gledion Rehovica do të jenë në komisionin e ...
PS zyrtarizon nesër n/kryetarin e Kuvendit e deputetët në komisione
Lexo - 13-Sep-2017 14:59
Nesër do të mblidhet Kryesia e Partisë Socialiste për të caktuar n/ kryetarin e Kuvendit nga PS dhe emrat e deputetëve në komisionet parlamentare. PS do të drejtojë 5 komisione parlamentare, ndërsa PD 2 dhe LSI një ...
Ja si ndahen deputett e LSI-s n komisionet parlamentare
Bota Sot - 13-Sep-2017 14:33
Ditën e sotme në orën 18:00 kreu i kuvendit, Gramoz Ruçi pritet të mbledhë krerët e grupeve parlamentare për të vendosur mbi drejtimin e komisioneve. Po sot Lëvizja Socialiste për Integrim caktoi emrat e deputetëve në ...
Kuvendi pritet të zgjedhë kryetarët, ja detajet mbi ndarjen e drejtimit të komisioneve parlamentare
GazetaTema - 13-Sep-2017 14:29
Gramoz Ruçi ka thirrur sot, në orën 18:00, menjëherë pas ceremonisë së betimit të qeverisë së re, mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve për të vendosur për ndarjen e komisioneve parlamentare. Mazhoranca do të ketë 5 ...
Komisionet, LSI cakton deputetët, ja emrat
Lexo - 13-Sep-2017 14:21
Pas ndarjes së komisioneve me PD, LSI ka zyrtarizuar emrat e të gjithë deputetëve që do jenë përfaqësues të kësaj force politike. Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi do të jenë anëtare e Komisionit të Jashtëm. Pas ...
Kuvendi do t zgjedh kryetart. Ndarja e drejtimit t komisioneve parlamentare
Bota Sot - 13-Sep-2017 14:20
Gramoz Ruçi ka thirrur sot, në orën 18:00, menjëherë pas ceremonisë së betimit të qeverisë së re, mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve për të vendosur për ndarjen e komisioneve parlamentare. Mazhoranca do të ketë 5 ...
LSI cakton deputetët në komisionet parlamentare, ku do jetë kryetarja Kryemadhi (Emrat)
Koha Jone - 13-Sep-2017 14:17
Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë nisur bashkëpunimin për deputetët që do jenë pjesë e komisioneve parlamentare. Këto dy forca, që do të bëjnë tashmë opozitë kanë rënë dakord që një prej tre ...
PS zyrtarizon nesër deputetët në komisione e n/kryetarin e Kuvendit
Java News - 13-Sep-2017 14:17
Nesër do të mblidhet Kryesia e Partisë Socialiste për të caktuar n/ kryetarin e Kuvendit nga PS dhe emrat e deputetëve në komisionet parlamentare. PS do të drejtojë 5 komisione parlamentare, ndërsa PD 2 dhe LSI një ...
Kuvendi do të zgjedhë kryetarët. Ndarja e drejtimit të komisioneve parlamentare
Top Channel - 13-Sep-2017 14:13
Gramoz Ruçi ka thirrur sot, në orën 18:00, menjëherë pas ceremonisë së betimit të qeverisë së re, mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve për të vendosur për ndarjen e komisioneve parlamentare. Mazhoranca do të ketë 5 ...
LSI cakton deputetët në komisionet parlamentare, ku do jetë kryetarja Kryemadhi (Emrat)
Standard - 13-Sep-2017 14:02
Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë nisur bashkëpunimin për deputetët që do jenë pjesë e komisioneve parlamentare. Këto dy forca, që do të bëjnë tashmë opozitë kanë rënë dakord që një prej tre ...
Ja si ndahen deputetët e LSI-së në komisionet parlamentare
Telegraf - 13-Sep-2017 13:53
Ditën e sotme në orën 18:00 kreu i kuvendit, Gramoz Ruçi pritet të mbledhë...
LSI cakton deputetët në komisionet parlamentare, ku do jetë kryetarja Kryemadhi (Emrat)
BalkanWeb - 13-Sep-2017 13:53
TIRANE- Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë nisur bashkëpunimin për deputetët që do jenë pjesë e komisioneve parlamentare. Këto dy forca, që do të bëjnë tashmë opozitë kanë rënë dakord që një ...
Shëndetësia/ Vasili në krye të komisionit, priten debate të ashpra për koncensionet
Telegraf - 13-Sep-2017 13:47
Një betejë e fortë parlamentare pritet të zhvillohet në komisionin e Shëndetësisë...
LSI cakton deputetët nëpër komisione, Vasili drejton kom. e Shëndetësisë, Kryemadhi tek i Jashtmi
Java News - 13-Sep-2017 13:41
Pas ndarjes së komisioneve me PD, LSI ka zyrtarizuar emrat e të gjithë deputetëve që do jenë përfaqësues të kësaj force politike. Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi do të jenë anëtare e Komisionit të Jashtëm. Pas ...
Shëndetësia/ Vasili në krye të komisionit, priten debate të ashpra për koncensionet
Zhurnal - 13-Sep-2017 12:57
Një betejë e fortë parlamentare pritet të zhvillohet në komisionin e Shëndetësisë, jo vetëm për shkak të profilit,
Shëndetësia/ Vasili në krye të komisionit, priten debate të ashpra për koncensionet
Koha Jone - 13-Sep-2017 12:40
Një betejë e fortë parlamentare pritet të zhvillohet në komisionin e Shëndetësisë, jo vetëm për shkak të profilit, eksperiencës dhe pozicionit të kreu të ri të këtij komisioni Petrit Vasili, por edhe për shkak të gamës ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore