Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
“Rama 2” betohet në Presidencë. Shtrëngim duarsh Rama-Meta
Top Channel - 13-Sep-2017 17:11
Kryeministri Edi Rama dhe anëtarët e kabinetit të tij kanë bërë pasditen e së mërkurës betimin në Presidencë. Në ceremoninë e zhvilluar, në praninë e presidentit Ilir Meta, kreu i qeverisë dhe ministrat janë betuar se ...
Nis ceremonia e betimit të ministrave të qeverisë “Rama 2”. Ndiqeni live
Telegraf - 13-Sep-2017 17:10
Ka nisur ceremonia e betimit të ministrave të qeverisë...
Rama dhe ministrat mbërrijnë në Presidencë, betohen te Meta (VIDEO)
Java News - 13-Sep-2017 17:05
Pas miratimit në Parlament të kabinetit qeveritar, ministrat pritet të bëjnë betimin e tyre pranë Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Kreu i Shtetit ka mbërritur në selinë e Presidencës, ndërsa ceremonia pritet të ...
VIDEO/ Gati për betimin, ministrat e rinj të kabinetit “Rama 2” mbërrijnë në Presidencë
GazetaTema - 13-Sep-2017 16:58
Pas miratimit në Parlament të kabinetit qeveritar, ministrat pritet të bëjnë betimin e tyre pranë Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Kreu i Shtetit ka mbërritur në selinë e Presidencës, ndërsa ceremonia pritet të ...
Report Tv siguron axhendën e  mbledhjes së parë të Qeverisë
Shqiptarja - 13-Sep-2017 16:49
Pas betimit në Presidencë, qeveria "Rama 2" do zhvillojë sot në orën 18:00 mbledhjen e parë. Report Tv ka siguruar axhendën e kësaj mbledhje ku janë parashikuar të miratohen 23 projektvendime të rëndësishme. Pika e parë ...
Ministrat e rinj mbërrijnë në Presidencë
OraNews - 13-Sep-2017 16:41
Pas miratimit në Parlament të kabinetit qeveritar, ministrat pritet të bëjnë betimin e tyre pranë Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Kreu i Shtetit ka mbërritur në selinë e Presidencës, ndërsa ceremonia pritet të ...
Zbulohen vendimet që do miratojë sot qeveria “Rama 2”
Lapsi - 13-Sep-2017 16:35
Qeveria e re do të mblidhet sot për herë të parë pas krijimit të saj dhe dekretimit nga Presidenti. Mësohet se mbledhja do të mbahet pas ceremonisë së betimit tek Presidenti, Ilir Meta. Në mbledhjen e parë të qeverisë ...
Qeveria e re “Rama 2” del nga mbledhja e parë. Ja vendimet
Koha Jone - 13-Sep-2017 16:35
Qeveria e re “Rama 2”, po zhvillon sot mbledhjen e parë të saj, pas dekretimit nga Presidenti i Republikës. Në këtë mbledhje janë 10 pika për tu miratuar, ku vendim i parë pritet të jetë ai i shpalljes së vitit 2018-të ...
Merren vesh pikat e rendit të ditës për mbledhjen e parë të qeverisë
Illyriapress - 13-Sep-2017 16:32
Pas miratimit në Parlament të kabinetit qeveritar, ministrat pritet të bëjnë betimin e tre pranë Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Kreu i Shtetit ka mbërritur në selinë e Presidencës, ndërsa ceremonia pritet të ...
Mblidhet për herë të parë qeveria, ja rendi i ditës!
Dritare.net - 13-Sep-2017 16:31
Kabineti i ri qeveritar do të mblidhet sot për herë të parë. Qeveria do të mblidhet menjëherë pas betimit tek Presidenti i Republikës. Mësohet se pika 1 rendit të ditës është shpallja e vitit 2018, viti i Skënderbeut, ...
Meta mbrrin n Presidenc, zbardhet axhenda e mbledhjes s qeveris
Bota Sot - 13-Sep-2017 16:29
Pas miratimit në Parlament të kabinetit qeveritar, ministrat pritet të bëjnë betimin e tre pranë Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Kreu i Shtetit ka mbërritur në selinë e Presidencës, ndërsa ceremonia pritet të ...
‘Rama 2’/ Mbledhja e parë e qeverisë, 5 vendimet e para që do merren
Java News - 13-Sep-2017 16:23
Pas betimit në Presidencë, qeveria Rama do zhvillojë pasditen e sotme mbledhjen e parë. Pika e parë e rendit të ditës do jetë shpallja e 2018, viti mbarëkombëtar i Skënderbeut. Qeveria do vijojë më tej me zgjedhjen e ...
LAJM I FUNDIT/ Qeveria mblidhet sot për herë të parë, zbulohen vendimet që do miratohen
Standard - 13-Sep-2017 16:23
Qeveria e re do të mblidhet sot për herë të parë pas krijimit të saj dhe dekretimit nga Presidenti. Mbledhja do të mbahet pas ceremonisë së betimit tek Presidenti i Republikës Ilir Meta. “BalkanWeb” mëson se në ...
Qeveria “Rama 2” mblidhet sot për herë të parë, zbulohen vendimet që do miratohen
BalkanWeb - 13-Sep-2017 16:20
TIRANË- Qeveria e re “Rama 2” nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama do të mblidhet sot për herë të parë pas krijimit të saj dhe dekretimit nga Presidenti. Mbledhja do të mbahet pas ceremonisë së betimit tek Presidenti ...
Qeveria e re ‘Rama 2’ zhvillon mbledhjen e parë. Ja çfarë vendimesh priten të miratohen
Syri - 13-Sep-2017 16:19
Qeveria e re ‘Rama 2’, po zhvillon sot mbledhjen e parë të saj, pas dekretimit nga Presidenti i Republikës. Në këtë mbledhje janë 10 pika për tu miratuar, ku vendim i parë pritet të jetë ai i shpalljes së vitit 2018-të ...
Sot betohen ministrat
Zhurnal - 13-Sep-2017 14:47
Sot, në orën 17:00, do të zhvillohet në Presidencë ceremonia e betimit të anëtarëve të Këshillit të Ministrave. Paraditen e të dielës, një ditë pasi dekretoi Edi Ramën si kryeministër të vendit, Presidenti i Republikës, ...
Seanca maratonë lodhi deputetët, disa edhe dremisin (foto)
Tesheshi - 13-Sep-2017 14:17
Kuvendi zhvilloi një seancë maratonë që nisi të martën në orën 09:00 dhe u mbyll sot në orën 07:00 me votimin e programit dhe qeverisë “Rama2”. Përgjatë kësaj séance pati një pushim rreth 90 minuta dhe mbi 100 diskutime ...
Sot betohen ministrat e qeverisë ‘Rama 2’
AlMaKos - 13-Sep-2017 14:17
Sot, në orën 17:00, do të zhvillohet në Presidencë ceremonia e betimit të anëtarëve të Këshillit të Ministrave. Paraditen e të dielës, një ditë pasi dekretoi Edi Ramën si kryeministër të vendit, Presidenti i Republikës, ...
Sot betohen ministrat e qeveris ‘Rama 2’
Bota Sot - 13-Sep-2017 14:09
Sot, në orën 17:00, do të zhvillohet në Presidencë ceremonia e betimit të anëtarëve të Këshillit të Ministrave. Paraditen e të dielës, një ditë pasi dekretoi Edi Ramën si kryeministër të vendit, Presidenti i Republikës, ...
?Sot betohen ministrat e qeverisë ‘Rama 2’
Indeks Online - 13-Sep-2017 14:07
Sot, në orën 17:00, do të zhvillohet në Presidencë ceremonia e betimit të anëtarëve të Këshillit të Ministrave. Paraditen e të dielës, një ditë pasi dekretoi Edi Ramën si kryeministër të vendit, Presidenti i Republikës, ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore