Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:28
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Miratohet programi i qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro
Standard - 13-Sep-2017 09:32
Kuvendi ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë që nisi ditën e djeshme në orën 09:00, programi “Rama 2” u miratua. Programi i qeverisë u prezantua nga vetë ...
Rreth orës 7 në mëngjes, 78 deputetë votuan programin dhe qeverinë “Rama 2”
Illyriapress - 13-Sep-2017 09:31
Qeveria thotë se programi përmbush objektivat për eurointegrimin, ekonominë dhe njehsimin e politikave me Kosovën. Denion Ndrenika Kuvendi i Shqipërisë miratoi qeverinë si dhe programin e ri të qeverisë së kryeministrit ...
“Rama 2” dhe programi politik miratohen me 78 vota
Lexo - 13-Sep-2017 09:16
Pas një ditë dhe nate të gjatë seancë maratonë diskutimesh më në fund rreth orës 07:00 të mëngjesit të së mërkurës Kuvendi miratoi kabinetin e qeverisë ‘Rama 2’ dhe programin politik. Në votim morën pjesë 129 deputetë, ...
Miratohet programi i qeverisë “Rama 2”
Zhurnal - 13-Sep-2017 09:15
Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë
Kuvendi votoi me 78 vota pro qeverinë “Rama 2”
ABCNews - 13-Sep-2017 09:15
Kuvendi votoi me 78 vota pro qeverinë “Rama 2” Sot pritet betimi para Presidentit 13 shtator 2017 9:14 Parlamenti i dha votëbesimin me 78 vota pro dhe 51 kundër kabinetit të ri të qeverisë “Rama 2” dhe programin e saj ...
“Rama 2” dhe programi politik miratohen me 78 vota, 51 kundër
Gazeta Dita - 13-Sep-2017 09:15
Seanca maratonë e Kuvendit, që zgjati pothuaj një ditë, përfundoi këtë mëngjes me miratimin e programit të qeverisë “Rama 2”. Programi u miratua me 78 vota pro dhe 51 kundër. Kryeministri Edi Rama e prezantoi programin ...
Miratohet programi i qeverisë me 78 vota pro, 51 kundër
GazetaTema - 13-Sep-2017 09:11
Seanca maratonë e Kuvendit, që zgjati pothuaj një ditë, përfundoi këtë mëngjes me miratimin e programit të qeverisë “Rama 2”. Programi u miratua me 78 vota pro dhe 51 kundër. Kryeministri Edi Rama e prezantoi programin ...
“Rama 2” dhe programi politik miratohen me 78 vota, 51 kundër
Shqiptarja - 13-Sep-2017 09:02
Pas një ditë dhe nate të gjatë seancë maratonë diskutimesh më në fund rreth orës 07:00 të mëngjesit të së mërkurës Kuvendi miratoi kabinetin e qeverisë 'Rama 2' dhe programin politik. Në votim morën pjesë 129 deputetë, ...
Miratohet programi i qeveris 'Rama 2'
Zeri - 13-Sep-2017 08:53
Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë që nisi ditën e djeshme në orën 09:00, programi “Rama 2” u miratua. Programi i qeverisë u prezantua nga ...
Miratohet programi i qeverisë. Seanca maratonë mbyllet me 78 vota pro, 51 kundër
Top Channel - 13-Sep-2017 08:50
Seanca maratonë e Kuvendit, që zgjati pothuaj një ditë, përfundoi këtë mëngjes me miratimin e programit të qeverisë “Rama 2”. Programi u miratua me 78 vota pro dhe 51 kundër. Kryeministri Edi Rama e prezantoi programin ...
Shqipëri, votohet programi i qeverisë
Aktuale.MK - 13-Sep-2017 08:39
Kjo mund të cilësohet seanca më e gjatë e zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri. Ka nisur dje në orën 18.00 dhe ka përfunduar sot rreth orës 7 të mëngjesit. Kryetari i ri i Kuvendit Gramoz Ruçi i ka mbajtur deputetët gjatë ...
Kuvendi miraton me 78 vota pro programin e qeverisë ‘Rama 2’
Shqiptarja - 13-Sep-2017 08:30
Pas një ditë dhe nate të gjatë seancë maratonë diskutimesh më në fund rreth orës 07:00 të mëngjesit të së mërkurës Kuvendi miratoi kabinetin e qeverisë 'Rama 2' dhe programin politik. Në votim morën pjesë 129 deputetë, ...
Miratohet programi i qeverisë “Rama 2”
Klan Kosova - 13-Sep-2017 08:29
Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë që nisi ditën e djeshme në orën 09:00, programi “Rama 2” u miratua. Programi i qeverisë u prezantua nga ...
Pas një seance maratonë, miratohet programi i qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro
InFokusi - 13-Sep-2017 08:28
Kuvendi ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë që nisi ditën e djeshme në orën 09:00, programi “Rama 2” u miratua. Programi i qeverisë u prezantua nga vetë ...
Miratohet programi i qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro
IliriaNews - 13-Sep-2017 08:14
Kuvendi ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë që nisi ditën e djeshme në orën 09:00, programi “Rama 2” u miratua. Programi i qeverisë u prezantua nga vetë ...
Kuvendi voton programin e qeverisë Rama II
Indeks Online - 13-Sep-2017 08:12
Kuvendi i Shqipërisë ka votuar programin e qeverisë Rama II me 78 vota pro dhe 51 kundër sot në orën 7.00 të mëngjesit të së mërkurës. Pas thuajse 24 orë debateve, që nisën të martën në orën 9:00 dhe ku programi dhe ...
Miratohet programi i qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro
Koha Jone - 13-Sep-2017 08:10
Kuvendi ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë që nisi ditën e djeshme në orën 09:00, programi “Rama 2” u miratua. Programi i qeverisë u prezantua nga vetë ...
Pas një seance maratonë, miratohet programi i qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro
Lapsi - 13-Sep-2017 08:02
Kuvendi ka miratuar programin e qeverisë “Rama 2” me 78 vota pro. Në përfundim të seancës maratonë që nisi ditën e djeshme në orën 09:00, programi “Rama 2” u miratua. Programi i qeverisë u prezantua nga vetë ...
Kuvendi voton programin e qeverisë Rama II
Ina-Online - 13-Sep-2017 07:56
Kuvendi i Shqipërisë ka votuar programin e qeverisë Rama II me 78 vota pro dhe 51 kundër sot në orën 7.00 të mëngjesit të së mërkurës. Pas thuajse 24 orë debateve, që nisën të martën në orën 9:00 dhe ku programi dhe ...
Pas seancës maratonë, Kuvendi miraton me 78 vota programin e “Rama 2”
Java News - 13-Sep-2017 07:37
Kuvendi ka miratuar programin qeverisës të Partisë Socialiste. Pas një seance maratonë me debate që pasuan prezantimin e programit nga kryeministri Rama, Kuvendi miratoi me 78 vota programin dhe qeverinë “Rama 2”. ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore