Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Mina me sahat, pranga dy të rinjve në Tiranë
Gazeta Dita - 13-Sep-2017 16:44
Dy persona kanë përfunduar në pranga dhe tre mina të telekomanduara me telefon janë bllokuar në në operacionin e koduar “Explosion” të Policisë së Tiranës. Policia njofton se pas informacioneve të marra në rrugë ...
Operacioni Explosion – Tiranë, dy të rinj arrestohen me 3 mina të komanduar me celularë
Koha Jone - 13-Sep-2017 16:32
Tre mina me telekomandë janë sekuestruar nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar “Explosion”. Në pranga kanë përfunduar shtetasit Jurgen Muho, 24 vjeç, banues në Qesarak Tiranë si dhe Eraldo ...
Tiranë, plumba drejt një makine
Syri - 13-Sep-2017 16:25
Breshëri të shtënash me armë zjarri drejt një makine në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, në zonën e ish-Parkut të autobusëve. Më konkretisht, rreth orës 21:30 të së martës, në rrugën ...
Arrestohen dy persona me mina të telekomanduara me celularë
Illyriapress - 13-Sep-2017 16:19
Policia tha se kreu me sukses operacionin e koduar “Explosion” në kryeqytetin e shqiptarëve, Tiranë Tre mina me telekomandë janë sekuestruar nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar “Explosion”. Në ...
VIDEO/ Shisnin mina me telekomandë, pamjet e arrestimit të dy “të fortëve” nga Tirana
Telegraf - 13-Sep-2017 16:15
Policia e Shtetit ka publikuar një video nga operacioni i koduar...
Operacioni “Explosion”, kapen bosët që kishin mina me telekomandë në mes të Tiranës (Video)
InFokusi - 13-Sep-2017 16:09
Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve të ushtruara për kapjen e personave me rrezikshmëri kriminale, të atyre që qarkullojnë me armë apo lëndë eksplozive, si dhe mbi bazën e informacioneve ...
Operacioni “Explosion”, kapen bosët që kishin mina me telekomandë në Tiranë(Video)
Indeks Online - 13-Sep-2017 16:06
Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve të ushtruara për kapjen e personave me rrezikshmëri kriminale, të atyre që qarkullojnë me armë apo lëndë eksplozive, si dhe mbi bazën e informacioneve ...
Tiranë, dy të rinj arrestohen me 3 mina të komanduar me celularë
OraNews - 13-Sep-2017 16:05
Tre mina me telekomandë janë sekuestruar nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar “Explosion”. Në pranga kanë përfunduar shtetasit Jurgen Muho, 24 vjeç, banues në Qesarak Tiranë si dhe Eraldo ...
Vidhnin karburant, arrestohen tre persona
VizionPlus - 13-Sep-2017 16:05
Tre persona u arrestuan nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Fatos Hasa, Roland Puleci dhe Sul Lami u kapën nga efektivët e komisariatit nr. 1 në Tiranë, teksa po vidhnin karburant në një mjet tip ekskavator në ...
Emrat/ Kapen bosët që lëviznin me “Volkswagen Polo” në Tiarën, kishin mina me telekomandë në çantë
Standard - 13-Sep-2017 16:04
Policia e Tiranes, ka arestuar dy te rin dhe ka sekuestruar 3 mina me telekomande. Tiranë. Finalizohet operacioni policor i koduar “Explosion”. Operacioni nga strukturat e D.V.P.Tiranë. Sekuestrohen 3 mina të pajisura ...
Policia gjen 3 mina me telekomandë në makinën e dy të rinjve në Tiranë
Lapsi - 13-Sep-2017 16:02
Dy të rinj janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi iu gjetën 3 mina me telekomandë në makinë. Jurgen Muho, 24 vjeç, banues në Qesarak dhe Eraldo Kataroshi, 19 vjeç, i dënuar më parë për veprat penale të ...
Kapen bosët që lëviznin me “Volkswagen Polo” në Tiranë, kishin mina me telekomandë në çantë
Lexo - 13-Sep-2017 15:59
Policia e Tiranes, ka arestuar dy te rin dhe ka sekuestruar 3 mina me telekomande. Tiranë. Finalizohet operacioni policor i koduar “Explosion”. Operacioni nga strukturat e D.V.P.Tiranë. Sekuestrohen 3 mina të pajisura ...
Trafik minash me sahat, pranga dy të rinjve në Tiranë
Java News - 13-Sep-2017 15:53
Dy persona kanë përfunduar në pranga dhe tre mina të telekomanduara me telefon janë bllokuar në në operacionin e koduar “Explosion” të Policisë së Tiranës. Policia njofton se pas informacioneve të marra në rrugë ...
VIDEO/ Shisnin mina me telekomandë, pamjet e arrestimit të dy “të fortëve” nga Tirana
BalkanWeb - 13-Sep-2017 15:53
TIRANE – Policia e Shtetit ka publikuar një video nga operacioni i koduar “Explosion”, në të cilin u sekuestruan 3 mina me telekomandë, ndërsa pas hekurave përfunduan 2 persona. Në pamjet në fjalë shihet se si të ...
Shisnin mina me telekomandë, në pranga dy persona: Ja se si i gjurmoi policia
GazetaTema - 13-Sep-2017 15:46
Policia e Tiranës ka sekuestruar 3 mina të pajisura me telekomandë. Bëhet me dijse se në pranga ranë dy persona. Finalizohet operacioni policor i koduar “Explosion. NJOFTIMI I POLICISE Në vijim të punës për rritjen e ...
Mina me sahat, pranga dy të rinjve në Tiranë
Top Channel - 13-Sep-2017 15:43
Dy persona kanë përfunduar në pranga dhe tre mina të telekomanduara me telefon janë bllokuar në në operacionin e koduar “Explosion” të Policisë së Tiranës. Policia njofton se pas informacioneve të marra në rrugë ...
VIDEO/ Kapen me mina me telekomandë, arrestohen dy të rinj. Emrat
Syri - 13-Sep-2017 15:42
Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme, dy persona të cilët lëviznin të armatosur dhe me lëndë eksplozive. Gjatë operacionit uniformat blu kanë sekuestruar dhe 3 mina me sahat. Minat ishin të përgatitura dhe të ...
Sekuestrohen bomba me telekomandë në Tiranë, publikohen emrat e të arrestuarve
BalkanWeb - 13-Sep-2017 15:37
TIRANE – Policia e Tiranës ka sekuestruar sot 3 mina të pajisura me telekomandë, ndërsa në pranga ranë dy persona. Në kuadër të këtij operacionit “Explosion” shërbimet e policisë të Komisariatit Nr.6, në bashkepunim me ...
U kapen me drogë, arrestohen dy të rinjtë në Korçë
Lexo - 13-Sep-2017 13:16
Policia godet një tjetër rast të “Prodhimit dhe shitjes së narkotikëve.” Specialistët për Narkotikët, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Maliq, sekuestrojnë 8 kilogramë lëndë narkotike të dyshuar si Cannabis ...
Dy të rinj kapen me 8 kilogramë kanabis
OraNews - 13-Sep-2017 13:10
Dy të rinj u arrestuan nga policia e Korçës pasi u kapën me një sasi prej 8 kilogram kanabis sativa. Në pranga u vunë Mariglen Katros, 33 vjeç, banues në fshatin Lumaj dhe Lerbi Xhemollari, 25 vjeç, banues në Elbasan. ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore