Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zhduket nj vajz 16-vjeare Bota Sot - 12-Aug-2017 23:00
Arrestohen dy të ‘fortët’ e Lezhës. Emrat
TetovaSot - 12-Aug-2017 22:36
Dy të rinj u arrestuan nga Policia e Lezhës, të dy me precedentë të mëparshëm kriminalë. Gjovalin Kola 25 vjeç u vu në pranga pasi gjatë një kontrolli që policia bëri në një lokal tek Kryqëzimi i Shën Kollit, atij ju ...
30 vjeçari i dehur hipën në majë të shtyllës elektrike, por më pas …
TetovaSot - 12-Aug-2017 22:16
Një 30 vjeçar në gjendje të dehur ka hipur mbi një shtyllë korenti në rrugën “Agush Gjergjevica” për të punuar. Fatkeqësisht i riu ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe është rrëzuar. Aktualisht ai ndodhet në ...
Adoleshentja largohet nga shtëpia, xhaxhai e denoncon në polici
TetovaSot - 12-Aug-2017 22:08
Një adoleshente në Pogradec largohet nga shtëpia. Ngjarja mësohet se është denoncuar gjatë ditës së sotme në Policinë e Pogradecit nga xhaxhai i vajzës. Denoncimi është bërë nga J.Sh., 48 vjeç, banues në fshatin ...
Pogradec, zhduket 16-vjeçarja, xhaxhai lajmëron policinë
Gazeta Shqip - 12-Aug-2017 22:04
Një vajzë 16 vjeçe është larguar nga shtëpia e xhaxhait të saj që prej mbrëmjes së djeshme. Në pamundësi për ta gjetur, ai ka lajmëruar policinë. Sipas policisë, xhaxhai i vajzës, shtetasi J.SH. 48 vjeç banues në ...
Mbesa 16-vjeçare i ikën natën nga shtëpia, xhaxhai i dëshpëruar shkon në polici
Dritare.net - 12-Aug-2017 21:20
Një 16-vjeçare nga Pogradeci ka alarmuar familjen e xhaxhait të saj në fshatin Stropckë, pasi është larguar gjatë natës pa adresë. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur një ditë më parë, por në pamundësi për ta gjetur dhe ...
Mbesa 16-vjeçare i ikën natën nga shtëpia, dëshmia e xhaxhait të dëshpëruar në polici
BalkanWeb - 12-Aug-2017 20:39
POGRADEC- Një 16-vjeçare nga Pogradeci ka alarmuar familjen e xhaxhait të saj në fshatin Stropckë, pasi është larguar gjatë natës pa adresë. Ngjajra raportohet të ketë ndodhur një ditë më parë, por në pamundësi për ta ...
Lezhë/ Kontrolle blic, në pranga dy persona që bënin rezistencë
Lexo - 12-Aug-2017 20:13
Policia e Lezhës ka vijuar kontrollet blic, me qëllim garantimin e parmetrave të sigurisë publike. Kështu, në kuadër të aksioneve të orëve të fundit është sekuestruar një armë zjarri dhe janë arrestuar dy persona, të ...
Pogradec, zhduket një vajzë 16-vjeçare; familja njofton policinë
Top Channel - 12-Aug-2017 20:12
Një vajzë 16 vjeçe është shpallur e humbur nga policia në Pogradec, pasi nuk është kthyer në shtëpinë e saj që prej mbrëmjes së djeshme. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave ka qenë xhaxhai i ...
Adoleshentja largohet nga banesa gjatë natës, asnjë gjurmë prej saj
Java News - 12-Aug-2017 20:02
Një adoleshente nga Pogradeci është larguar nga banesa gjatë natës dhe nuk është kthyer më. Sipas policisë, sot në Komisariatin e Policisë Pogradec është paraqitur shtetasi J.Sh, 48 vjeç, banues në fshatin Stropckë, i ...
Pogradec/ Adoleshentja largohet nga shtëpia, xhaxhai e denoncon në polici
Standard - 12-Aug-2017 20:02
Një adoleshente në Pogradec largohet nga shtëpia. Ngjarja mësohet se është denoncuar gjatë ditës së sotme në Policinë e Pogradecit nga xhaxhai i vajzës. Denoncimi është bërë nga J.Sh., 48 vjeç, banues në fshatin ...
Lezhë, dy të arrestuar gjatë një aksioni blic, sekuestrohet një pistoletë
Gazeta Shqip - 12-Aug-2017 20:01
Policia e Lezhës ka vijuar kontrollet, me qëllim garantimin e parametrave të sigurisë publike. Në kuadër të aksioneve të orëve të fundit është sekuestruar një armë zjarri dhe janë arrestuar dy persona, të cilët kanë ...
Pogradec, zhduket nga banesa 16 vjeçarja, xhaxhai kërkon mbesën
Shqiptarja - 12-Aug-2017 19:59
Një 16 vjeçare në qytetin e Pogradecit është larguar nga banesa duke shqetësuar familjarët e saj.Ka qenë xhaxhai i vajzës ai i cili ka bërë kallzimin në polici, për humbjen e mbësës së tij.48 vjeçari J.SH, banues në ...
Bënte kërdinë në Sarandë, turisti ukrainas arratiset me 8 mijë euro
ShqipMedia - 12-Aug-2017 19:58
Një turist ukrainas ka tentuar të arratisej, por ai është kapur nga ana e policisë, pasi rezultonte si autor i vjedhjes së një shume të konsiderueshme. Uniformat blu të Sarandës kanë arritur të kapin në kohë në ...
30 vjeçari i dehur hipën në majë të shtyllës elektrike, por më pas ...
Syri - 12-Aug-2017 19:55
Një 30 vjeçar në gjendje të dehur ka hipur mbi një shtyllë korenti në rrugën “Agush Gjergjevica” për të punuar. Fatkeqësisht i riu ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe është rrëzuar. Aktualisht ai ndodhet në ...
Xhaxhai i dëshpëruar në polici: Mbesa 16 vjeçare më ka ikur natën nga shtëpia
Lexo - 12-Aug-2017 19:42
Nje adoleshente eshte zhdukur ne Pogradec, pasi eshte larguar pa njoftuar e pa lene asnje gjurme nga banesa e saj. Sipas bluve, sot në Komisariatin e Policisë Pogradec është paraqitur shtetasi J.Sh, 48 vjeç, banues në ...
Të fortët nga Lezha kundërshtojnë policinë, gjatë kontrollit u gjendet pistoletë
Java News - 12-Aug-2017 19:37
Vijojnë kontrollet Blic nga Policia e Lezhës për rritjen e parametrave të sigurisë publike. Sekuestrohet 1 armë zjarri pistoletë TT. Arrestohen në flagrancë 2 shtetas për “Armëmbajtje pa leje” dhe “Kundërshtim të ...
Adoleshentja largohet nga shtëpia, xhaxhai e denoncon në polici
Syri - 12-Aug-2017 19:20
Një adoleshente në Pogradec largohet nga shtëpia. Ngjarja mësohet se është denoncuar gjatë ditës së sotme në Policinë e Pogradecit nga xhaxhai i vajzës. Denoncimi është bërë nga J.Sh., 48 vjeç, banues në fshatin ...
Denoncimi i gruas për kamerierin nga Tirana
Java News - 12-Aug-2017 18:53
Një kamerier në Tiranë po hetohet nga prokuroria pasi u denoncua për grabitje nga një grua. Ajo kishte harruar orën e saj në lokal, por kur eshtë kthyer nuk e ka gjetur më. Kamarieri nuk e ka pranuar ta kete dorezuar ne ...
Lezhë, kontroll blic i policisë, sekuestrohen armë; 2 në pranga
Top Channel - 12-Aug-2017 18:36
Policia e Lezhës ka vijuar kontrollet blic, me qëllim garantimin e parmetrave të sigurisë publike. Kështu, në kuadër të aksioneve të orëve të fundit është sekuestruar një armë zjarri dhe janë arrestuar dy persona, të ...
Ngjitet në shtyllë i dehur, 30-vjeçari bie në kontakt me energjinë, rëndë në spital
Java News - 12-Aug-2017 18:33
Nje person ndodhet i shtruar ne gjendje te rende ne QSUT pasi ditën e premte, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në gjendje të dehur është ngjitur në shtyllë dhe ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Behet fjale per ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore