Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:45
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
A ju kujtohet ‘Lordi’ Bendtner? Shikoni çfarë goli ka shënuar (VIDEO)
Lajminet - 12-Aug-2017 23:00
. Lord Nicklas Bendtner Fantastic Goal vs Molde… by allthesports
VIDEO/ City fiton me vuajtje
Koha Jone - 12-Aug-2017 22:44
Skuadra e Pep Guardiolas, me shumë vështirësi arriti ta mposht 0-2 Brightonin në udhëtim. Aguero në minutën e 70’të dhe Dunk me një autogol, realizuan në fitoren e Cityt. Në xhiron e ardhshme, City në shtëpi pret ...
Interi e fiton miqësoren ndaj Betisit (VIDEO)
Lajminet - 12-Aug-2017 22:41
Interi e ka fituar miqësoren ndaj skuadra spanjolle, Real Betis, me rezultat 1:0. Një penallti e fituar nga Interi në pjesën e parë, mjaftoi për ta sjellë këtë fitore. Ishte Mauro Icardi që u tregua i saktë nga pika e ...
Nuk ndalet Interi, mposhti edhe Betisin (Video)
Zeri - 12-Aug-2017 22:39
Interi e ka mposhtur 1:0 Real Betisin. Interi duket një skuadër krejtësisht tjetër nën udhëheqjen e Luciano Spallettit, pasi ka triumfuar në një tjetër miqësore, shkruan Gazeta Express. Kësaj radhe italianët mposhtën ...
Një eurogol i Enis Bardhit (VIDEO)
Aktuale.MK - 12-Aug-2017 22:36
Mesfushori i Maqedonisë, Enis Bardhi vazhdoi lojën e tij fenomenale parasezonale në Primera Division, me një gol të ri në ndeshjen miqësore Levante – Elche. Levante fitoi 2 me 0 kundër Elche, por Bardhi në minutën e ...
Nuk ndalet Interi, mposhti edhe Betisin (Video)
Gazeta Express - 12-Aug-2017 22:33
Interi e ka mposhtur 1:0 Real Betisin. Interi duket një skuadër krejtësisht tjetër nën udhëheqjen e Luciano Spallettit, pasi ka triumfuar në një tjetër miqësore, shkruan Gazeta Express. Kësaj radhe italianët mposhtën ...
Bardhi i pandalshëm, shënon sërish supergol për Levanten (VIDEO)
InfoSport.mk - 12-Aug-2017 22:14
Futbollisti shkupjan, Enis Bardhi nuk ka të ndalur sa i përket shënimit të golave në ndeshjet miqësore para fillimit të kampionatit spanjoll La Liga. Bardhi ka shënuar një supergol për Levanten, në ndeshjen miqësore që ...
Super Rashica, shikojeni se çfarë ka bërë (VIDEO)
GazetaBlic - 12-Aug-2017 21:45
Chelsea është mposhtur 3:2 nga Burnley në “Stamford Bridge”. Kampioni i Premierligës, Chelsea, e ka nisur me humbje sezonin e ri pasi është mposhtur 3:2 nga Burnley midis stadiumit “Stamford Bridge”, shkruan Gazeta ...
Premier League, thyhet Chelsea me 9 lojtarë, Liverpool barazim dramatik
Shqiptarja - 12-Aug-2017 21:21
Ndeshja e parë e sezonit të Premier League, është një makth i vërtetë për Chelsea, që u mund në shtëpi nga Burnley 2-3 dhe më pas u fishkëllye nga tifozët e vet. Gary Cahill dhe Cesc Fabregas u ndëshkuan me karton të ...
City fiton me vuajtje (VIDEO)
TetovaSot - 12-Aug-2017 21:20
Skuadra e Pep Guardiolas, me shumë vështirësi arriti ta mposht 0-2 Brightonin në udhëtim. Aguero në minutën e 70’të dhe Dunk me një autogol, realizuan në fitoren e Cityt. Në xhiron e ardhshme, City në shtëpi pret ...
Flet Morata pas debutimit me gol në Premierligë (Foto/Video)
Kosova Sot - 12-Aug-2017 21:15
Morata ka debutuar me gol në Premierligë, por nuk arriti të shpëtojë Chelsean nga humbja, pasi "Blutë e Londrës" u mposhtën 3:2 nga Burnley. Kampioni i Premierligës, Chelsea, e ka nisur me humbje sezonin e ri pasi është ...
Icardi kalon Interin në epërsi ndaj Betis (Video)
Gazeta Express - 12-Aug-2017 21:10
Interi ka kaluar në epërsi në miqësoren ndaj Real Betis. Mauro Icardi shënoi për 1:0 nga penaltia në minutën e 30’të të ndeshjes. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport inter real betis ...
Penallti për Interin, çfarë bëri Icardi? (VIDEO)
Lajminet - 12-Aug-2017 21:06
Mauro Icardi penalty GOAL HD – Inter 1-0 Real… by footballgoalshow
Flet Morata pas debutimit me gol në Premierligë (Foto/Video)
Gazeta Express - 12-Aug-2017 20:56
Morata ka debutuar me gol në Premierligë, por nuk arriti të shpëtojë Chelsean nga humbja, pasi "Blutë e Londrës" u mposhtën 3:2 nga Burnley. Kampioni i Premierligës, Chelsea, e ka nisur me humbje sezonin e ri pasi është ...
Fitore komode e Cityt për tri pikët e para (Video)
AlMaKos - 12-Aug-2017 20:33
Manchester City ka realizuar fitore prej 2-0 si mysafir i Brighton & Hove Albion në ndeshjen e parë sezonale në Ligën Premier. Me gjithë përpjekjet e të zgjedhurve të Pep Guardiolas për të shënuar në pjesën e parë, ata ...
City fiton ndaj Brightonit
Koha.net - 12-Aug-2017 20:33
City ka arkëtuar pikët e plota në përballjen e sotme ndaj Brightonit. Skuadra e Pep Guardiolas ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premier Ligë e fitoi me rezultat 2-0, transmeton Koha.net. Ishte Aguero ai që i dha ...
Manchester City e fillon mbarë sezonin e ri
Indeks Online - 12-Aug-2017 20:30
Manchester City e ks nisur me fitore sezonin e ri në Premierligë, shkruan indeksonline. Skuadra e Guardiolas mposhti Brightonin me rezultat 2-0. Golat në këtë ndeshje i shënuan Aguero dhe një autogol i Dunk. / ...
Manchester City e nis me fitore sezonin e ri në Premierligë (Video)
Gazeta Express - 12-Aug-2017 20:26
Manchester City e ka mposhtur 2:0 skuadrën e Brighton & Hove Albion në ndeshjen e parë në Premierligë për sezonin 2017/18. Manchester City e ka nisur me fitore sezonin e ri në Premierligë, duke e mposhtur 2:0 në udhëtim ...
Vuan City, por fiton (VIDEO)
Lajminet - 12-Aug-2017 20:26
Skuadra e Pep Guardiolas, me shumë vështirësi arriti ta mposht 0-2 Brightonin në udhëtim. Aguero në minutën e 70’të dhe Dunk me një autogol, realizuan në fitoren e Cityt. Në xhiron e ardhshme, City në shtëpi pret ...
Liverpool barazon, Chelsea humb, City fiton
Klan Kosova - 12-Aug-2017 20:26
Këtë të shtunë u zhvillua pjesa dërrmuese e ndeshjeve të javës së parë të këtij stinori në Premier Ligë. Pas fitores së mbrëmshme të Arsenal ndaj Leicester City, këtë gjë nuk arriti ta bëjë Liverpool që barazoi si ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore