Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vizita e senatorëve nga SHBA
Flaka - 12-Aug-2017 23:46
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë faktmbledhëse në disa vende të Ballkanit ...
PD zbardh takimin me senatorët amerikanë
TV Klan - 12-Aug-2017 23:24
Një delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të Partisë ...
Ambasada amerikane zbardh takimet e senatorëve
TV Klan - 12-Aug-2017 23:24
Partneriteti SHBA – Shqipëri, siguria dhe lufta ndaj terrorizmit kanë qenë në fokus të takimeve që një delegacion me katër senatorë amerikanë patën me krerët e politikës shqiptare këtë të shtunë në Tiranë. “Një ...
Meta pret në takim delegacionin e Senatit amerikan
TV Klan - 12-Aug-2017 23:24
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktmbledhëse në disa vende të Ballkanit ...
Takimi me amerikanët/ Paloka: PS kandidoi individë me rekorde kriminale
Mapo - 12-Aug-2017 22:52
Katër senatorët amerikanë Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis u takuan me një delegacion të PD-së në selinë blu. Sipas njoftimit për shtyp, thuhet se, nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka i njohu ...
?Senatorët e SHBA në Tiranë, takim edhe me lideren e opozitës iraniane
Shqiptarja - 12-Aug-2017 22:44
TIRANË- Delegacion nga Senati i Shteteve të Bashkuara i cili bëri një sërë takimesh ditën e sotme me Presidentin Meta, zyrtarë të Qeverisë dhe deputetë të Partisë Demokratike është takuar gjatë orëve të pasdites edhe me ...
Basha jashtë shtetit, Paloka pret në takim 4 senatorët amerikanë
Shqiptarja - 12-Aug-2017 21:28
Në një kohë kur Lulzim Basha ndodhet me pushime jashtë vendit, delegacioni prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis janë pritur në takim në selinë e ...
PD ankohet te senatorët amerikanë për 25 qershorin: kanabisi bleu votat
Tesheshi - 12-Aug-2017 21:17
“Me fitimet kolosale të trafikimit të kanabisit është financuar dhe blerja masive e votës anembanë vendit në zgjedhjet e 25 qershorit”. Kështu u shpreh nënkryetarit i PD-së, Edi Paloka, gjatë takimit me senatorët ...
Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit
Telegraf - 12-Aug-2017 20:36
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi...
Basha jashtë shtetit, Paloka pret në takim 4 senatorët amerikanë
Shqiptarja - 12-Aug-2017 20:27
Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të Partisë ...
Takimi i senatorëve amerikanë në PD, Paloka: Qeveria është njësh me krimin e organizuar
Dritare.net - 12-Aug-2017 20:26
Një delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të Partisë ...
Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë në Shqipëri
Indeks Online - 12-Aug-2017 20:09
Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita, shkruan Lapsi.al. Sipas ambasades ...
Ambasada amerikane: Senatorët biseduan për sigurinë, terrorizimin dhe mbrojtjen
Illyriapress - 12-Aug-2017 20:08
Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e senatorëve në Shqipëri Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë për të biseduar mbi partneritetin ndërmjet Shteteve ...
Takimi me senatorët e SHBA, Paloka: I informuam se vota e 25 qershorit u ble me paratë e drogës
Standard - 12-Aug-2017 20:05
Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të Partisë ...
Vizita e senatorëve amerikanë: E rëndësishme zbatimi i reformave kyçe
Gazeta Shqip - 12-Aug-2017 20:01
Ambasada amerikane ka zbardhur vizitën e katër senatorëve në Shqipëri. Me anë të një njoftimi ambasada thekson se ata janë takuar me presidentin Meta, zyrtarë të qeverisë dhe drejtues të Partisë Demokratike. Një prej ...
Senatorët e SHBA në selinë e PD, Paloka: Vendi nën diktatin e qeverisë së inkriminuar
Gazeta Shqip - 12-Aug-2017 20:01
Katër senatorët nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim edhe me përfaqësues të Partisë Demokratike, me të cilët diskutuan mbi aktualitetin politik në ...
Meta takim t rndsishm me zyrtar amerikan, zbardhen detajet e takimit
Bota Sot - 12-Aug-2017 19:58
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit ...
Takimi me amerikanët/ Paloka: PS kandidoi individë me rekorde kriminale
Lapsi - 12-Aug-2017 19:56
Katër senatorët amerikanë Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis u takuan me një delegacion të PD-së në selinë blu. Sipas njoftimit për shtyp, thuhet se nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka i njohu ...
Takimi me senatorët e SHBA, Paloka: I informuam se vota e 25 qershorit u ble me paratë e drogës
BalkanWeb - 12-Aug-2017 19:56
Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të Partisë ...
PD me senatorët faktmbledhës nga SHBA: Paratë e kanabisit blenë 25 qershorin
Illyriapress - 12-Aug-2017 19:55
“Kjo vizitë është dëshmia më e mirë e kësaj mbështetjeje dhe të interesit të Shteteve të Bashkuara ndaj krizës që po kalon vendi”,- tha zyrtari partiak Edi Paloka Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore