Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
“T marrsha t keqen o gur!” Ish kryebashkiaku Shptim Gjika ofendon rnd vlonjatt
Bota Sot - 12-Aug-2017 22:26
Aksi rrugor Vlorë –Orikum u bllokua këtë të shtunë për shkak të disa masisëve shkëmborë që ranë në zonën e njohur si “Kalaja”. Pavarësisht se nuk pati asnjë të lënduar dhe pas disa orësh rruga u bë e kalueshme, një ...
Bllokohet për disa ore aksi Vlorë-Orikum
VizionPlus - 12-Aug-2017 18:42
Nje masiv shkëmbor është shkëputur ne vendin e quajtur Kalaja ne aksin rrugor Vlore-Orikum, duke paralizuar lëvizjen e automjeteve ne te dyja anët e rrugës. Policia mori masa per bllokimin e segmentit, duke qene se ...
Vlorë, shembet masivi shkëmbor; bllokohet për 4 orë aksi i jugut
Top Channel - 12-Aug-2017 18:11
Një masiv shkëmbor është shkëputur nga mali duke rënë në një automjet të parkuar në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë, pikërisht në vendin e quajtur Kalaja. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të paradites dhe masivi shkëmbor ...
Zhbllokohet rruga në Vlorë, largohen të gjithë shkëmbinjtë nga rruga
News Bomb - 12-Aug-2017 17:20
Bllokimi aksit rrugor, Vlorë Orikum si pasojë e rënies së disa masivëve shkëmbore në rrugë, shkaktoi trafik dhe panik të madh tek qytetarët. Pas disa orësh ku nuk lejohej qarkullimi i makinave, forcat e Emergjencave ...
Rifillon qarkullimi në aksin Vlorë-Orikum, s’ka më rrezik nga shkëmbinjtë
TV Klan - 12-Aug-2017 16:20
Policia ka dhënë dritën jeshile për rifillimin e qarkullimit në aksin Vlorë – Orikum, ku në zonën e Kalasë u rrëzua një masiv shkëmbor dhe zuri poshtë një makinë të lënduar. Prej dy orësh ky aks ishte mbyllur nga ...
Foto/ Shkëputet masivi shkëmbor në Vlorë, zë poshtë makinën
TV Klan - 12-Aug-2017 16:20
Një masiv shkëmbor është shkëputur dhe ka zënë poshtë një makinë të parkuar. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kalasë në qytetin bregdetar të Vlorës. Fatmirësisht, asnjë person nuk ka mbetur i plagosur. Brenda makinës që u ...
NJOFTIM I RËNDËSISHËM për qarkullimin e makinave te “KALAJA” pas shembjes së shkëmbinjve
News Bomb - 12-Aug-2017 15:54
Deri në orën 18:00 nuk do të lejohet lëvizja e makinave në aksin rrugor te "Kalaja". As në vajtje e as në ardhje. Vazhdoni plazhin kush është në plazh nga "Kalaja" e tutje. Dhe merrni masat për trafikun që do të ...
E fundit/Lirohet prfundimisht rruga n Vlor, nis qarkullimi i makinave
Bota Sot - 12-Aug-2017 15:41
Është liruar pas tre orësh rruga Vlorë-Orikum, e cila u bllokua për shkak të një masivi shkëmbor i cili u shkëput dhe ra mbi një makinë të parkuar, në vendin e njohur si “Kalaja”. Mësohet se pjesët e shkëmbit të rënë ...
Rifillon qarkullimi pas 3 orësh në aksin Vlorë-Orikum
Java News - 12-Aug-2017 15:35
Është zhbllokuar qarkullimi në aksin rrugor Vlorë-Orikum, ku gjatë ditës së sotme u shkëput një masiv shkëmbor në vendin e njohur si “Kalaja”. Pas ndërhyrjes së forcave xheniere të ushtrisë, u bë i mundur zhbllokimi i ...
U bllokua nga rënia e shkëmbinjve, hapet rruga Vlorë-Orikum, rinis qarkullimi
BalkanWeb - 12-Aug-2017 15:32
VLORË- Ka rinisur pas më shumë se 3 orësh qarkullimi në aksin Vlorë-Orikum, i cili u bllokua për shkak të rënies së disa masivëve shkëmborë nga skarpatet anësore të kësaj rruge. Kanë qenë forcat xheniere ato që kanë ...
Hapet rruga nga Vlora në Orikum
ABCNews - 12-Aug-2017 15:31
Hapet rruga nga Vlora në Orikum Xhenierët: Situata është e parrezikeshme 12 gusht 2017 15:29 Dy orë pasi policia bllokoi rrugën Orikum - Vlorë për shkak të gurëve që ranë nga mali, u vendos për hapjen e saj dhe lëvizjen ...
Bie nj mas shkmbi n rrugn Vlor-Orikum
Bota Sot - 12-Aug-2017 15:26
Drejtoria vendore e Policisë në Vlorë u ka bërë thirrje të gjithë vozitësve që të kenë kujdes gjatë qarkullimit në rrugën Vlorë-Orikum, pasi që në vendin e quajtur ”Kalaja” është shkëputur një masë shkëmbi dhe ka ...
Bie një masë shkëmbi në rrugën Vlorë-Orikum (Foto)
AlMaKos - 12-Aug-2017 15:19
Drejtoria vendore e Policisë në Vlorë u ka bërë thirrje të gjithë vozitësve që të kenë kujdes gjatë qarkullimit në rrugën Vlorë-Orikum, pasi që në vendin e quajtur ”Kalaja” është shkëputur një masë shkëmbi dhe ka ...
Shkëputet masivi shkëmbor te “Kalaja” në Vlorë, kaos në qarkullim (VIDEO)
Java News - 12-Aug-2017 15:13
Prej disa orësh rruga drejt Jugut nga Vlora vijon të jetë e bllokuar për shkak të rënies së disa masivëve shkëmborë në zonën e quajtur “Kalaja”. Mësohet se në Vlorë kanë mbërritur me helikopter forcat xheniere të cilat ...
Vazhdojnë të bien gurë te “Kalaja”
Koha Jone - 12-Aug-2017 15:07
Rruga drejt Jugut nga Vlora është bllokuar pas shkëputjes së një shkëmbi në vendin e quajtur “Kalaja”. Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë njofton se në vendin e quajtur “Kalaja”, është shkëputur një masë shkëmbi, ...
VIDEO/ Bllokimi i rrugës drejt Jugut nga shkëmbinjtë, forcat xheniere mbërrijnë në Vlorë me helikopter
BalkanWeb - 12-Aug-2017 15:04
VLORË- Prej disa orësh rruga drejt Jugut nga Vlora vijon të jetë e bllokuar për shkak të rënies së disa masivëve shkëmborë në zonën e quajtur “Kalaja”. Mësohet se në Vlorë kanë mbërritur me helikopter forcat xheniere të ...
Shembja te "Kalaja" në Vlorë, vazhdojnë të bien sasi shkëmbore në rrugë
Lapsi - 12-Aug-2017 14:55
Rruga drejt Jugut nga Vlora është bllokuar pas shkëputjes së një shkëmbi në vendin e quajtur “Kalaja”. Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë njofton se në vendin e quajtur “Kalaja”, është shkëputur një masë shkëmbi, ...
Bllokimi i rrugës në Vlorë: Rrezik për shembje të tjera
Mapo - 12-Aug-2017 14:46
Shembet një pjesë shkëmbi në kalanë e Vlorë. Masivi i shkëmbit ka rënë në rrugë, por fatmirësisht nuk ka lënduar askënd, ndonëse një makinë ka qenë e parkuar aty pranë. Momentalisht policia për elementë sigurie ka marrë ...
Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek ‘Kalaja’
IliriaNews - 12-Aug-2017 14:21
Frikë dhe panik në qyteti e Vlorës: masive shkëmborë janë shkëputur nga mali dhe kanë rënë në rrugën automobilistike tek vendi i quajtur ‘Kalaja”. Fatmirësisht, nuk ka pasur viktima. Policia e Vlorës njoftoi aty është ...
Panik në Vlorë: bien shkëmbinj mbi rrugën tek ‘Kalaja’
Televizioni Koha - 12-Aug-2017 14:15
Frikë dhe panik në qyteti e Vlorës: masive shkëmborë janë shkëputur nga mali dhe kanë rënë në rrugën automobilistike tek vendi i quajtur ‘Kalaja”. Fatmirësisht, nuk ka pasur viktima. Policia e Vlorës njoftoi aty është ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore