Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:45
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Protesta raciste në SHBA, humb jetën një person, shpallet gjendje e jashtëzakonshme
AlMaKos - 13-Aug-2017 00:47
Një person ka humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur si pasojë e ngjarjeve të përjetuara në protestën ku qindra racistë mbajtën në qytetin Charlottesville, në rajonin Virginia të SHBA-ve, ku pas ngjarjeve është ...
Protesta raciste në SHBA, humb jetën një person, shpallet gjendje e jashtëzakonshme
Shenja - 13-Aug-2017 00:45
Një person ka humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur si pasojë e ngjarjeve të përjetuara në protestën ku qindra racistë mbajtën në qytetin Charlottesville, në rajonin Virginia të SHBA-ve, ku pas ngjarjeve është ...
?Momenti kur shoferi sulmon qytetarët me veturë, 1 i vdekur dhe 19 të plagosur (VIDEO)
TetovaSot - 13-Aug-2017 00:29
Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë janë plagosur kur një person sulmoi turmën e qytetarëve me veturë, të cilët po kundërshtonin një tubim të së djathtës ekstreme në qytetin Charlottesville të Virxhinias, njoftoi ...
Virxhinia në gjendje të jashtëzakonshme, një protestues u vra, 19 u plagosën
TetovaSot - 13-Aug-2017 00:22
Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë u plagosën kur një makinë përplasi një turmë njerëzish që kundërshtonin një tubim të së djathtës në shtetin amerikan të Virxhinias. Ngjarja ndodhi kur njerëzit po largoheshin nga ...
SHBA, trazira në protestën e nacionalistëve të bardhë
Flaka - 13-Aug-2017 00:00
Autoritetet në Sherlotsvill, në shtetin amerikan të Virxhinias, kanë shpallur gjendjen e jashtëzakonshme në prag të një marshimi masiv të nacionalistëve të bardhë. Disa mijëra persona pritet t’i bashkohen manifestimit ...
Momenti i tmerrshëm kur shoferi sulmon qytetarët me veturë, një i vdekur dhe 19 të plagosur (Video)
Gazeta Monitor - 12-Aug-2017 23:41
Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë janë plagosur kur një person sulmoi turmën e qytetarëve me veturë, të cilët po kundërshtonin një tubim të së djathtës ekstreme në qytetin Charlottesville të Virxhinias, njoftoi ...
SHBA: Makina godet protestuesit në tubimin e supremacistëve, një i vdekur
Lajminet - 12-Aug-2017 23:36
Ngjarja ndodhi kur njerëzit po largoheshin nga zona, pasi policia e quajti demonstratën të paligjshme. Gjatë protestës pati mjaft incidente dhune mes demonstruesve dhe atyre anti-demonstruesve. Videot nga vendi i ...
?Momenti kur shoferi sulmon qytetarët me veturë, 1 i vdekur dhe 19 të plagosur (Video)
Indeks Online - 12-Aug-2017 23:33
Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë janë plagosur kur një person sulmoi turmën e qytetarëve me veturë, të cilët po kundërshtonin një tubim të së djathtës ekstreme në qytetin Charlottesville të Virxhinias, njoftoi ...
Sulmon qytetarët me veturë, 1 i vdekur dhe 19 të plagosur (Video)
Kosova Press - 12-Aug-2017 23:30
Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë janë plagosur kur një person sulmoi turmën e qytetarëve me veturë, të cilët po kundërshtonin një tubim të së djathtës ekstreme në qytetin Charlottesville të Virxhinias, njoftoi ...
Gjendje e jashtëzakonshme në SHBA pas protestave të dhunshme (Foto/Video)
Kosova Sot - 12-Aug-2017 23:19
Zyrtarët në qytetin e Charlottesville në shtetin amerikan të Virginias kanë deklaruar gjendje emergjente para një marshimi të madh të nacionalistëve të amerikanë të bardhë, shkruan BBC. Lëvizja lejon autoritetet lokale ...
?Paralajmërimi për protestë, shpallet gjendje e jashtëzakonshme në Virgjinia
Indeks Online - 12-Aug-2017 23:15
Guvernatori i Virgjinias, Terry Mcauliffe shpalli sot gjendje të jashtëzakonshme, para mbajtjes së protestës e paralajmëruar nga e djathta nacionaliste, ku pritet të marrin pjesë mbi 6.000 protestues. Ai në një postim ...
SHBA, Virxhinia shpall gjendje të jashtëzakonshme
Arbresh - 12-Aug-2017 23:06
Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë u plagosën kur një makinë përplasi një turmë njerëzish që kundërshtonin një tubim të së djathtës në shtetin amerikan të Virxhinias. Ngjarja ndodhi kur njerëzit po largoheshin nga ...
Gjendje e jashtëzakonshme në Virgjinia
Kosova Press - 12-Aug-2017 23:03
Guvernatori i Virgjinias, Terry Mcauliffe shpalli sot gjendje të jashtëzakonshme, para mbajtjes së protestës e paralajmëruar nga e djathta nacionaliste, ku pritet të marrin pjesë mbi 6.000 protestues.
Virxhinia në gjendje të jashtëzakonshme, një protestues u vra, 19 u plagosën
OraNews - 12-Aug-2017 23:01
Një person ka vdekur dhe 19 të tjerë u plagosën kur një makinë përplasi një turmë njerëzish që kundërshtonin një tubim të së djathtës në shtetin amerikan të Virxhinias. Ngjarja ndodhi kur njerëzit po largoheshin nga ...
Gjendja e jashtëzakonshme në Virxhinia pas protestave të dhunshme
Ina-Online - 12-Aug-2017 22:51
Në Virxhinia po zhvillohen protesta dhunshme të supremacistëve të bardhë, të cilëtu u përleshën me kundërprotestues në rrugët përreth një parku, ku po mbahej një miting. Presidenti Trump e dënoi dhunën në protesta me ...
Protestat e dhunshme, shpallet gjendja e jashtëzakonshme në Virxhinia
Gazeta Shqip - 12-Aug-2017 22:16
Në shtetin amerikan të Virxhinia po zhvillohen protesta të dhunshme të supremacistëve të bardhë, të cilët u përleshën me kundërprotestues në rrugët përreth një parku, ku po mbahej një miting. Presidenti Trump e dënoi ...
Gjendje e jashtëzakonshme në Virginia pas protestave të dhunshme
Koha.net - 12-Aug-2017 22:13
Në Virginia po zhvillohen protesta dhunshme të supremacistëve të bardhë, të cilëtu u përleshën me kundërprotestues në rrugët përreth një parku, ku po mbahej një miting. Presidenti amerikan, Donald Trump, ka kërkuar nga ...
Tubimi i së djathtës radikale shkakton gjendje alarmante në SHBA
Lexo - 12-Aug-2017 21:39
Zyrtarët në qytetin e Charlottesville në shtetin amerikan të Virginias kanë deklaruar gjendje emergjente para një marshimi të madh të nacionalistëve të amerikanë të bardhë, shkruan BBC. Lëvizja lejon autoritetet lokale ...
Gjendja e jashtëzakonshme në Virxhinia pas protestave të dhunshme
Portalb - 12-Aug-2017 21:39
Në Virxhinia po zhvillohen protesta dhunshme të supremacistëve të bardhë, të cilëtu u përleshën me kundërprotestues në rrugët përreth një parku, ku po mbahej një miting, njofton Zëri i Amerikës Presidenti Trump e dënoi ...
?SHBA, dhunë në protestën e nacionalistëve të bardhë /Foto
Shqiptarja - 12-Aug-2017 21:14
Dhuna ka shpërthyer në Charlottesville në shtetin amerikan të Virxhinias, në prag të një marshimi të nacionalistëve të bardhë .Një makinë ka kaluar mes protestuesve duke plagosur tre persona të cilët janë në gjendje të ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore