Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Berisha, mesazh prekës për humbjen e motrës së tij
TV Klan - 12-Aug-2017 23:24
Ish – Kryeministri Sali Berisha ka përcjellë me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanaj. Ajo ndërroi jetë në moshën 77 – vjeçare, pasi vuante nga një sëmundje. ...
Nga Adriatik Llalla tek Sali Lusha, kush mori pjesë në varrimin e motrës së Berishës
Gazeta Dita - 12-Aug-2017 23:00
Paraditen e sotme, u përcoll për në banesën e fundit Hajrie Osmanaj, motra e ish-kryeministrit Sali Berisha. Ceremonia mortore u zhvillua rreth orës 12:00 në varrezat e Sharrës, ndërsa ishin qindra të pranishëm. Mes ...
Foto/ Budallalliku i Armina Mevlanit nuk ka fund! Ngushëllon Zenin për humbjen e hallës me…
Lexo - 12-Aug-2017 22:55
Sali Berisha ka humbur motrën e tij të vetme. Shkëlzeni ka postuar një status për humbjen në FB, ku shprehte dhimbjen.Por ndërkohë, e dashura e tij, Armina, duket se nuk e ka ndjerë të udhës të tregojë ndonjë dhembshuri ...
Varrimi i motrës së Berishës, marrim pjesë figurat më të larta të PD, mungon Basha
News Bomb - 12-Aug-2017 22:44
Ditën e sotme është zhvilluar ceremonia mortore e varrimit të Hajrie Osmanajt, motra e Sali Berishës. Varrimi i të ndjerës u bë në varrezat e Sharrës në orën 12:00, ku të pranishëm ishin disa qindra të afërm. Mes ...
Berisha mesazh prekës për motrën e ndjerë
Indeks Online - 12-Aug-2017 22:26
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka humbur motrën e vetme. Përmes një mesazhi në facebook ai falenderon te gjithe ata qe moren pjese ne ceremoni mortore dhe e telefonuan per ta ngushelluar. Keto jane fjalet e Berishes pas ...
Sali Berisha fjalë të ndjera për humbjen e motrës
Dritare.net - 12-Aug-2017 21:38
Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook ndan me ndjekësit e tij lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajries, pas një sëmundje të rëndë. Ndërsa falënderon ata që i janë gjendur pranë ...
Berisha, mesazh prekës për humbjen e motrës së tij
EkonomiaOnline - 12-Aug-2017 21:35
Ish–kryeministri shqiptar, Sali Berisha, ka përcjellë me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanaj. Ajo vdiq në moshën 77-vjeçare, pasi vuante nga një sëmundje. ...
Mbesa e Berishs fjal zemre pr "Dadn": Nuk mund t maten...
Bota Sot - 12-Aug-2017 21:33
Në profilin e saj vështirë të gjesh momente hidhëruese, pasi që gjithmonë e sheh të qeshur. Por kjo ditë për Dasara Malltezin, mbesën e ish-kryeministrit Sali Berisha ka qenë e trisht. Motra e vetme e Sali Berishës, ...
Humbja e së motrës, Berisha: Do mbaj në zemër dashurinë e saj
Shqiptarja - 12-Aug-2017 21:28
Ish Kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë pasi motra motra e tij, Hajrie Osmanaj, ndërroi jetë ditën e djeshme.Nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook, Berisha shkruan se Hajria u nda ...
“I lehtë qoftë dheu për ty motra ime e dashur” Ky është mesazhi prekës i Sali Berishës
Koha Jone - 12-Aug-2017 21:27
Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar këtë të shtunë për herë të parë për ndarjen nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanit, e cila u shua në moshën 77 vjeçare ditën e djeshme. Përmes një statusi në profilin e tij në ...
Sali Berisha mesazh prekës për humbjen e së motrës
Lexo - 12-Aug-2017 21:27
Ish-kryeministri Sali Berisha i ka dedikuar një mesazh prekës motrës së tij pas vdekjes së saj një ditë më parë. “Per mua dhe te gjithe familjen tone dhimbja, pikellimi nga kjo ndarje ishin te thella sepse, me ...
Mesazhi prekës i ish-kryeministrit Berisha për motrën e tij
OraNews - 12-Aug-2017 21:27
Ish-kryeministri Sali Berisha, i ka dedikuar një mesazh prekës, motrës së tij Hajrie Osmanaj, e cila u nda nga jeta pas një sëmundje, të cilën sic thotë ai e e perballoi me stoicizem dhe dinjitet te vertet Në një postim ...
“I leht qoft dheu pr ty motra ime e dashur” Ky sht mesazhi preks i Sali Berishs
Bota Sot - 12-Aug-2017 21:27
Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar këtë të shtunë për herë të parë për ndarjen nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanit, e cila u shua në moshën 77 vjeçare ditën e djeshme. Përmes një statusi në profilin e tij në ...
Prekëse/ Ja statusi i ndjerë i Sali Berishës për humbjen e motrës. Ja çfarë shkruan ai
Standard - 12-Aug-2017 21:20
Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook ndan me ndjekësit e tij lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajries, pas një sëmundje të rëndë. Ndërsa falënderon ata që i janë gjendur pranë ...
Mesazhi i ndjerë i Berishës: I lehtë qoftë dheu sonte për ty motra ime e dashur
News Bomb - 12-Aug-2017 21:20
Pas ndarjes nga jeta të motrës së tij të vetme, ka reaguar ish kryeministri Sali Berisha. Përmes një mesazhi shumë të ndjerë, Berisha ka njoftuar këtë lajm të hidhur për të dhe familjen e tij. Për mua dhe të gjithë ...
Statusi i ndjerë i Sali Berishës për humbjen e motrës. Ja çfarë shkruan ai
BalkanWeb - 12-Aug-2017 21:14
TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook ndan me ndjekësit e tij lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajries, pas një sëmundje të rëndë. Ndërsa falënderon ata që i janë ...
Ndarja nga jeta e motrës/ Fjalimi prekës i Sali Berishës
Syri - 12-Aug-2017 21:09
Të dashur miq! Sot familja jonë i dha lamtumirën e fundit motrës time, Hajrie Osmanaj! Një mirënjohje të thellë të gjithë miqve dhe dashamirësve të shumtë, që me praninë dhe mesazhet e tyre lehtësuan dhimbjen tonë! ...
Mesazhi prekës i mbesës së Berishës për personin e afërt që humbi: Barrierat fizike nuk maten dot me dashurinë
News Bomb - 12-Aug-2017 20:46
Vdekja e Hajrie Osmani, motra e vetme e Sali Berishës, ka sjellë një atmosferë trishtimi dhe pikëllimi në familjen Berisha. Këtë gjë e ka treguar ditën e sotme më herët djali i Saliut, Shkëlzeni, i cili i dedikoi një ...
“Favori i vetm q i kam krkuar...” Intervista e motrs s ndjer t ish kryeministrit Berisha
Bota Sot - 12-Aug-2017 19:58
Ditën e djeshme motra e vetme e ish kryeministrit Sali Berisha u nda nga jeta. Hajrie Osmani përshkruhej si një grua e rrallë dhe gëzonte një vlerësim të lartë nga ana e të vëllait, Sali Berisha, i cili e konsideronte ...
Sali Berisha: Te dashur miq!
Sali Berisha - 12-Aug-2017 19:00
Sot familja jone i dha lamtumiren e fundit motres time, Hajrie Osmanaj! Nje mirenjohje te thelle te gjithe miqve dhe dashamiresve te shumte, qe me pranine dhe mesazhet e tyre lehtesuan dhimbjen tone! Hajria u nda nga ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore