Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
PDIU: PD në mjerim, kërkon të bëj politik me aksidente
Flaka - 12-Aug-2017 23:52
PDIU ka reaguar ndaj deklaratave të PD-së lidhur me aksidentin e deputetit Aqif Rakipi. “PD, në mjerim, kërkon të bëjë politikë e opozitë me një aksident tragjik e nuk sheh që është ende në qeveri; është për të ardhur ...
Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave
TetovaSot - 12-Aug-2017 23:25
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë autostradës ...
Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave
Gazeta Monitor - 12-Aug-2017 23:10
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë autostradës ...
Deputeti shqiptar aksidentoi pr vdekje kmbsorin, zbulohet faji i kujt ishte
Zeri - 12-Aug-2017 22:51
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë autostradës ...
Ekspertiza e policisë: Aqif Rakipi del i pafajshëm, fajin e pati viktima
Lapsi - 12-Aug-2017 22:33
Si policia, ashtu edhe prokuroria janë në një mendje se Seit Sorra, tregtar i Kamzës u ndodh në vendin dhe në kohën e gabuar kur tentoi të kalonte në anën tjetër të rrugës, aty ku lëvizte më makinë Aqif Rakipi, deputet ...
Viktima me faj...Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtsi tej normave
Bota Sot - 12-Aug-2017 22:29
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë autostradës ...
Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës
Indeks Online - 12-Aug-2017 22:20
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë autostradës ...
Deputeti e aksidentoi për vdekje, del ekspertiza: Faji i këmbësorit
News Bomb - 12-Aug-2017 22:20
Aksidenti i mëngjesit të ditës së sotme, ku u përfshi dhe deputeti i qarkut të Elbasanit Aqif Rakipi, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçarit Seit Sorra, është zbardhur nga ekspertiza ligjore. Sipas ekspertizës viktima në ...
Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës
Dritare.net - 12-Aug-2017 22:19
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në rrugën kur është ...
Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës
Gazeta Dita - 12-Aug-2017 21:58
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në rrugën kur është ...
Deputeti i PDIU aksidentoi për vdekje këmbësorin, del ekspertiza: Faji i viktimës
BalkanWeb - 12-Aug-2017 21:50
Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në rrugën kur është ...
Është makabre dhe mjerim të bësh politikë me aksidentet
Java News - 12-Aug-2017 20:09
Nga A rben Llalla Ditën e sotme, duke u gdhirë, ndodhi një aksident me vdekjen e një këmbësori, ku shkaktari i aksidentit ishte deputeti Aqif Rakipi. Nëse këtë askident do ta kishte bërë një qytetar i thjeshtë dhe jo ...
Pushuesit braktisin plazhet në Shqipëri, shihni çfarë po ndodh në Himarë! (VIDEO)
GazetaBlic - 12-Aug-2017 19:23
Ulja e temperaturave nuk ka sjellë vetëm freskinë në vend, por ka pasur dhe anë n e saj negative. Për shkak të dallgëve të mëdha, bregdeti shqiptar është buluar nga pisllëku dhe leshterikët, çka kanë detyruar pushuesit ...
FOTO/ Ky është Seit Sorra, 54 vjeçari që u përplas për vdekje nga deputeti
Dritare.net - 12-Aug-2017 18:59
Në foto është tregtari Seit Sorra, 54 vjeçari që mëngjesin e sotëm humbi jetën nga përplasja e makinës së deputetit, Aqif Rakipi. Ende pa kaluar 24 orë, deputeti la qelinë, pasi do të ndiqet penalisht në gjendje të ...
Aksidentoi 53-vjeçarin, lirohet deputeti, ekspertiza: Faji i viktimës
Gazeta Shqip - 12-Aug-2017 18:00
Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Nga të dhënat e para hetimore si dhe nga deklarimet e dëshmitarëve okularë, rezulton ...
Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!
Shenja - 12-Aug-2017 17:38
Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim nga vendi i ...
Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!
Albportali - 12-Aug-2017 17:37
Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim nga vendi i ...
Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!
AlMaKos - 12-Aug-2017 17:33
Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim nga vendi i ...
Ky është Seit Sorra, qytetari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi
Mapo - 12-Aug-2017 17:20
Në foto është tregtari Seit Sorra, 54 vjeçari që mëngjesin e sotëm humbi jetën nga përplasja e makinës së deputetit, Aqif Rakipi. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet se i preu rrugën deputetit ...
Aksidenti i deputetit të PDIU-së/ Ekspertiza: Ja kush ishte fajtori
Syri - 12-Aug-2017 17:07
Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim nga vendi i ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore