Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:45
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kolaudohen byzylykët e mbikëqyrjes elektronike
ABCNews - 12-Aug-2017 15:15
Kolaudohen byzylykët e mbikëqyrjes elektronike Bardhi kërkon ndëshkim pas hetimit administrative 12 gusht 2017 15:14 Ministria e Drejtësisë arriti të kolaudojë më në fund byzylykët e mbikëqyrjes elektronike. Në ...
Skandali me byzylykët/ Ministri i teknik merr masat, kërkon shkarkime
Dritare.net - 12-Aug-2017 14:54
Pasi ministria e Drejtësisë merr në posedim byzylykët, si dhe merr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qëndror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë, ministri kërkon nga Departamenti i ...
Paditet Sekretarja e Përgjithshme, Bardhi urdhëron shkarkimin e shefit të Shërbimit të Provës
Mapo - 12-Aug-2017 14:49
Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për instalimin e ...
Ministria e Drejtësisë kallëzon penalisht Sekretaren e Përgjithshme
Illyriapress - 12-Aug-2017 14:49
Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për instalimin e ...
“Të ikë kreu i shërbimit të provës”
VizionPlus - 12-Aug-2017 14:43
Pas skandalit të tenderit për 330 pajisjet e mbikëqyrjes elektronike, Ministria e Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbimit të Provës, Ilir Qafa, por edhe sekretares se ministrisë, e ...
Byzylykët për mbikqyrjen e të dënuarve, Gazment Bardhi: të shkarkohet kreu i Shërbimit të Provës dhe Sekretari i Përgjithshëm i MD
Tesheshi - 12-Aug-2017 14:25
Ministria e Drejtësisë ka marr në dorëzim byzylykët për mbikqyrjen e të dënuarve, si dhe aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë këtij institucioni. Ministri teknik Gazment ...
Byzylykët e zhdukur, Bardhi kërkon shkarkim dhe ndjekje penale për Sekretaren e Përgjithshme dhe kreun e Shërbimit të Provës
Syri - 12-Aug-2017 14:25
Ministri i Drejtësisë Gazmend Bardhi kërkon shkarkimin nga detyra të Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxhës si dhe të Drejtorit të Shërbimit të Provës, Ilir Qafa. Ata kanë rezultuar ...
Byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Ministri i PD urdhëron shkarkimin e Drejtorit të Shërbimit të Provës
Koha Jone - 12-Aug-2017 14:23
Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri teknik i ...
Byzylykët e zhdukur, Bardhi kërkon shkarkim dhe ndjekje penale për Sekretaren e Përgjithshme dhe kreun e Shërbimit të Provës
Standard - 12-Aug-2017 14:21
Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri teknik i ...
Çështja e byzylykëve, ministri i Drejtësisë urdhëron shkarkimin e drejtorit të Shërbimit të Provës
Lapsi - 12-Aug-2017 14:21
Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri teknik i ...
Skandali me byzylykët elektronikë, furtunë në Ministrinë e Drejtësisë
OraNews - 12-Aug-2017 14:18
Ministria e Drejtësisë bën përgjegjëse Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxha për skandalin me byzylykët elektronikë të mbiqyrjes. Përmes një njoftimi për shtyp mësohet se ministri Gazment ...
MD merr byzylykët:Të pushohen Drejtori i ‘Provës’ dhe sekretarja
Shqiptarja - 12-Aug-2017 14:18
Ministria e Drejtësisë ka përfunduar procesin e kolaudimit të byzylykëve të mbikëqyrjes elektronike duke i marrë në dorëzim, ndërsa ka gjetur edhe dy përgjegjës për skandalin që përfshiu institucionin. Në përfundim të ...
Byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Ministri i PD: Të shkarkohen shefi i ‘Provës’ dhe sekretarja
Gazeta Dita - 12-Aug-2017 14:17
Ministria e Drejtësisë ka përfunduar procesin e kolaudimit të byzylykëve të mbikëqyrjes elektronike duke i marrë në dorëzim, ndërsa ka gjetur edhe dy përgjegjës për skandalin që përfshiu institucionin. Në përfundim të ...
Byzylykët e humbur për të dënuarit, Bardhi kërkon shkarkim dhe ndjekje penale për Sekretaren e Përgjithshme dhe kreun e Shërbimit të Provës
Syri - 12-Aug-2017 14:14
Ministri i Drejtësisë Gazmend Bardhi kërkon shkarkimin nga detyra të Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxhës si dhe të Drejtorit të Shërbimit të Provës, Ilir Qafa. Ata kanë rezultuar ...
Byzylykët, MD: Të shkarkohen shefi i ‘Provës’ dhe sekretarja
Shqiptarja - 12-Aug-2017 14:09
Ministria e Drejtësisë ka përfunduar procesin e kolaudimit të byzylykëve të mbikëqyrjes elektronike duke i marrë në dorëzim, ndërsa ka gjetur edhe dy përgjegjës për skandalin që përfshiu institucionin. Në përfundim të ...
MD merr në dorëzim byzylykët, ministri teknik padit Sekretaren e Përgjithshme
Java News - 12-Aug-2017 14:09
Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për instalimin e ...
Ndëshkime për byzylykët, padi sekretares së ministrisë
Top Channel - 12-Aug-2017 14:06
Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për instalimin e ...
Byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Ministri i PD urdhëron shkarkimin e Drejtorit të Shërbimit të Provës
BalkanWeb - 12-Aug-2017 14:00
TIRANË- Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri teknik i ...
MD merr në dorëzim byzylykët: Të shkarkohet Hoxha e Ilir Qafa
Shqiptarja - 12-Aug-2017 13:57
Ministria e Drejtësisë ka përfunduar procesin e kolaudimit të byzylykëve të mbikëqyrjes elektronike duke i marrë në dorëzim dhe hetimin administrativ mbi këtë çështje. Pasi i ka marrë në dorëzim Ministria e Drejtësisë ...
MD merr në dorëzim byzylykët: Të shkarkohet Hoxha e Ilir Qafa
Shqiptarja - 12-Aug-2017 13:51
Ministria e Drejtësisë deklaron se ka marrë në posedim byzylykët, si dhe aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qëndror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë Ministri i Drejtësisë kërkon nga ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore