Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Fluks turistësh nga Kosova në fundjavë TV Klan - 12-Aug-2017 23:24
?Fluks pushuesish, 5 km radhë në pjesën greke të doganës Qaf-Botës
Shqiptarja - 12-Aug-2017 19:50
Radhë të gjata kilometrike janë shkaktuar në pjesën greke të doganës së Qafë-Botës.Shkak për këtë është bërë fluksi i madh i hyrjeve për në Shqipëri nga kjo pikë doganore, por edhe vonesat në doganën greke, duke bërë që ...
Sherr me armë në Tiranë, 10 persona në komisariat
Lexo - 12-Aug-2017 19:42
Një sherr ku janë përfshirë të paktën 10 persona ka ndodhur orët e para të mëngjesit të kësaj të shtunë në Tiranë, në një rrugë të njohur të kryeqytetit që njihet si “pedonalja”. Policia raporton se sherri ka ndodhur në ...
Sherr me armë te Pedonalja në Tiranë, 10 vetë në polici
Mapo - 12-Aug-2017 18:53
Një sherr masiv mes dy grupeve të rinjsh ndodhi dje në Tiranë. Sipas policisë nga përplasja janë përdorur edhe armët një ditë më parë në rrugën “Murat Toptani” në kryeqytet. Sipas informacionit paraprak, bëhet me dije ...
Sherr me arm n Tiran, 10 vet n polici
Zeri - 12-Aug-2017 18:25
Një sherr masiv mes dy grupeve të rinjsh ndodhi dje në Tiranë. Sipas policisë nga përplasja janë përdorur edhe armët një ditë më parë në rrugën “Murat Toptani” në kryeqytet. Sipas informacionit paraprak, bëhet me dije ...
Sherr masiv në Tiranë, përdoren edhe armë
Java News - 12-Aug-2017 18:11
Një sherr ku janë përfshirë të paktën 10 persona ka ndodhur orët e para të mëngjesit të kësaj të shtunë në Tiranë, në një rrugë të njohur të kryeqytetit që njihet si “pedonalja”. Policia raporton se sherri ka ndodhur në ...
Sherr me armë te Pedonalja në Tiranë, 10 vetë në polici
Lapsi - 12-Aug-2017 18:00
Një sherr masiv mes dy grupeve të rinjsh ndodhi dje në Tiranë. Sipas policisë nga përplasja janë përdorur edhe armët një ditë më parë në rrugën “Murat Toptani” në kryeqytet. Sipas informacionit paraprak, bëhet me dije ...
Sherr masiv në një lokal te Pedonalja në Tiranë, 10 persona në Polici
Dritare.net - 12-Aug-2017 17:39
Policia e Tiranes raporton per nje sherr masiv, ku jane perdorur edhe armet nje dite me pare ne rrugen “Murat Toptani” ne kryeqytet. Sipas informacionit paraprak, behet me dije se në datë 12.08.2017, rreth orës 04:45, ...
Fluks automjetesh në doganën e Morinës, radhë të gjata
Shqiptarja - 12-Aug-2017 14:09
Mbi 20 mijë automjete dhe 40 mijë qytetarë të Kosovës kaluan Morinën në Kukës mëngjesin e kësaj të shtune, duke shënuar fluksin më të madh të muajit gusht.Lëvizjet janë shtuar që në orët e para të mëngjesit, duke bërë ...
Kosovarët e maqedonasit dynden drejt Shqipërisë
VizionPlus - 12-Aug-2017 13:23
Kjo e shtunë ka shënuar fluksin të madh në pikat e kalimit kufitar. Ne Morine kane hyrë mbi 20 mijë automjete dhe 40 mije qytetarë të Kosovës. Fale masave te marra me shtimin e sporteleve, nuk ka patur radhë dhe vonesa. ...
Kosovarët ‘mësyjnë’ plazhet shqiptare, 40 mijë persona kaluan vetëm sot në Morinë
Java News - 12-Aug-2017 13:20
Muaji gusht shënon edhe pikun e turizmit në Shqipëri. Mijëra pushues vendas dhe të huaj i drejtohen plazheve shqiptare gjatë këtij muaji. Gushti përkon edhe me muajin e pushimeve, ndërsa mijëra emigrantë kthehen në ...
40 mijë qytetarë të Kosovës hynë sot vetëm nga Morini
Illyriapress - 12-Aug-2017 13:17
Mbi 20 mijë automjete dhe 40 mije qytetarë të Kosovës kaluan Morinin mëngjesin e së shtunës,(12 gusht) duke shënuar fluksin më të madh të muajit gusht. Falë masave të marra duke shtuar sportelet, nuk ka patur rradhë ...
Kosovë, radhë kilometrike në kufi, më shumë se tre orë pritje në hyrje për Shqipëri
Koha Jone - 12-Aug-2017 12:27
Në orët e para të mëngjesit nga ora 04:00 deri në 07:00 kanë kaluar kufirin e Morinës mbi 20 mijë automjete me mbi 40 mijë qytetarë kosovarë për të kaluar pushimet në Shqipëri. Fatmirësisht në doganë edhe pse pati fluks ...
Fluks në doganën e Morinit
RTSH - 12-Aug-2017 11:39
Në doganën e Morinit, e cila është nyja kyçe e lidhjes së Kosovës me Shqipërinë, vazhdon të ket fluks të dendur të lëvizjes. Efektivë të policisë kufitare që shërbejnë në spotelet e kontrollit tregojnë se pas orës 04.00 ...
Mbi 20 mijë mjete kaluan Morinën mëngjesin e sotëm
ABCNews - 12-Aug-2017 11:30
Mbi 20 mijë mjete kaluan Morinën mëngjesin e sotëm Kosovarët drejt brigjeve shqiptare 12 gusht 2017 11:28 Ka qene nje mengjes i pazakonte kete fundjave ne doganen e Morines ne Kukes. Fluksi i koosvareve ne drejtim te ...
Më shumë se tri orë pritje në hyrje për Shqipëri
AlMaKos - 12-Aug-2017 11:18
Në orët e para të mëngjesit nga ora 04:00 deri në 07:00 kanë kaluar kufirin e Morinës mbi 20 mijë automjete me mbi 40 mijë qytetarë kosovarë për të kaluar pushimet në Shqipëri. Fatmirësisht në doganë edhe pse pati fluks ...
Më shumë se tri orë pritje në hyrje për Shqipëri
Telegrafi - 12-Aug-2017 11:04
Në orët e para të mëngjesit nga ora 04:00 deri në 07:00 kanë kaluar kufirin e Morinës mbi 20 mijë automjete me mbi 40 mijë qytetarë kosovarë për të kaluar pushimet në Shqipëri. Fatmirësisht në doganë edhe pse pati fluks ...
Mos u nisni në kufi, më shumë se 3 orë pritje për në Shqipëri
Gazeta Monitor - 12-Aug-2017 11:00
Në orët e para të mëngjesit nga ora 04:00 deri në 07:00 kanë kaluar kufirin e Morinës mbi 20 mijë automjete me mbi 40 mijë qytetarë kosovarë për të kaluar pushimet në Shqipëri. Fatmirësisht në doganë edhe pse pati fluks ...
Shifrat, fluks turistësh në Morinë, për 24 orë hyjnë 40 mijë kosovarë
Lexo - 12-Aug-2017 10:56
Mbi 20 mijë automjete dhe 40 mije qytetarë të Kosovës kaluan Morinin mëngjesin e së shtunës,(12 gusht) duke shënuar fluksin më të madh të muajit gusht. Falë masave të marra duke shtuar sportelet, nuk ka patur rradhë ...
Bllokohet pikëkalimi në Morinë, 3 orë pritje për hyrje Shqipëri
AlbInfo - 12-Aug-2017 10:27
Temperaturat e larta tropikale që kanë përfshirë Ballkanin, ka shtyrë mijëra kosovarë t’ia mësynë bregdetit shqiptar. Vetëm sot, nga ora 04 deri në 07:00 të mëngjesit, në pikëkalimin e Morinës kanë kaluar mbi 20 mijë ...
Vetura përplas për vdekje këmbësorin
Kosova Press - 12-Aug-2017 10:21
Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës.
12
Galeri

Lajmet Kryesore