Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Një vatër zjarri në zonën e Torovicës në Lezhë
ABCNews - 17-Jul-2017 12:02
Një vatër zjarri në zonën e Torovicës në Lezhë Rrezikohen disa banesa 17 korrik 2017 12:02 Mali i Kakariqit në zonën e Torovicës në Lezhë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Zjarri u përhap shpejt për shkak të ...
Emergjencat Civile për zjarret
ABCNews - 17-Jul-2017 11:56
Emergjencat Civile për zjarret “Gjatë 24 orëve të fundit u rregjistruan 15 raste zjarresh në të gjithë vendin” 17 korrik 2017 11:56 Por zjarri i rënë në fshatin Manati të Lezhës nuk ka qenë i vetmi i rregjistruar ne ...
Zjarri në Manati rrezikoi shtatë banesa
OraNews - 17-Jul-2017 11:47
Një zjarr i fuqishëm ka rrezikuar djegien e shtatë banesave në Manati të Lezhës, ndërsa flakët janë përhapur me shpejtrësi për shkak të erës së madhe dhe dendësisë së bimësisë. Terreni i thyer si dhe errësira e kanë ...
15 vatra zjarri gjatë orëve të fundit, rrezikojnë një xhami dhe disa shtëpi banimi në Shkodër
News Bomb - 17-Jul-2017 11:40
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës me 27 automjete, ...
LEZHE/ Zjarri në Manati, flakët rrezikojnë disa banesa dhe një kishë
Java News - 17-Jul-2017 11:40
Prej mbrëmjes së djeshme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur pyjet e Mantisë në Lezhë. Më shumë se 60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një zjarrit, ndërsa bëhet me dije se disa banesa ...
Mali i Manatisë në Lezhë në flakë
ABCNews - 17-Jul-2017 11:39
Mali i Manatisë në Lezhë në flakë Digjen disa ha me pisha dhe shkurre 17 korrik 2017 11:38 Një zjarr i përmasave të mëdha përfshiu malin e Manatisë në Lezhë. Megjithëse era favorizoi flakët, zjarrëfikset dhe forcat e ...
Zjarr në Torovicë të Lezhës, në rrezik disa banesa e kisha e fshatit
Shqiptarja - 17-Jul-2017 11:37
Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë.Një zjarr ka rënë ditën e sotme në malin e fshatit Torovicë të Lezhës.Flakët po përhapen me shpejtësi të ndihmuara edhe nga era ...
Situatë alarmante në Lezhë, zjarri rrezikon kishën dhe disa banesa në Torovicë
Telegraf - 17-Jul-2017 11:36
Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar mjete të zjarrfikëses...
Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve
Mapo - 17-Jul-2017 11:30
60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit që rrezikonte ...
Vijojnë zjarret, 15 vatra në 7 qarqe, ja zonat më të rrezikuara
OraNews - 17-Jul-2017 11:30
Situata e zjarreve në vend vijon të jetë problematike. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e ...
Zjarret pushtojnë vendin, Emergjencat: 15 vatra vetëm në 24 orët e fundit
Dritare.net - 17-Jul-2017 11:29
Vazhdon përhapja e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë ...
Alarmante/ Vatra zjarri dhe në Torovicë të Lezhës, rrezikohet kisha dhe 2-3 banesa
Standard - 17-Jul-2017 11:29
Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vijojnë të jenë kërcënim. Kështu, në Torovicë të Lezhës flakët rrezikojnë kishën dhe 2-3 banesa. Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar mjete të zjarrfikëses për të shuar ...
15 vatra zjarri në Shqipëri. Emergjencat Civile: Ja si është situata
Lexo - 17-Jul-2017 11:23
Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, ...
Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve (VIDEO)
Koha Jone - 17-Jul-2017 11:17
60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte ...
Zjarri rrezikon banesat n Manati t Lezhs
Bota Sot - 17-Jul-2017 11:16
60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit që rrezikonte ...
Situatë alarmante në Lezhë, zjarri rrezikon kishën dhe disa banesa në Torovicë
BalkanWeb - 17-Jul-2017 11:16
LEZHË- Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vijojnë të jenë kërcënim. Kështu, në Torovicë të Lezhës, flakët rrezikojnë kishën dhe 2-3 banesa. Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar mjete të zjarrfikëses për të ...
Zjarret pushtojnë vendin, Emergjencat Civile: 15 vatra vetëm në 24 orët e fundit
Lapsi - 17-Jul-2017 11:13
Vazhdon përhapja e vatrave të zjarrin në vend. Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë ...
Zjarri rrezikon banesat në Manati të Lezhës
Klan Kosova - 17-Jul-2017 11:09
60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit që rrezikonte ...
Intensifikohen zjarret në vend, shpëtohen disa shtëpi në fshatrat e Shkodrës
Standard - 17-Jul-2017 11:07
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër, njoftuan Emergjencat Civile sot. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar ...
Intensifikohen zjarret në vend, shpëtohen disa shtëpi në fshatrat e Shkodrës
Syri - 17-Jul-2017 11:03
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër, njoftuan Emergjencat Civile sot. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore