Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FSHF flet rreth trajnerit të ri
Kosova Sot - 17-Jul-2017 15:11
Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka vazhdon ...
FSHF bie dakord me trajnerin Christian Panucci
OraNews - 17-Jul-2017 15:04
Presidenti i FSHF, Armando Duka ndodhet në Romë për të zhvilluar takimin e fundit me kandidatët për pankinën e kombëtares. Sipas burimeve, Federata Shqiptare e Futbollit ka rënë dakort për të marrë Christian Panucci si ...
FSHF flet rreth trajnerit të ri
AlMaKos - 17-Jul-2017 15:03
Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka vazhdon ...
Shqipëria ende pa trajner
GazetaFjala - 17-Jul-2017 15:00
Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e mbetura të ...
? Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares
InFokusi - 17-Jul-2017 14:53
Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e mbetura të ...
Panucci është trajneri i ri i Kombëtares?
Klan Kosova - 17-Jul-2017 14:51
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panucci për të drejtuar Kombëtaren Shqiptare të Futbollit. Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin se marrëveshja ...
Kombtarja, trajneri ri, shtje orsh
Zeri - 17-Jul-2017 14:48
Është cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht. Është ky qëndrimi zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit në lidhje me një nga cështjet më të rëndësishme për sa i përket të ardhmes ...
Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares
Lajminet - 17-Jul-2017 14:44
Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e mbetura të eliminatoreve të Botërorit 2018, si dhe për fushatën e Europianit të vitit 2020. Duke marrë ...
FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet
Koha.net - 17-Jul-2017 14:32
Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e mbetura të ...
Kristian Panuçi drejt stolit të kombëtares, pritet zyrtarizimi
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 14:30
Duket se Kristian Panuçi do të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit. Sipas burimeve të FSHF-së, presidenti Duka ka arritur një marrëveshje me ish-mbrojtësin italian, i cili pritet të mbërrijë në Tiranë ...
Kombëtarja, trajneri ri, çështje orësh
SuperSport - 17-Jul-2017 14:30
Është cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht. Është ky qëndrimi zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit në lidhje me një nga cështjet më të rëndësishme për sa i përket të ardhmes ...
E konfirmojnë mediat italiane, Panuci trajner i Shqipërisë (Foto)
Indeks Online - 17-Jul-2017 14:27
Mediat italiane e kanë konfirmuar se Panuci do të bëhet trajneri i ardhshëm i Shqipërisë. Sipas “Calciomercato”, FSHF dhe trajneri italian kanë një marrëveshje që shumë shpejt do të zyrtarizohet. Panuci mposhti ...
FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet
Gazeta Express - 17-Jul-2017 14:27
Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e mbetura të ...
Panucci trajner i ri i Kombëtares? Reagon FSHF: Jemi ende në negociata
Java News - 17-Jul-2017 14:19
Pas raportimeve në media se Christian Panucci është zgjedhur trajner i ri i Kombëtares, ka reaguar edhe Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi për shtyp. “ FSHF kërkon të bëjë me dije opinionin publik që ...
FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet
Kosova Press - 17-Jul-2017 14:19
Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë.
Trajneri i ri, FSHF: Jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim
Telegraf - 17-Jul-2017 14:15
Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi zyrtar...
Trajneri i ri, FSHF: Jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim
BalkanWeb - 17-Jul-2017 14:09
Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi zyrtar bënë me dije se ende nuk është marrë asnjë vendim përfundimtar lidhur me trajnerin e ri të kombëtares shqiptare. Me anë të një njoftimi, FSH pohon se ...
Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën
Albportali - 17-Jul-2017 13:56
Ish-lojtari i Romës dhe Italisë Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në Tiranë për t’u zyrtarizuar në ...
PROFIL/ Kush është Cristian Panucci, trajneri që pritet të drejtojë Kombëtaren
Java News - 17-Jul-2017 13:48
Ish-mbrojtësi i djathtë i Milanit, Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në stolin kuqezi. Panuci ka një karrierë të shkëlqyer si lojtar, ndëersa si trajner ka pak eksperiencë. KARRRIERA – ...
Mediat zyrtarizojnë Panuçin si trajner të Kombëtares, reagon FSHF
Gazeta Dita - 17-Jul-2017 13:48
Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Duke marrë shkas nga disa media shqiptare që kanë zyrtarizuar si trajner të Kombëtares Kristian Panuçin, Federata Shqiptare e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore