Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zjarri i doli jashtë kontrollit duke djegur shinat e trenit, pranga 55-vjeçarit
OraNews - 17-Jul-2017 15:20
Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia si autori i dyshuar i zjarrit nga pakujdesia në linjë hekurudhore Lezhë-Shkodër. “Më datë 16.07.2017,nga Seksioni për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Lezhë , u ...
Emri/ Vihet në pranga lezhjani, i vuri flakën hekurudhës
Standard - 17-Jul-2017 15:20
Policia e Lezhës ka arrestuar një person i cili para dy ditësh shkaktoi një zjarr te linja hekurudhore Lezhë – Shkodër. Frrok Simoni, 55 vjeç, banues në Kallmet të Lezhës ka qenë duke djegur në tokën e vet kashtën e ...
I vuri flakën hekurudhës, arrestohet lezhjani
Syri - 17-Jul-2017 15:16
Policia e Lezhës ka arrestuar një person i cili para dy ditësh shkaktoi një zjarr te linja hekurudhore Lezhë – Shkodër. Frrok Simoni, 55 vjeç, banues në Kallmet të Lezhës ka qenë duke djegur në tokën e vet kashtën e ...
Lezhë/ I vuri flakën trarëve të hekurudhës, prangoset 55-vjeçari
Java News - 17-Jul-2017 15:14
Nga Seksioni për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Lezhë, ditën e djeshme është vënë në pranga Frrok Simoni, 55 vjeç, banues në Kallmet Lezhë. 55-vjeçari është arrestuar pasi dyshohet se në tokën në ...
Lezhë, dogji nga 30 traversa druri të shinave të trenitnga pakujdesia, arrrestohet
Shqiptarja - 17-Jul-2017 15:11
LEZHË- Policia e Lezhës ka arrestuar një person i cili para dy ditësh shkaktoi një zjarr te linja hekurudhore Lezhë – Shkodër. Frrok Simoni, 55 vjeç, banues në Kallmet të Lezhës ka qenë duke djegur në tokën e vet ...
Ngjarje tragjike në Pogradec, shkon të presë dru zjarri në mal por humb jetën fatalisht
News Bomb - 17-Jul-2017 14:31
Një ngjarje tragjike është regjistruar sot në fshatin Rrëmenj në Pogradec ku një burrë ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga pema. Policia bën me dije se duke prerë dru, nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka ...
Policia e Tiranës në aksion, arreston 20 persona. Ja për çfarë akuzohen
Gazeta Dita - 17-Jul-2017 14:02
Policia e Tiranës njoftojnë, në kuadër të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar, ndaluar dhe proceduar 20 shtetas. Njoftimin zyrtar: -9 të ...
Qafë Thanë, arrestohen tre djem nga Shkupi për 16 gr kanabis
Albportali - 17-Jul-2017 13:56
Policia Kufitare në Qafë-Thanë ka arrestuar tre të rinj nga Shkupi: Taip Adilovski, 19 vjeç, Nazif Sali, 20 vjeç dhe Ardian Feta, 21 vjeç. Dje, më datë 16 korrik 2017, ata janë paraqitur në pikën e kalimit kufitar me ...
Emrat/ Qafë Thanë, arrestohen tre djem nga Shkupi për 16 gr kanabis
Standard - 17-Jul-2017 13:24
Policia Kufitare në Qafë-Thanë ka arrestuar tre të rinj nga Shkupi: Taip Adilovski, 19 vjeç, Nazif Sali, 20 vjeç dhe Ardian Feta, 21 vjeç. Dje, më datë 16 korrik 2017, ata janë paraqitur në pikën e kalimit kufitar me ...
Konflikt në lokal, plagoset me thikë i riu në Durrës
24 Ore - 17-Jul-2017 13:21
Një sherr i nisur mes dy të rinjve në një lokal në Durrës, ka përfunduar me një të plagosur. Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, e diel, në një lokal në lagjen Nr.12. Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në fshatin ...
Qafë Thanë, arrestohen tre djem nga Shkupi për 16 gr kanabis
Syri - 17-Jul-2017 13:18
Policia Kufitare në Qafë-Thanë ka arrestuar tre të rinj nga Shkupi: Taip Adilovski, 19 vjeç, Nazif Sali, 20 vjeç dhe Ardian Feta, 21 vjeç. Dje, më datë 16 korrik 2017, ata janë paraqitur në pikën e kalimit kufitar me ...
Rrëzohet nga pakujdesia duke prerë dru, vdes 69 vjeçari nga Pogradeci
Java News - 17-Jul-2017 13:05
Një 69 vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Pogradec. Mësohet se Xh.H banues në fshatin Rëmenj të Pogradecit, ka qenë duke prerë dru në dhe nga pakujdesia është rrëzuar. Nga rrëzimi ai ka marrë dëmtime të rënda dhe ...
Pogradec, rrëzohet nga pakujdesia duke prerë dru, vdes 69 vjeçari
Shqiptarja - 17-Jul-2017 13:01
Një 69 vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Pogradec.Mësohet se Xh.H banues në fshatin Rëmenj të Pogradecit, ka qenë duke prerë dru në dhe nga pakujdesia është rrëzuar.Nga rrëzimi ai ka marrë dëmtime të rënda dhe ...
Rrëzohet duke prerë drutë, humb jetën i moshuari nga Pogradeci
Lexo - 17-Jul-2017 12:43
Një person nga Pogradeci ka mbetur i vdekur ditën e djeshme si pasojë e një aksidenti. Policia e qytetit lokale bën me dije se në fshatin Rëmenj, duke prerë dru, nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka marrë dëmtime Xh.H, ...
Djali dhunon babain në Vlorë, 23-vjeçari arrestohet në shtëpinë e tij
Java News - 17-Jul-2017 12:33
Dy persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale janë arrestuar sot në Vlorë. Emiljano Aliaj, 23 vjeç, banues në Orikum, ka rënë në pranga pasi rreth orës 20:00, në shtëpinë e tij ka ushtruar dhunë fizike dhe ...
Aksident në Durrës, shoferi i dehur përplas dy automjete, arrestohet nga policia
Java News - 17-Jul-2017 12:25
Tre automjete u përfshirë ditën e djeshme në një aksident në Durrës. Burime nga policia e Durrësit bënë me dije se shkaktar u bë shoferi i “Fiat”-it, Hasan Bregasi, 41 vjeç, i cili në gjendje të dehur përplasi një Benz ...
Theu vendimin e gjykatës pasi u dënua për vjedhje, aventura e vlonjatit del huq (EMRI)
News Bomb - 17-Jul-2017 12:18
Një person është arrestuar në flagrancë nga policia e Vlorës. Barjam Xhelaj, 61 vjeç, banues në Vlorë u kap në rrugën “Vasil Tolla” në lagjen “24 Maji”, pasi ndaj tij Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë i ka vendosur masën ...
Konflikt në lokal, plagoset me thikë i riu në Durrës
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 12:17
Një sherr i nisur mes dy të rinjve në një lokal në Durrës, ka përfunduar me një të plagosur. Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, e diel, në një lokal në lagjen Nr.12. Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në fshatin ...
Aksident në Durrës, shoferi i dehur merr para 2 mjete, prangoset
BalkanWeb - 17-Jul-2017 12:15
DURRES- Tre automjete u përfshirë ditën e djeshme në një aksident në Durrës. Burime nga policia e Durrësit bënë me dije se shkaktar u bë shoferi i “Fiat”-it, Hasan Bregasi, 41 vjeç, i cili në gjendje të dehur përplasi ...
Kuov: Qarkullonte me pistolet n qytet, policia ndjek 21-vjearin
Bota Sot - 17-Jul-2017 12:08
Një 21-vjeçar nga Kuçova është arrestuar pasi qarkullonte me armë zjarri në qytet. “Në vijimi të kontrolleve të ushtruara me qëllim mbajtjen nën kontroll të situatës kriminale dhe informacioneve të siguruara në rrugë ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore