Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Selami: Basha të dorëhiqet, po e lë partinë në duar të sigurta
Klan Kosova - 17-Jul-2017 15:20
Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar ...
Selami: Dorëhiqu, s'është vonë Basha: Projekti im, të fuqizoj PD
Shqiptarja - 17-Jul-2017 15:17
Në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Poliçanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto momente vota për ...
Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët
Zhurnal - 17-Jul-2017 15:14
Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha se ...
Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD
Zhurnal - 17-Jul-2017 15:14
Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të hapura për të ...
Selami nga Berati: Basha të dorëhiqet, po e lë partinë në duar të sigurta
Lapsi - 17-Jul-2017 15:03
Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar ...
FOTO/ Basha flet sërish për Republikë të re, por edhe për fuqizim të anëtarit të PD
Syri - 17-Jul-2017 15:00
Lulzim Basha me demokratët e Beratit, Kucovës dhe Policanit Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kuçovës, Poliçanit ku u ndal në analizën e asaj çfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin PD me vlerat ...
Selami: Kur e dëgjon Bashën thua lum si unë, por kur e sheh në PD thua mjerë si ne
Java News - 17-Jul-2017 14:58
Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar ...
FOTO/ Selami: Basha nuk është vonë të dorëhiqet
Syri - 17-Jul-2017 14:57
Në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Policanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto momente vota ...
Basha me demokratët e Beratit analizon 25 qershorin
News Bomb - 17-Jul-2017 14:57
Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin PD me vlerat e programin e saj dhe nga ana tjetër, krimi, droga, ...
Selami: Basha nuk është vonë të dorëhiqet
News Bomb - 17-Jul-2017 14:57
Në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Policanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto momente vota ...
Selami: Basha, lider i dështuar, dorëheqja do të shërbente atij dhe PD-së
Gazeta Dita - 17-Jul-2017 14:57
Gjatë takimeve me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajgurore dhe Poliçanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto momente ...
Selami sfidon Bashën: “Nëse vërtetë doni bashkim, me votoni mua”
Standard - 17-Jul-2017 14:54
Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar ...
Selami sfidon Bashën: Dorëheqja do të shërbejë. Partinë do ta lësh në dorë të sigurt
BalkanWeb - 17-Jul-2017 14:48
BERAT- Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka ...
Selami: Basha s’është vonë të dorëhiqet. Unë ofroj modelin bashkëkohor
OraNews - 17-Jul-2017 14:45
Në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Poliçanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto momente vota ...
Basha: Do bëjmë realitet qeverinë e qytetarëve, do zhdukim sistemin e korruptuar
Gazeta55 - 17-Jul-2017 12:39
Kreu i opozitës bashkëbisedoi me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit e Përrenjasit, duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Lulzim Basha theksoi se ...
Basha: Gati për të vazhduar betejën, maxhoranbca e sotme si ajo e ’91-shit
Telegraf - 17-Jul-2017 12:14
Basha me anëtarësinë e Librazhdit, Gramshit, Belshit...
Kundërshtari për kreun e PD-së akuzon Lulzim Bashën
Shenja - 17-Jul-2017 10:09
Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton Gazeta ...
Selami thotë se Basha mendon më shumë për karrigen se për demokratët
Koha.net - 17-Jul-2017 10:02
Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të hapura për të ...
Kundërshtari për kreun e PD0së akuzon Lulzim Bashën
Albportali - 17-Jul-2017 10:02
Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton Gazeta ...
Kundërshtari për kreun e PD-së akuzon Lulzim Bashën
AlMaKos - 17-Jul-2017 10:02
Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton Gazeta ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore