Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Basha: Për çdo vendimmarrje do pyeten strukturat
TV Klan - 17-Jul-2017 16:53
Mandatin e tij të dytë në krye të Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se e kërkon për të vijuar betejën me krimin që sipas tij deformoi vullnetin e shqiptarëve në 25 qershor. Ndonëse u vu nën akuzë se anashkaloi ...
Selami: Basha modeli i dështuar, nuk mbajti premtimet
TV Klan - 17-Jul-2017 16:53
Afrimi i zgjedhjeve në Partinë Demokratike ka ashpërsuar tonet e rivalit të Lulzim Bashës në garën për kreun e kësaj force politike. Eduard Selami i cili që në nisje të fushatës e ka akuzuar për pabarazi në garë sërish ...
Peticion dhe në Shkodër
ABCNews - 17-Jul-2017 16:43
Peticion dhe në Shkodër 125 anëtarë kërkojnë anulimin e garës së 22 korrikut për kreun e PD 17 korrik 2017 16:37 Janë ditët e fundit të fushatës së Lulzim Bashës dhe Edurat Selamit në garën për kreun dhe ndërkohë vjen ...
Basha: Bashkim jo për kolltuqe. Selami: Dorëheqja i shërben PD
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 16:33
Dy kandidatët në garë, për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe rivali i tij, Eduard Selami janë ndalur në takim me demokratit e qarkut të Beratit. Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, ...
Basha vijon fushatën në Berat
ABCNews - 17-Jul-2017 16:30
Basha vijon fushatën në Berat “Gara statutore, republika e re do nisë në PD, anëtari fuqi për vendimet e rëndësishme” 17 korrik 2017 16:25 Duke e konsideruar garën për kreun statore, Lulzim Basha deklaroi në Berat se me ...
Selami: Basha, lider i dështuar. Basha: PD, përballë krimit dhe drogës
Top Channel - 17-Jul-2017 16:11
Në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Poliçanit, kandidati për kryetar të PD, Eduard Selami ka deklaruar se Lulzim Basha është një lider i dështuar dhe që braktis premtimet. “Diferenca më e ...
Zgjedhjet në PD, Basha e Selami vazhdojnë fushatën
RTSH - 17-Jul-2017 16:08
Pak ditë para zgjedhjeve për kreun e ri të PD, partia më e madhe e opozitës së djathtë në Shqipëri, dy kandidatët Lulzim Basha dhe Eduard Selami kanë intensifikuar takimet. Ata kanë biseduar me anëtarësinë e tyre në ...
Selami kërkon dorëheqjen e Bashës: Do e lërë PD në duar të sigurta
Dritare.net - 17-Jul-2017 16:06
Në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Poliçanit, Eduart Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se vota për të është akti i parë i ...
Gara në PD/ Basha: Ju kujtoj se çfarë fola në “çadrën e lirisë” dhe pse humbëm më 25 qershor
Lexo - 17-Jul-2017 15:51
Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, duke bërë përgjegjës për humbjen e tij Partinë Socialiste. Basha shprehet se u përpoq duke ...
Gara në PD/ Selami sfidë Bashës: Dorëheqja do të shërbejë, kur të shohim në PD themi mjerë ne
Lexo - 17-Jul-2017 15:51
Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar ...
Basha: 25 qershori vërtetoi kauzat opozitare
Illyriapress - 17-Jul-2017 15:50
Kandidati për kryetar Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin PD me vlerat e programin e saj dhe nga ana tjetër, ...
Selami: Basha nuk është vonë të dorëhiqet
Illyriapress - 17-Jul-2017 15:50
Në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe kandidat kryetari Policanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në ...
Selami dhe Basha vijojnë fushatën
VizionPlus - 17-Jul-2017 15:50
Kandidati për kryetar të PD-së Eduard Selami, nuk ka kursyer sulmet në adresë të kryetarit në detyrë të partisë. Gjatë një takimi me anëtarësinë e Beratit dhe Kuçovës, Selami tha se Basha, është lider i dështuar dhe që ...
Basha thumbon kritikët: Bashkim jo për kolltuqe e privilegje, do fuqizoj PD-në
Java News - 17-Jul-2017 15:45
Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin PD me vlerat e programin e saj dhe nga ana tjetër, krimi, droga, ...
Basha përsërit refrenin: Më vodhën, vetëm PD e shpëton vendin
Gazeta Dita - 17-Jul-2017 15:44
Lulzim Basha në një bashkëbisedim me demokratët e Beratit, Kuçovës, Poliçanit u ndal sërish në analizën e asaj çfarë ndodhi me 25 qershor. Ai përsëriti se PD më 25 qershor garoi me program, ndërsa sipas tij, përballë ...
Selami: Basha, lider i dështuar, dorëheqja do të shërbente atij dhe PD-së
24 Ore - 17-Jul-2017 15:40
Gjatë takimeve me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajgurore dhe Poliçanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto momente ...
Gara në PD/ Basha: Ju kujtoj se çfarë fola në “çadrën e lirisë” dhe pse humbëm më 25 qershor
GazetaTema - 17-Jul-2017 15:34
Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, duke bërë përgjegjës për humbjen e tij Partinë Socialiste. Basha shprehet se u përpoq duke ...
Gara në PD/ Selami sfidë Bashës: Dorëheqja do të shërbejë, kur të shohim në PD themi mjerë ne
GazetaTema - 17-Jul-2017 15:34
Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar ...
Basha rikthehet tek Republika e Re, Selami: Ik, ke ende kohë
Mapo - 17-Jul-2017 15:31
Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kuçovës, Poliçanit ku u ndal në analizën e asaj çfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin PD me vlerat e programin e saj dhe nga ana tjetër, krimi, droga, ...
Gara në PD, Basha: Ju tregoj tre akuzat që u vërtetuan më 25 qershor
BalkanWeb - 17-Jul-2017 15:30
Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin PD me vlerat e programin e saj dhe nga ana tjetër, krimi, droga, ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore