Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:44
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore
Albportali - 17-Jul-2017 02:57
Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të mirë shëndetësore ...
Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj
Albportali - 17-Jul-2017 02:36
Nga aksidenti janë lënduar 14 persona Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në një aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave aksidenti ndodhi rreth orës 17:30 disa kilometra ...
Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera
Ina-Online - 17-Jul-2017 01:57
Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit. Burime ekskluzive për Albeu.com bëjnë ...
Detajet e reja nga policia e Maqedonisë/ Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti
Lexo - 17-Jul-2017 00:26
Pak orë më parë u njoftua se në një aksident në Maqedoni, ishte përfshirë edhe ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në ...
Ish-ministri i Shqipërisë aksidentohet në Kumanovë
Portali Online - 17-Jul-2017 00:23
Nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite në Kumanovë, ka mbetur i lënduar ish minsitri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe janë plagosur edhe dy të tjerë. Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kiftare ...
Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj
Koha.mk - 17-Jul-2017 00:12
Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme të ...
Detajet/ Ahmetaj me 4 miq në mjet kur ndodhi aksidenti, gjendja e tyre jashtë rrezikut
Lexo - 17-Jul-2017 00:12
Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë vërtetuar se mes të ...
E diela e zez, 3 t vdekur dhe 11 t plagosur nga aksidentet n rrugt e Shqipris
Bota Sot - 17-Jul-2017 00:07
Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona kanë ...
Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej ish-ministri shqiptar (FOTO)
Lajm Press - 16-Jul-2017 23:51
Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar ...
E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë
Syri - 16-Jul-2017 23:40
Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona kanë ...
Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shndetsore
Bota Sot - 16-Jul-2017 23:37
Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të mirë shëndetësore ...
Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej ish-ministri shqiptar (FOTO)
Ina-Online - 16-Jul-2017 23:31
Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar ...
Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej Arben Ahmetaj (FOTO)
Aktuale.MK - 16-Jul-2017 23:06
Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar ...
Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë
Koha Jone - 16-Jul-2017 23:06
Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili mbrëmjen e sotme u përfshirë në një aksident në Kumanovë të Maqedonisë, ndërsa makina të cilën e drejtonte e tipit “Range Rover”, u përplas, është prononcuar për mediat ...
Ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident në Maqedoni
Top Channel - 16-Jul-2017 23:04
Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada që drejtohej nga Ahmetaj u përplas me një autobus që vinte nga Zvicra ...
Kumanovë: Aksidentohet ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj
Aktuale.MK - 16-Jul-2017 23:01
Nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite në Kumanovë, ka mbetur i lënduar ish minsitri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe janë plagosur edhe dy të tjerë. Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kiftare ...
Aksidentohet Arben Ahmetaj
EkonomiaOnline - 16-Jul-2017 22:58
Ish-ministri shqiptar i Financave, Arben Ahmetaj, është përfshirë në aksident automobilistik në rrugën që lidh Tabonocin me Kumanovën. Ai u përfshi në një aksident, ku janë përplasur tre makina. Bashkë me makinën e ...
Arben Ahmetaj flet për aksidentin, nuk ka asnjë lëndim
GazetaTema - 16-Jul-2017 22:57
Arben Ahmetaj është përfshirë në një aksident në Maqedoni. Por, burime të gazetës TemA bëjnë me dije se ai nuk ka pësuar asnjë dëmtim. Dy bashkëudhëtarët e tij mësohet se kanë pësuar dëmtime të lehta. Por, ashtu si ...
Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt (FOTO)
TetovaSot - 16-Jul-2017 22:55
Publikuar: 22:54, 16 Korrik, 2017 Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 ...
Ish-ministri Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni
Koha Jone - 16-Jul-2017 22:52
Ish ministri i Financave Arben Ahmetaj është përfshirë në një aksident në Maqedoni, kur ka qenë duke udhëtuar në rrugën Tabanoc-Kumanovë. Nga përplasja me një autobus janë plagosur 14 persona. Arben Ahmetaj udhëtonte me ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore