Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Aksident në Don Bosko
TV Klan - 17-Jul-2017 18:47
Një automjet ka përplasur një 18-vjeçar në rrugën e “Don Boskos” në Tiranë. I riu po kalonte rrugën kur u përplas nga mjeti i tipit “Volksvagen”, me drejtuese M. F. mesditën e së hënës. Sipas policisë, 18-vjeçari është ...
Shefi i Policisë Rrugore jep alarmin: Ja shkaqet kryesore të aksidenteve dhe disa paralajmërime për shoferët
GazetaTema - 17-Jul-2017 18:41
Drejtori i Policisë Rrugore, Mit’hat Tola ka folur për aksidentet rrugore të cilat janë më të shpeshta në sezonin turistik. I ftuar në rubrikën ’Opinion’ në ‘News24’, Tola tha se sezoni turistik mbingarkon akset rrugore ...
Shefi i Policisë Rrugore: Ja shkaqet kryesore të aksidenteve. Masa maksimale për shkelësit
BalkanWeb - 17-Jul-2017 18:01
TIRANE – Drejtori i Policisë Rrugore, Mit’hat Tola ka folur për aksidentet rrugore të cilat janë më të shpeshta në sezonin turistik. I ftuar në rubrikën ’Opinion’ në ‘News24’, Tola tha se sezoni turistik mbingarkon ...
Shefi i Sigurisë Rrugore: Tani gjobat do t’ju vijnë në shtëpi
Lexo - 17-Jul-2017 17:38
Për të gjithë drejtuesit e mjeteve që tejkalojnë shpejtësinë e lejuar në akset rrugore të vendit, apo kryejnë shkelje të tjera, nuk duhet të habiten nëse në adresën e banesës së tyre iu vjen gjoba nga policia rrugore. ...
Nis aplikimi i gjobave në banesë, 4 radarë të ‘mençur’ në zonat problematike
Java News - 17-Jul-2017 17:37
Shtimi i automjeteve nga emigrantët e rikthyer në Shqipëri dhe fluksi i turistëve ka sjellë këtë periudhë edhe rritjen e aksidenteve të ndodhura. Skënder Ismaili, shefi i sigurisë rrugore në një intervistë për ...
Kujdes në timon, njihuni me rregullat e reja që duhet të zbatohen nga shoferët
GazetaTema - 17-Jul-2017 17:37
Drejtuesit e automjeteve që tejkalojnë shpejtësinë e lejuar në akset rrugore të vendit, nuk duhet të habiten nëse në derën e shtëpisë do ti vijë një gjobë nga Policia Rrugore. Policia e Qarkullimit Rrugor ka nisur ...
Aksidenti në Lezhë, rruga me sinjalistikë, por nuk u zbatuan rregullat
OraNews - 17-Jul-2017 17:31
Aksidenti i rëndë në Lezhë në humbi jetën një pushues nga Kosova dhe u plagosën 6 persona të tjerë, kishte si shkak papërgjegjshmërinë në qarkullim. Rruga është e pajisur me sinjalistikë dhe sipas policisë, shkaktari i ...
“Tani gjobat do t’ju vijnë në shtëpi”, shefi i Sigurisë Rrugore paralajmëron kontrolle të rrepta
Telegraf - 17-Jul-2017 17:30
Për të gjithë drejtuesit e mjeteve që tejkalojnë...
Kujdes gjobat do t’ju vijnë në shtëpi/ Ç’duhet të keni parasysh për të shmangur aksidentet
Dritare.net - 17-Jul-2017 17:23
Për të gjithë drejtuesit e mjeteve që tejkalojnë shpejtësinë e lejuar në akset rrugore të vendit, apo kryejnë shkelje të tjera, nuk duhet të habiten nëse në adresën e banesës së tyre iu vjen gjoba nga policia rrugore. ...
Parakalim i gabuar, bëhen “copë” makinat në Qafë-Krrabë (FOTOT)
News Bomb - 17-Jul-2017 17:14
Një aksident ku janë përfshirë tre automjete ka ndodhur ditën e sotme në Qafë-Krrabë. Dyshohet se shkak për këtë aksident është bërë parakalimi i gabuar i njërës prej makinave. Për fat të mirë nuk ka viktima apo të ...
“Tani gjobat do t’ju vijnë në shtëpi”, shefi i Sigurisë Rrugore paralajmëron kontrolle të rrepta
BalkanWeb - 17-Jul-2017 17:10
TIRANË- Për të gjithë drejtuesit e mjeteve që tejkalojnë shpejtësinë e lejuar në akset rrugore të vendit, apo kryejnë shkelje të tjera, nuk duhet të habiten nëse në adresën e banesës së tyre iu vjen gjoba nga policia ...
Tole: Radarë në të gjitha akset rrugore
TV Klan - 17-Jul-2017 16:53
Pas aksidenteve të rënda të ndodhura në vend, me disa të vdekur në disa prej akseve me të rëndësishme, Policia Rrugore thotë se ka instaluar radarë, automatikë dhe manualë të kontrolluar nga efektivët e policisë. Në ...
Shtimi i aksidenteve, ja akset problematike në vendin tonë
Lexo - 17-Jul-2017 16:51
Shtimi i automjeteve nga emigrantët e rikthyer në Shqipëri dhe fluksi i turistëve ka sjellë këtë periudhë edhe rritjen e aksidenteve të ndodhura. Skënder Ismaili, shefi i sigurisë rrugore në një intervistë për ...
Kujdes me shpejtësinë, policia pajiset me radarë që kapin shkeljen në mënyrë automatike
Lapsi - 17-Jul-2017 16:44
Akset bregdetare janë shndërruar në alarm për drejtuesit e mjeteve. Shtimi i automjeteve nga emigrantët e rikthyer në Shqipëri dhe fluksi i turistëve ka sjellë këtë periudhë edhe rritjen e aksidenteve të ndodhura. ...
Aksidentet, ja akset rrugore më problematike
Java News - 17-Jul-2017 16:34
Shtimi i automjeteve nga emigrantët e rikthyer në Shqipëri dhe fluksi i turistëve ka sjellë këtë periudhë edhe rritjen e aksidenteve të ndodhura. Skënder Ismaili, shefi i sigurisë rrugore në një intervistë për ...
Aksidentet nga lodhja, drejtuesit e policisë: Mos shpejtoni
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 16:22
Parakalimi i gabuar i dy mjeteve është shkaku i aksidentit të rëndë në kryqëzimin e Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku një person humbi jetën ndërsa 6 të tjerë mbetën të plagosur. Për të bërë analizën e ...
Drejtori i Policise Rrugore nga Lezha
ABCNews - 17-Jul-2017 16:10
Drejtori i Policise Rrugore nga Lezha “Policia monitorim të rreptë, udhëtarët të kenë kujdes se do ndëshkohen për çdo shkelje” 17 korrik 2017 16:07 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Rrugore Mithat Tola, ka mbërritur ...
Përplasen 3 makina në Elbasan-Tiranë
Illyriapress - 17-Jul-2017 16:06
Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e kësaj të hëne në aksin Elbasan-Tiranë, pranë fshatit të Ibës. Tre makina janë përfshirë në një aksident, nga cili raportohet të ketë patur vetëm dëme materiale. ...
Policia lutet për ecje pa shpejtësi me makina, aksidentet nga lodhja
Illyriapress - 17-Jul-2017 16:02
Parakalimi i gabuar i dy mjeteve është shkaku i aksidentit të rëndë në kryqëzimin e Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku një person humbi jetën ndërsa 6 të tjerë mbetën të plagosur. Për të bërë analizën e ...
Këshilla e drejtorit të qarkullimit për shmangien e aksidenteve gjatë verës: Mos udhëtoni kur jeni ...
Syri - 17-Jul-2017 15:57
Parakalimi i gabuar i dy mjeteve është shkaku i aksidentit të rëndë në kryqëzimin e Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku një person humbi jetën ndërsa 6 të tjerë mbetën të plagosur. Për të bërë analizën e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore