Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:40
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
2000 euro për një vend pune, arrestohet koordinatorja në Elbasan
Dritare.net - 17-Jul-2017 20:10
Policia e Elbasanit ka bërë të mundur finalizimin e një operacioni të koduar “Koordinatorja” ku në pranga ka rënë shtetasja K.K 28-vje? nga Elbasani. Ndalimi i saj, u bë në kuadër të një proçedimi penal, pasi Gjykata e ...
Ishte duke prerë dru, burri rrëzohet dhe vdes
Lapsi - 17-Jul-2017 20:08
Një burrë në Pogradec ka humbur pas një incidenti duke prerë dru. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës, në fshatin Rrëmenj. Xh.H., 69 vjeç, sipas policisë, duke prerë dru, nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka marrë ...
Premtonte punë në shtet për 500-2000 euro, arrestohet mashtruesja
Mapo - 17-Jul-2017 20:08
Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar gjatë finalizimit me sukses të operacionit policor të koduar “Koordinatorja” vunë në pranga shtetasen K.K, 28 vjeçe banuese në Elbasan. Ndalimi i saj, u bë në ...
Premtonte punë në shtet kundrej 500-2000 euro, arrestohet mashtruesja
Lapsi - 17-Jul-2017 19:54
Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar gjatë finalizimit me sukses të operacionit policor të koduar “Koordinatorja” vunë në pranga shtetasen K.K, 28 vjeçe banuese në Elbasan. Ndalimi i saj, u bë në ...
2.000 euro pr nj vend pune n shtet, arrestohet mashtruesja 28 vjeare
Bota Sot - 17-Jul-2017 19:54
Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan kryen operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”, ku vunë në pranga një 28 vjeçare. Policia bën me dije se e ...
Premtonte punë në administratë për 500-2000 euro, arrestohet mashtruesja
OraNews - 17-Jul-2017 19:47
Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar gjatë finalizimit me sukses të operacionit policor të koduar “Koordinatorja” vunë në pranga shtetasen K.K, 28 vjeçe banuese në Elbasan. Ndalimi i saj, u bë në ...
Ofronte punë në shtet, arrestohet koordinatorja
Standard - 17-Jul-2017 19:46
Një 28-vjeçare është arrestuar nga policia pasi akuzohet për mashtrim dhe për ushtrim ndikimi të paligjshëm ndaj personave me funksione publike. Ajo është me iniciale K.K, ndaj të cilës Gjykata e Elbasanit vendosi më 14 ...
Ishte duke prerë dru, shqiptari rrëzohet dhe vdes
TetovaSot - 17-Jul-2017 19:42
Publikuar: 19:38, 17 Korrik, 2017 Një burrë në Pogradec ka humbur pas një incidenti duke prerë dru. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës, në fshatin Rrëmenj. Xh.H., 69 vjeç, sipas policisë, duke prerë dru, nga ...
2.000 euro për një vend pune në shtet, arrestohet mashtruesja
Syri - 17-Jul-2017 19:41
Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan operacionin policor të koduar “KOORDINATORJA”. Si rezultat i këtij operacioni, u bë ndalimi i: K.K., 28 vjeçe banuese ...
I vuri pa dashje flakën linjës hekurudhore, kapet autori
TV Klan - 17-Jul-2017 18:47
Një 55 – vjeçar ka përfunduar në pranga e efektivëve të Lezhës, pasi akuzohet se nga pakujdesia i ka vënë flakën linjës hekurudhore Lezhë – Shkodër, ngjarje e ndodhur dy ditë më parë. Ai është Frrok Simoni, banues në ...
Zhduken tre fëmijë të mitur në Tiranë, dy vajza dhe një djalë
News Bomb - 17-Jul-2017 18:29
Dy vajza dhe një djalë, 13, dhe 14 vjeç, janë zhdukur dy ditë më parë nga banesat sociale në Shkozë. Kallëzimet në polici janë bërë nga prindërit e fëmijëve të mitur. Besohet që ngjarjet të kenë lidhje me njëra-tjetrën. ...
Brenda ditës zhduken dy vajza dhe një djalë i mitur në Tiranë, nënat kërkojnë ndihmë
Indeks Online - 17-Jul-2017 18:12
Tre të mitur , një djalë dhe dy vajza janë larguar nga banesa duke alarmuar prinderit e tyre që kanë denoncuar në Polici. Bëhet e ditur se të tre banonin në Shkozë, tek banesat sociale.Njoftimet e Policisë:Më datë ...
Ishte duke prerë dru, burri rrëzohet dhe vdes
Mapo - 17-Jul-2017 18:09
Një burrë në Pogradec ka humbur pas një incidenti duke prerë dru. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës, në fshatin Rrëmenj. Xh.H., 69 vjeç, sipas policisë, duke prerë dru, nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka marrë ...
Zhduken një vajzë e dy djem të mitur në Tiranë, nënat e tyre denoncojnë në polici
Java News - 17-Jul-2017 18:08
Tre të mitur, një djalë dhe dy vajza janë larguar nga banesa duke alarmuar prinderit e tyre që kanë denoncuar në Polici. Mësohet se të tre banonin në Shkozë, tek banesat sociale. Njoftimet e Policisë: Më datë ...
Ishte duke prerë dru, burri rrëzohet dhe vdes
Syri - 17-Jul-2017 17:59
Një burrë në Pogradec ka humbur pas një incidenti duke prerë dru. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës, në fshatin Rrëmenj. Xh.H., 69 vjeç, sipas policisë, duke prerë dru, nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka marrë ...
Lezhë, 55-vjeçari arrestohet për zjarrvënie pa dashje
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 16:22
Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia si autori i dyshuar i zjarrit nga pakujdesia në linjë hekurudhore Lezhë-Shkodër. “Më datë 16.07.2017,nga Seksioni për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Lezhë, u ...
Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës
Koha Jone - 17-Jul-2017 16:19
Bie nga shkallët e shtëpisë, shtrohet me urgjencë në spital, por fatkeqësisht humb jetën. Aksidenti që i mori jetën gruas 47-vjeçare Z. D., nga Arapaj i Durrësit, ka ndodhur një ditë më parë. Sipas informacioneve të ...
Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës
Mapo - 17-Jul-2017 16:03
Bie nga shkallët e shtëpisë, shtrohet me urgjencë në spital, por fatkeqësisht humb jetën. Aksidenti që i mori jetën gruas 47-vjeçare Z. D., nga Arapaj i Durrësit, ka ndodhur një ditë më parë. Sipas informacioneve të ...
Arrestohet 55 vjeçari në Lezhë, i vë zjarr parcelës së tij por gjithçka i del jashtë kontrrollit
News Bomb - 17-Jul-2017 15:57
Arrestohet një shtetas për shkak se ka vënë zjarr në linjën hekurudhore Lezhë-Shkodër. Frrok Simoni, 55 vjeç dyshohet se në tokën në pronësi të tij, në një parcelë përballë shinave të trenit të linjës Shkodër - Lezhë, ...
Lezhë, pranga 55-vjeçarit, i vuri flakën trarëve të hekurudhës
Lexo - 17-Jul-2017 15:51
Nga Seksioni për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Lezhë, ditën e djeshme është vënë në pranga Frrok Simoni, 55 vjeç, banues në Kallmet Lezhë. 55-vjeçari është arrestuar pasi dyshohet se në tokën në ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore