Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Labinot Tahiri zotohet se nuk do ta braktis Behgjet Pacollin
TetovaSot - 17-Jul-2017 19:21
Labinot Tahiri, me një fotografi që e ka bërë sot me shefin e tij në parti, Behgjet Pacolli, ka treguar se do t’i qëndrojë besnik atij. E ka falënderuar publikisht se ia hapi dyert në skenën politike, prandaj ka thënë ...
Lista Srpska ende s’ka vendosur se me kë do të bëjë koalicion
TetovaSot - 17-Jul-2017 19:18
Lista Serbe ende nuk ka vendosur që t’i bashkohet ndonjë koalicioni pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 11 qershorit. Kështu ka thënë nënkryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq duke shtuar se nuk beson se këtë ...
Simiq: Lista Serbe ende s’ka vendosur më kë të bëjë koalicion
Klan Kosova - 17-Jul-2017 18:11
Lista Serbe ende nuk ka vendosur me cilin koalicion do të bashkohet pas zgjedhjeve të fundit parlamentare të 11 qershorit, ka thënë nënkryetari i kësaj partie, Slavko Simiq. Simiq ka shtuar se nuk beson që këtë javë do ...
Labinot Tahiri zotohet se nuk do ta braktis Behgjet Pacollin
Zeri - 17-Jul-2017 18:04
Labinot Tahiri, me një fotografi që e ka bërë sot me shefin e tij në parti, Behgjet Pacolli, ka treguar se do t’i qëndrojë besnik atij. E ka falënderuar publikisht se ia hapi dyert në skenën politike, prandaj ka thënë ...
Tahiri shpreh besnikërinë ndaj Pacollit
Kosova Press - 17-Jul-2017 17:56
Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri, ka konfirmuar se do t’i qëndrojë besnik kryetarit të partisë së tij, Behgjet Pacollit.
Simiq: Ende nuk kemi vendosur me kënd të shkojmë në koalicion
EkonomiaOnline - 17-Jul-2017 17:44
Lista Serbe ende nuk ka vendosur që t’i bashkohet ndonjë koalicioni pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 11 qershorit. Kështu ka thënë nënkryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq duke shtuar se nuk beson se këtë ...
A ka vendosur Lista Srpska se me kë do të bëjë koalicion? Flet Slavko Simiq
Arbresh - 17-Jul-2017 17:44
Lista Serbe ende nuk ka vendosur që t’i bashkohet ndonjë koalicioni pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 11 qershorit. Kështu ka thënë nënkryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq duke shtuar se nuk beson se këtë ...
Goran Rakiç, kryetari i Mitrovicës, zgjidhet kryetari i Listës Srpska
Lexo - 17-Jul-2017 17:38
Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiç është zgjedhur kryetari i ri i Listës Serbe. Përzgjedhja e Rakiç në këtë post është bërë në mbledhjen e Kryesisë së Listës Serbe.
Simiq: Ende nuk kemi vendosur me kënd të shkojmë në koalicion
GazetaFjala - 17-Jul-2017 17:30
Lista Serbe ende nuk ka vendosur që t’i bashkohet ndonjë koalicioni pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 11 qershorit. Kështu ka thënë nënkryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq duke shtuar se nuk beson se këtë ...
Simiq: Ende nuk kemi vendosur me knd t shkojm n koalicion
Zeri - 17-Jul-2017 17:30
Lista Serbe ende nuk ka vendosur që t’i bashkohet ndonjë koalicioni pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 11 qershorit. Kështu ka thënë nënkryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq duke shtuar se nuk beson se këtë ...
Tahiri shpreh sërish besnikërinë ndaj Pacollit dhe AKR-së
EkonomiaOnline - 17-Jul-2017 17:27
Labinot Tahiri, me një fotografi që e ka bërë sot me shefin e tij në parti, Behgjet Pacolli, ka treguar se do t’i qëndrojë besnik atij. E ka falënderuar publikisht se ia hapi dyert në skenën politike, prandaj ka thënë ...
Tahiri e përsëritë: Do t’i qëndroj besnik Behgjet Pacollit
Arbresh - 17-Jul-2017 17:14
Deputeti i ardhshëm nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri, përmes një postimi në facebook ka falënderuar përzemërsisht presidentin e AKR-së, Behgjet Pacollin për besimin dhe mundësinë që i ka dhënë në aspektin partiak e ...
Goran Rakiç, kryetari i Mitrovicës, zgjidhet kryetari i Listës Srpska
Java News - 17-Jul-2017 17:10
Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiç është zgjedhur kryetari i ri i Listës Serbe, njofton Klan Kosova. Përzgjedhja e Rakiç në këtë post është bërë në mbledhjen e Kryesisë së Listës Serbe. (b.an) Burimi : / ...
Tahiri: Numrin 10 në zgjedhjet e Qershorit e kisha nga Behgjet Pacolli
GazetaFjala - 17-Jul-2017 17:06
Labinot Tahiri, me një fotografi që e ka bërë sot me shefin e tij në parti, Behgjet Pacolli, ka treguar se do t’i qëndrojë besnik atij. E ka falënderuar publikisht se ia hapi dyert në skenën politike, prandaj ka thënë ...
Tahiri shpreh sërish besnikërinë ndaj Pacollit dhe AKR-së
Koha.net - 17-Jul-2017 17:03
Labinot Tahiri, me një fotografi që e ka bërë sot me shefin e tij në parti, Behgjet Pacolli, ka treguar se do t’i qëndrojë besnik atij. E ka falënderuar publikisht se ia hapi dyert në skenën politike, prandaj ka thënë ...
Kosovë, Goran Rakiç zgjidhet kryetar i Listës Serbe
Telegraf - 17-Jul-2017 16:56
Përfaqësuesit politikë të serbëve të Kosovës të përfshirë...
Kosovë, Goran Rakiç zgjidhet kryetar i Listës Serbe
Zeri Amerikes - 17-Jul-2017 16:36
Lista Serbe, e themeluar në vitin 2013 me mbështetjen e qeverisë së Serbisë, vazhdon të jetë subjekti më i madh i serbëve të Kosovës
Goran Rakiq zgjedhet kryetar i Listës Serbe
Portalb - 17-Jul-2017 16:02
Kryetari i Komunës Mitrovicës së veriut, Goran Rakiq është zgjedhur kryetar i Listës Serbe. Në mbledhjen e mbajtur, Lista Serbe ndryshoi edhe disa amendamente të statutit si dhe caktoi kryesinë prej 9 anëtarëve, njofton ...
Rakiq kryetar i Listës Serbe
10minuta.com - 17-Jul-2017 15:40
Kryetari i Mitrovicës së Veriut Goran Rakiq është kryetar i ri I Listës Serbe. Kështu ka vendosur sot Kuvendi i kësaj partie serbe. Kuvendi i Listës Serbe po ashtu ka vendosur që sekretar i përgjithshëm i kësaj partie ...
Goran Rakiq zgjidhet kryetar i Listës Serbe
Aktuale.MK - 17-Jul-2017 15:24
Kryetari i Komunës Mitrovicës së veriut, Goran Rakiq është zgjedhur kryetar i Listës Serbe. Në mbledhjen e mbajtur, Lista Serbe ndryshoi edhe disa amendamente të statutit si dhe caktoi kryesinë prej 9 anëtarëve. ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore