Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Falë ndërhyrjes së ushtrisë, zjarri në Manati të Lezhës nën kontroll
OraNews - 17-Jul-2017 19:47
Zjarri në Manati të Lezhës u riaktivizua sërish pasditen e sotme. Era e fortë bëri që flakët të shpërthenin sërish, por pa rrezikuar banesa. Më herët ishte provuar që flakët të shuhen nga ajri, por për shkak të erës së ...
Zjarri në Lezhë, banorët dalin ta fikin të vetëm (FOTO)
TetovaSot - 17-Jul-2017 19:42
Riaktivizohet vatra e zjarrit në malin e Torovicës në Lezhë. Mungesa e ndihmës nga institucionet përgjegjëse, ka bërë që banorët, përfshirë dhe murgesha, të ndërhynë me mjete rrethanore për fikjen e flakëve. Nga zjarri ...
Shkodër, zjarri i afrohet telave të tensionit të lartë
TetovaSot - 17-Jul-2017 19:28
Këtë pasdite, një vatër zjarri është përhapur në Madhesh të Matit ku në rrezik janë disa banesa. Zjarrfikësja nuk mund të ndërhyjë për shkak të terrenit të vështirë. Zjarri ka rënë një sipërfaqe me dushk dhe lisa ...
Situatë e vështirë në Mat e Shkodër, zjarret rrezikojnë disa banesa
Java News - 17-Jul-2017 19:27
Situata nga zjarret në vend vijon të jetë e vështirë. Gjatë pasdites të së hënës, një vatër e madhe zjarri është përhapur në Madhesh të Matit ku në rrezik janë disa banesa sipas raportimeve. Ndërkohë bëhet me dije se ...
Shkodër, zjarri i afrohet telave të tensionit të lartë
Mapo - 17-Jul-2017 19:25
Këtë pasdite, një vatër zjarri është përhapur në Madhesh të Matit ku në rrezik janë disa banesa. Zjarrfikësja nuk mund të ndërhyjë për shkak të terrenit të vështirë. Zjarri ka rënë një sipërfaqe me dushk dhe lisa ...
Vatra zjarri në Shkodër dhe Mat rrezikohen disa banesa
Shqiptarja - 17-Jul-2017 19:18
Zjarret vijojnë të jenë një kërcënim në shumë prej qyteteve të vendit. Këtë pasdite një vatër e madhe zjarri është përhapur në Madhesh të Matit ku në rrezik janë disa banesa Zjarrëfiksja nuk mund të ndërhyjë për shkak ...
Shkodër, zjarri i afrohet telave të tensionit të lartë
Syri - 17-Jul-2017 19:14
Këtë pasdite, një vatër zjarri është përhapur në Madhesh të Matit ku në rrezik janë disa banesa. Zjarrfikësja nuk mund të ndërhyjë për shkak të terrenit të vështirë. Zjarri ka rënë një sipërfaqe me dushk dhe lisa ...
Shpërthen zjarr në Mat, rrezikohen disa banesa, era favorizon përhapjen e flakëve
News Bomb - 17-Jul-2017 19:04
Një tjetër alarm për zjarr vjen nga Mati, në zonën e Madheshit rrezikohen edhe disa banesa për shkak se era favorizon përhapje të shpejtë të flakëve. Mësohet se zona e Madheshit është e përfshirë nga flakët, për shkaqe ...
Zjarri në Lezhë, banorët dalin të fikin zjarrin të vetëm
Arbresh - 17-Jul-2017 18:48
Vijon të jetë aktive vatra e zjarrit në Torovicë të Lezhës. Mungesa e ndihmës nga institucionet përgjegjëse, ka bërë që banorët, përfshirë dhe murgesha, të ndërhynë me mjete rrethanore për fikjen e flakëve. Nga zjarri ...
Situata nga zjarret, 17 vatra gjatë 24 orëve të fundit
Lapsi - 17-Jul-2017 18:37
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë Shqipërinë janë shënuar 17 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës me 27 ...
Zjarri në Lezhë, banorët dalin ta fikin të vetëm
Mapo - 17-Jul-2017 18:33
Riaktivizohet vatra e zjarrit në malin e Torovicës në Lezhë. Mungesa e ndihmës nga institucionet përgjegjëse, ka bërë që banorët, përfshirë dhe murgesha, të ndërhynë me mjete rrethanore për fikjen e flakëve. Nga zjarri ...
Merr flakë fshati i vendlindjes së deputetit, zjarri ndimohet nga era
News Bomb - 17-Jul-2017 18:25
Vatra e zjarrit në fshatin Manati, të rrethit të Lezhës, është riaktivizuar, por këtë herë edhe më i fuqishëm. Këtë herë, bëhet e ditur se flakët po avancojnë me shpejtësi, pasi ndimohen dhe nga era e fortë. Deri tani ...
Zjarri në Lezhë, banorët dalin ta fikin të vetëm
Syri - 17-Jul-2017 18:18
Riaktivizohet vatra e zjarrit në malin e Torovicës në Lezhë. Mungesa e ndihmës nga institucionet përgjegjëse, ka bërë që banorët, përfshirë dhe murgesha, të ndërhynë me mjete rrethanore për fikjen e flakëve. Nga zjarri ...
Zjarri në Lezhë, banorët dalin të fikin zjarrin të vetëm
Syri - 17-Jul-2017 18:11
Vijon të jetë aktive vatra e zjarrit në Torovicë të Lezhës. Mungesa e ndihmës nga institucionet përgjegjëse, ka bërë që banorët, përfshirë dhe murgesha, të ndërhynë me mjete rrethanore për fikjen e flakëve. Nga zjarri ...
Riaktivizohet vatra e zjarrit në Torovicë, flakët djegin një banesë
Lexo - 17-Jul-2017 16:51
Riaktivizohet vatra e zjarrit në malin e Torovicës në Lezhë. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se flakët kanë djegur dhe një banesë në atë zonë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Zjarri po përhapet ...
Në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit: 17 vatra zjarri
Aktuale.MK - 17-Jul-2017 16:27
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë Shqipërinë janë shënuar 17 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës me 27 ...
Riaktivizohet zjarri në Torovicë, digjet një banesë, rrezikohen edhe dy të tjera
Java News - 17-Jul-2017 16:15
Një banesë është përfshirë nga flakët në Torovicë të Lezhës, ndërsa nga flakët e mëdha të zjarrit rrezikohen edhe by banesa të tjera aty pranë. Drejt vendngjarjes kanë mbërritur shërbimet zjarrfikëse dhe forca të ...
Zjarri në Torovicë, digjet një banesë, në rrezik dy të tjera
Mapo - 17-Jul-2017 16:11
Një banesë është përfshirë nga flakët në Torovicë të Lezhës, ndërsa nga flakët e mëdha të zjarrit rrezikohen edhe by banesa të tjera aty pranë. Drejt vendngjarjes kanë mbërritur shërbimet zjarrfikëse dhe forca të ...
Digjet një banesë në Torovicë, flakët rrezikojnë dy të tjera
Lapsi - 17-Jul-2017 16:10
Një banesë është përfshirë nga flakët në Torovicë të Lezhës, ndërsa rrezikohen edhe by banesa të tjera aty pranë. Drejt vendngjarjes kanë mbërritur shërbimet zjarrfikëse dhe forca të ushtrisë për fikjen e flakëve. Vatra ...
Zjarri në Torovicë/ Digjet një banesë, rrezikohen të tjerat
Dritare.net - 17-Jul-2017 16:10
Zjarri që ra një ditë më parë në Torovicë të Lezhe, ka vazhduar edhe ditën e sotme duke përfshirë një banesë, dhe rrezikuar dy të tjera. Edhe pse zjarri u vu nën kontroll ditën e sotme, ai u riaktivizua sërish i ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore