Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Monika Kryemadhi për Edicionin Veror në ABC News
ABCNews - 17-Jul-2017 11:47
Monika Kryemadhi për Edicionin Veror në ABC News “Nuk do të jem në krah të Ilir Metës si zonja e parë kur të betohet si President” 17 korrik 2017 11:44 Monika Kryemadhi ka zbuluar për ABC News se nuk do të jetë në krah ...
Kënga simbol e së majtës që elektrizoi të rinjtë e LRI-së dhe IUSY në Jalë (VIDEO)
Koha Jone - 17-Jul-2017 11:30
Të rinjtë e LRI-së, ashtu siç prej disa vitesh e kanë bërë traditë, edhe këtë vit, ata kanë zgjedhur Jalën për të ngritur kampin e tyre veror. Por, ndryshe nga herët e tjera, këtë vit në Jalë nga LRI është organizuar ...
Hashash, alkool, flirtime? Monika Kryemadhi i tregon të gjitha dhe zbulon si ia del me të rinjtë e LRI në kampingun e Jalës
News Bomb - 17-Jul-2017 10:26
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ndodhet në Jalë nga ku ka dhënë një intervistë për gazetarin e ABC, Eni Shehu. Kryemadhi është në Jalë në kampingun me të rinjtë e LRI dhe ka rrëfyer se si ia bën në raste përplasjesh ...
Europarlamentari nga Jala: E majta shqiptare, lojtar i vërtetë në lëvizjen globale socialiste, performancë e shkëlqyer e LRI dhe LSI
Koha Jone - 17-Jul-2017 10:09
Tibor Szanyi, përfaqësuesi i grupit të progresistëve të Aleancës Social Demokrate të Parlamentit Europian ka vlerësuar punët e LRI, veçanërisht në organizimin e festivalit të IUSY-t, me pjesëmarrjen e mbi 1000 ...
Monika Kryemadhi: Nuk do jem në krah të Metës kur të betohet si president
Telegraf - 17-Jul-2017 10:09
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim deklaroi...
Ilir Meta u drejtohet të rinjve: Forcimi i bashkëpunimit mes të rinjve do ndryshojë Shqipërinë
Telegraf - 17-Jul-2017 08:40
Për herë ta parë që pas zgjedhjeve të 25 qershorit...
Kontroll psiqik pr Edi Ramn? Monika Kryemadhi: Ta prkufizojn mjekt
Bota Sot - 17-Jul-2017 08:16
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një interviste për ABCNews, është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Nga kampingu i Jalës ku janë mbledhur ...
Kontroll psiqik për Edi Ramën? Kryemadhi: Mjekët ta përkufizojnë më së miri
Dritare.net - 16-Jul-2017 23:21
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një interviste për “ABCNews”, është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Kremadhi shprehet se ajo i qëndron idesë së ...
Hashash, alkool dhe flirtime në Jalë, Monika Kryemadhi tregon si mban në kontroll LRI dhe FRESSH
Syri - 16-Jul-2017 23:12
Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun më të madh ...
Kryemadhit flet për kontrollin mendor të Edi Ramës: Me të, të merren mjekët, unë sjam mjeke
Syri - 16-Jul-2017 22:49
Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilët u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e ...
Hashash dhe alkool në Jalë? Monika Kryemadhi: Si i mbajmë nën kontroll të rinjtë e LRI dhe FRESSH
BalkanWeb - 16-Jul-2017 22:46
Teksa qindra të rinj të forumeve rinore të LSI-së dhe PS-së kanë filluar ditët e pushimit në kampingun e Jalës, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, në një intervistë për ABCNews, ka folur për bashkëjetesën e ...
Kontroll psiqik për Edi Ramën? Monika Kryemadhi: Ta përkufizojnë mjekët
BalkanWeb - 16-Jul-2017 22:37
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një interviste për ABCNews, është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Nga kampingu i Jalës ku janë mbledhur ...
Europarlamentari nga Jala: E majta shqiptare, rol të rëndësishëm në lëvizjen globale socialiste
BalkanWeb - 16-Jul-2017 22:24
TIRANE- Përfaqësuesi i grupit të progresistëve, të Aleancës Social Demokrate të Parlamentit Europian, Tibor Szanyi ka mbajtur një fjalim para të rinjve të LRI në kampingun e Jalës. Ai ka vlerësuar punët e LRI, ...
Hashash dhe alkool në Jalë? Monika Kryemadhi tregon si mban në kontroll LRI dhe FRESSH
Mapo - 16-Jul-2017 22:07
Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun më të madh ...
Kampingu në Jalë, Monika Kryemadhi: Ç’bëj kur shoh flirtime mes një vajze të LRI dhe një djali të FRESSH
Standard - 16-Jul-2017 21:40
Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilë u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e ...
Monika Kryemadhi: Nuk do jem Zonjë e Parë
Koha Jone - 16-Jul-2017 21:37
Duke folur për “ABC News” nga kampi i LRI-së në Jalë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përgëzoi të rinjtë për organizimin e mbajtur në pjesëmarrjen e të rinjve socialistë nga shumë vende të botës. Kryemadhi në vijim ...
Kampingu në Jalë, Monika Kryemadhi: Ç’bëj kur shoh flirtime mes një vajze të LRI dhe një djali të FRESSH
BalkanWeb - 16-Jul-2017 21:36
Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilë u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e ...
A do të jetë krah Metës kur të betohet si president? Ja përgjigja befasuese e Kryemadhit!
Dritare.net - 16-Jul-2017 21:28
Duke folur për “ABC News” nga kampi i LRI-së në Jalë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përgëzoi të rinjtë për organizimin e mbajtur në pjesëmarrjen e të rinjve socialistë nga shumë vende të botës. Kryemadhi në vijim ...
Kryemadhi komenton kërkesën për kontrollin psiqik të Edi Ramës: Ta përkufizojnë mjekët!
Lapsi - 16-Jul-2017 21:28
Gjatë një interviste për Abcnews, Monika Kryemadhi është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Kryemadhi nuk tërhiqet nga deklarata, një nga më të fortat e ...
Hashash dhe alkool në Jalë: Monika Kryemadhi tregon si mban në kontroll LRI dhe FRESSH
GazetaTema - 16-Jul-2017 21:22
Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun më të madh ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore