Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:40
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetën në Vlorë
ShqipMedia - 17-Jul-2017 15:00
“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe lexonte shume Kuran. Allahu e falte, meshirofte ...
Beniamini, djali nga Tetova që duhej përcjellë si hero
BalkanWeb - 17-Jul-2017 14:36
Nga Mentor Kikia Ky djalë, Beniamin Ferati, ishte në lulen e rinisë, vetëm 24 vjeç. Ai humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar jetën e dy vajzave, që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë. Lajmi për tragjedine ...
Benjamini, djali nga Tetova që duhej përcjellë si hero
ShqipMedia - 17-Jul-2017 14:26
Nga Mentor Kikia – ish kryeredaktor i Top-Channel Ky djalë, Beniamin Ferati, ishte në lulen e rinisë, vetëm 24 vjeç. Ai humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar jetën e dy vajzave, që po mbyteshin në plazhin e ...
Sot u përcoll një hero!
Shprehja - 17-Jul-2017 14:05
Ti e deshe jetën aq shumë sa e dhe në përpjekje për të shpëtuar dy të tjera. Luftove me dallgët dhe rrymat që tu jepje një mundësi dy vajzave të reja. Në këto vise ky është një gjest i rrallë. Ne jemi mësuar ti thurrim ...
Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetë në Vlorë
Albportali - 17-Jul-2017 14:05
“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe lexonte shume Kuran. Allahu e falte, meshirofte ...
Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetë në Vlorë
Flaka - 17-Jul-2017 13:35
“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe lexonte shume Kuran. Allahu e falte, meshirofte ...
Përcillet për në banesën e fundit heroi nga Tetova që u mbyt në Zvërnec për të shpëtuar dy vajzat
24 Ore - 17-Jul-2017 13:11
24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë dy ...
U mbyt në Zvërnec: Përcillet si hero për në banesën e fundit tetovari
Mapo - 17-Jul-2017 11:44
24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar ...
Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt duke shpëtuar dy vajza
Koha.net - 17-Jul-2017 11:43
24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë dy ...
Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë
Aktuale.MK - 17-Jul-2017 11:23
24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë dy ...
Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë
Lajm Press - 17-Jul-2017 11:17
24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë dy ...
FOTOT/ Tragjedia e Zvërnecit, tetovari përcillet si hero për në banesën e fundit
Telegraf - 17-Jul-2017 11:09
24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë...
FOTOT/ Tragjedia e Zvërnecit, tetovari përcillet si hero për në banesën e fundit
Java News - 17-Jul-2017 11:01
24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar ...
Përcillet në banesën e fundit heroi i Zvërnecit
GazetaTema - 17-Jul-2017 11:00
Familjarët dhe miqtë i kanë dhënë lamtumirën dje pasdite 24 vjeçarit Benjamin Ferati, i cili vdiq në Zvernec të shtunën në mesditë. Ai kreu një akt heroik pasi vdiq duke tentuar të nxirrte nga deti dy vajza të panjohura ...
Përcillet në banesën e fundit heroi i Zvërnecit
Lexo - 17-Jul-2017 10:52
Familjarët dhe miqtë i kanë dhënë lamtumirën dje pasdite 24 vjeçarit Benjamin Ferati, i cili vdiq në Zvernec të shtunën në mesditë. Ai kreu një akt heroik pasi vdiq duke tentuar të nxirrte nga deti dy vajza të panjohura ...
Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë
AlMaKos - 17-Jul-2017 10:48
17 July 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë ...
Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë
Alsat-M - 17-Jul-2017 10:45
24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë dy ...
FOTO/ Përcillet si hero, i riu nga Tetova që dha jetën për të shpëtuar dy vajza në Vlorë
Syri - 17-Jul-2017 10:42
Është përcjellë si hero, i riu nga Tetova që humbi jetën duke u munduar për të shpëtuar dy vajza në bregun e Zvërnecit në Vlorë. 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë një ditë më parë për në ...
Përcillet për në banesën e fundit djali nga Tetova që u mbyt në Zvërnec (Foto)
Standard - 17-Jul-2017 10:38
24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë dy ...
Përcillet si hero për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Zvërnec (Foto)
Gazeta Monitor - 17-Jul-2017 10:38
24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore