Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zyrtare/ Po ndjek gjurmët e De Biazit. Panuçi firmos kontratën e re si… opinionist
BalkanWeb - 17-Jul-2017 19:50
Të gjithë tifozët shqiptarë presin momentin e firmës në kontratë të Kristian Panuçit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Por për momentin, e vetmja firmë që ish-futbollisti i njohur italian ka ...
Kombëtarja, të mërkurën prezantohet trajneri Kristian Panuçi
Standard - 17-Jul-2017 19:34
“Sport Ekspres” raportoi paraditen e sotme se zgjedhja për trajnerin e ri të Kombëtares shqiptare tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi. Presidenti Duka ka ...
Panucci në stolin e Kombëtares?
TV Klan - 17-Jul-2017 19:07
Federata Shqiptare e Futbollit bëri të ditur se do të zyrtarizojë në orët në vijim emrin e trajnerit të ri të Kombëtares. Më i përfoluri është Christian Panucci, por FSHF nuk e konfirmon. Në një deklaratë në faqen e saj ...
Shqipëria me trajner të ri të Kombëtares?
AlbInfo - 17-Jul-2017 19:03
Kombëtarja shqiptare e Futbollit duket se ka gjetur zëvendësin e strategut italian Gianni de Biasi, i cili u largua pas disa vitesh nga Shqipëria. Mediat shkruajnë se trajneri i ri i Kombëtares do të jetë italiani, ...
FOTO / Një tjetër italian i njohur del në skenë për drejtimin e kuqezinjve
Syri - 17-Jul-2017 18:59
Duket se është çështje orësh emërimi i trajnerit të ri të kombëtares. Ndërkohë që ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht, del në skenë një emër i ri që mund të parakalojë dyshen Panucci- De Canio, ajo e Alberto ...
U “dënua” nga skuadra – Avdijaj mbron veten: Ju tregoj çfarë ndodhi të shtunën
GazetaBlic - 17-Jul-2017 18:32
Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet fjalë për Alberto ...
“Tuttomercatoweb”: Drejtuesit e FSHF-së takim në Romë për të firomsur me Panuccin
GazetaTema - 17-Jul-2017 18:25
Christian Panucci është favorite kryesorë për të marrë drejtimin e ekipit Kombëtar shqiptar, i cili është në kontakte të vazhdueshme me drejtuesit kryesorë të Federatës Shqiptare të Futbollit. Sipas portalit Italian ...
Panucci pranë zyrtarizimit në stolin e kombëtares, FSHF: Asgjë zyrtare, ende 3 kandidatë
Java News - 17-Jul-2017 18:11
Cristian Panucci mesohet se eshte pretendenti kryesor qe te jete pasuesi i De Biasit ne stolin e kombetares shqiptare. Panucci, ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë. Sipas ...
‘Timonieri’ i Kombëtares, edhe Alberto Malesani në garë për “Kuqezinjtë”
Java News - 17-Jul-2017 18:01
FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet fjalë për Alberto Malesanin, ish-trajner i ...
Shqipëri ? Panucci, zyrtarizimi nesër
Kosova Sot - 17-Jul-2017 17:57
Siç duket Kombëtarja e Shqipërisë pritet që së shpejti ta zyrtarizoj trajnerin e ri. Sipas medieve italiane kjo punë është kryer, madje Panucci së bashku me drejtuesit e kombëtares kuqezi janë takuar sot në qytetin e ...
Christian Panucci në krye të kombëtares?!
VizionPlus - 17-Jul-2017 17:45
Ore vendimtare për zyrtarizimin e trajnerit te ri ne krye te kombëtares shqiptare. Christian Panucci pritet te mbërrije ne Tirane, per te zyrtarizuar marrëveshjen ne krye te kombëtares shqiptare. U duk se ish-mbrojtësi ...
Shqipëri – Panucci, zyrtarizmi nesër
Indeks Online - 17-Jul-2017 17:37
Siç duket Kombëtarja e Shqipërisë pritet që së shpejti ta zyrtarizoj trajnerin e ri, shkruan IndeksOnline. Sipas medieve italiane kjo punë është kryer, madje Panucci së bashku me drejtuesit e kombëtares kuqezi janë ...
Malesani emri i fundit për stolin e Kombëtares
Lexo - 17-Jul-2017 17:35
Është shtuar edhe një tjetër emër në momentet e fundit për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare. Përmes një njoftimi, FSHF, thekson se emri i ri që është futur në garë është dhe ajo e trajnerit Alberto Malesani, i ...
Edhe Alberto Malesani për “Kuqezinjtë”
Top Channel - 17-Jul-2017 17:31
FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet fjalë për Alberto Malesanin, ish-trajner i ...
Trajneri, tre kandidatë për stolin kuqezi, FSHF sqaron negociatat
Shqiptarja - 17-Jul-2017 17:11
Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka sqaruar se vijojnë negociatat në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, FSHF thekson se në listën e kandidatëve për pasues të De ...
Trajneri i kombtares, n sken del edhe Malesani
Zeri - 17-Jul-2017 17:10
Eshtë cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht, e madje del në skenë një emër i ri që mund të parakalojë dyshen Panucci- De Canio, ajo e Alberto Malesanit. Është ky qëndrimi zyrtar i ...
FSHF gati për të zyrtarizuar trajnerin e ardhshëm të ekipit kombëtar
ABCNews - 17-Jul-2017 16:43
FSHF gati për të zyrtarizuar trajnerin e ardhshëm të ekipit kombëtar Është çështje orësh 17 korrik 2017 16:41 Federata Shqiptare e Futbollit është shumë pranë përzgjedhjes së pasueit të Giani De Biazit në stolin Kuq e ...
Jo vetëm Panucci dhe De Canio, ja emri i fundit për stolin e kombëtares
GazetaTema - 17-Jul-2017 16:36
Është shtuar edhe një tjetër emër në momentet e fundit për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare. Përmes një njoftimi, FSHF, thekson se emri i ri që është futur në garë është dhe ajo e trajnerit Alberto Malesani, i ...
FSHF: S’ka vendim për trajnerin e ri, Duka vazhdon bisedimet
Illyriapress - 17-Jul-2017 16:26
Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Armand Duka vazhdon ...
FSHF bie dakord me Kristian Panuçin për trajner të Kombëtares
Illyriapress - 17-Jul-2017 16:15
Duket se Shqipëria tashmë është me një trajner të ri. Christian Panucci (Kristian Panuçi) ka triumfuar përballë rivalëve të tjerë duke bindur drejtuesit e FSHF-së. Madje për takimin e fundit midis Christian Panuccit dhe ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore