Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:42
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Francezja u kap me fara kanabisi n kufi, gjykata 'surprizon' me vendimin e dhn
Bota Sot - 17-Jul-2017 19:34
Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda bëjnë me ...
Francezja u kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, gjykata e lë të lirë (Detajet)
Gazeta Dita - 17-Jul-2017 19:15
Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda bëjnë me ...
DETAJE/ Francezja u kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, gjykata e lë të lirë
Standard - 17-Jul-2017 19:04
Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda bëjnë me ...
Francezja u kap me fara kanabisi në Qafë-Thanë, gjykata e lë të lirë (Detajet)
BalkanWeb - 17-Jul-2017 18:56
TIRANË- Gati një muaj më parë një grua franceze u arrestua në doganën e Qafë-Thanës pasi mbante në çantën e dorës 117 fara kanabisi, por sot është lënë e lirë. Burime të BalkanWeb pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda ...
Trafikonin drogë drejt Malit të Zi, në kërkim dy të rinj
TV Klan - 17-Jul-2017 18:47
Një sasi prej 4.1 kg heroinë u sekuestrua nga Policia e Shtetit mëngjesin e të hënës në zonën e Kastratrit në Malësinë e Madhe, në kufirin e gjelbër mes Shqipërisë dhe Malit të Zi. Dy persona, emrat e të cilëve nuk ...
Burg për 5 të arrestuarit e drogës së kapur në Kavajë, zbulohet një nga drejtuesit e grupit
TV Klan - 17-Jul-2017 18:47
Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë arrest me ...
Droga e Kavajës, i ndaluari: Po më merrni në qafë, martohem në gusht
Indeks Online - 17-Jul-2017 17:56
Njëri nga të arrestuarit në operacioni antidrogë të fundjavës së kaluar në Kavajë, ku u sekuestrua rreth 1.3 ton kanabis sativa, mohon përfshirjen në trafik droge. Arvis Muçaj, ndaj të cilit gjykata vendosi sot “arrest ...
Droga në Kavajë, tregtari i makinave: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem! (Video)
Gazeta Monitor - 17-Jul-2017 17:14
Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun dhe Aristotel ...
Deklarata n gjyq e “pilotit” t drogs: Po m merrni n qaf, m 27 gusht martohem!
Bota Sot - 17-Jul-2017 16:47
Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun dhe Aristotel ...
Deklarata prekëse e “pilotit” të drogës në gjyq: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem!
GazetaTema - 17-Jul-2017 16:36
Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun dhe Aristotel ...
Zbulohet një nga drejtuesit e grupit të 1.3 tonëve drogë të kapur në Kavajë
GazetaFjala - 17-Jul-2017 16:36
Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë arrest me ...
‘Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem’, deklarata e shoferit të drogës
Java News - 17-Jul-2017 16:34
Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun dhe Aristotel ...
Droga në Kavajë, tregtari i makinave: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem!
Lapsi - 17-Jul-2017 16:30
Arvis Muçaj, njëri prej të arrestuarve për 1.3 tonët e drogës të kapura katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha masën e sigurisë “arrest me burg”, ka bërë një kërkesë të veçantë në sallën e gjyqit. Ai ka ...
Droga në Kavajë, tregtari i makinave: Po më merrni në qafë, më 27 gusht martohem! (Video)
BalkanWeb - 17-Jul-2017 16:11
TIRANË- Arvis Muçaj njëri prej të arrestuarve për 1.3 ton drogë, të kapur katër ditë më parë në Kavajë, për të cilin gjykata dha të njëjtën masë sigurie “arrest me burg” si për Kejvi Hajdarin, Roland Hysenbelliun dhe ...
Burg për 5 të arrestuarit e drogës së kapur në Kavajë, zbulohet një nga drejtuesit e grupit
Standard - 17-Jul-2017 15:57
Pesë të arrestuarit për 1.3 ton kanabis të kapura të premten ne Kavajë do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Gjykata e Krimeve të Rënda me kërkesë të prokurorisë ka caktuar masën e sigurisë arrest me ...
Ngarkesa 1.3 ton kanabis n Kavaj, gjykata l n burg 5 t akuzuarit
Bota Sot - 17-Jul-2017 15:57
‘Arrest me burg’ ka qenë vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda për pesë të arrestuarit për trafikun e 1.3 ton kanabis në Kavajë. Vendimi u mor paraditen e sotme, ku me kërkesë të prokurorisë, Gjykata e Krimeve të Rënda ...
1.3 ton kanabis në Kavajë, Gjykata lë në burg 5 të arrestuarit
Lapsi - 17-Jul-2017 15:54
Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për pesë të arrestuarit për trafikun e 1.3 ton kanabis në Kavajë. Vendimi u mor paraditen e sotme, ku me kërkesë të prokurorisë, Gjykata e Krimeve të ...
“Mos ma shkatërroni jetën”/ Gjykata lë në burg transportuesit e drogës së Kavajës dhe pronarët e makinave
Gazeta Dita - 17-Jul-2017 15:37
Më shumë se kushdo, shprehjen “në prokurori nuk dëgjohen fjalët, por dokumentat” e kupton Arvis Muçaj. 24-vjeçari u arrestua në shtëpinë e tij në Vlorë disa orë pasi rezultoi se njëri nga 2 nga automjetet e braktisura ...
Droga e Kavajës, në burg transportuesit dhe pronarët e makinave
Top Channel - 17-Jul-2017 15:11
Më shumë se kushdo, shprehjen “në prokurori nuk dëgjohen fjalët por dokumentat” e kupton Arvis Muçaj. 24-vjeçari u arrestua në shtëpinë e tij në Vlorë disa orë pasi rezultoi se njëri nga 2 nga automjetet e braktisura në ...
Burg për të arrestuarit në Kavajë
VizionPlus - 17-Jul-2017 14:38
Pesë të arrestuarit për ngarkesën 1.3 tonë drogë në Kavajë, u lanë me masën e sigurisë “Arrest me burg” nga Gjykata e Krimeve të Rënda. I pari që doli para trupit gjykues ishte Jani Sadikaj. 18-vjecari i cili vijon ende ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore