Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Burg për të arrestuarit në Kavajë
VizionPlus - 17-Jul-2017 14:38
Pesë të arrestuarit për ngarkesën 1.3 tonë drogë në Kavajë, u lanë me masën e sigurisë “Arrest me burg” nga Gjykata e Krimeve të Rënda. I pari që doli para trupit gjykues ishte Jani Sadikaj. 18-vjecari i cili vijon ende ...
Shkodër, kapen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis në kufi
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 14:19
Policia e Shkodrës ka sekuestruar në kufirin me Malin e Zi 4 kg heroinë dhe 32 kg hashash. Në kuadër të operacionit të koduar “Bukoviç”, Policia Kufitare e Shkodrës, që patrullojnë në vijën e gjelbër ka marrë ...
Droga në Kavajë, gjykata lë në burg 5 të dyshuarit
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 14:19
Gjykata për Krime të Rënda ka lënë në burg pesë personat të cilën u arrestuan për trafikun e 1.3 tonë kanabis në Kavajë. Kështu, është caktuar masa e sigurisë “arest me burg” për Jani Sadikaj, Kejvi Hajdarin, djalin e ...
1.3 ton drogë në Kavajë, zbardhet dëshmia e 5 të arrestuarëve që mbetën në burg
News Bomb - 17-Jul-2017 14:16
Pesë të arrestuarit për ngarkesën me 1.3 ton drogë në Kavajë kanë dalë përpara trupit gjykues për tu njohur me masën e sigurisë. Gjykata dha vendimin “arrest me burg” për të ndaluarit Jani Sadikajn, Kejvi Hajdarin, ...
Droga e Kavajës, burg 5 të arrestuarve. Zbardhen dëshmitë, lëvizjet dhe rolet e tyre
Java News - 17-Jul-2017 14:06
Gjykata për Krime të Rënda ka lënë në burg pesë personat të cilën u arrestuan për trafikun e 1.3 ton kanabis në Kavajë. Paraditen e sotme Gjykata njohu me masën e sigurisë Jani Sadikaj, Kejvi Hajdarin, djalin e ...
Shkodër, kapet heroinë dhe hashash
VizionPlus - 17-Jul-2017 13:56
Policia Kufitare ne Shkodër godet një tjetër tentativë për trafik ndërkombëtar të drogës. Gjatë operacionit të koduar “Bukoviç”, uniformat blu sekuestruan 4 kilogramë e 124 Heroinë, si dhe 32 kilogramë Cannabis Sativa. ...
Kapen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis, dy të rinj nga Shkodra shpallen në kërkim
Lexo - 17-Jul-2017 13:30
Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike, Drejtoria Rajonale Për Kufirin dhe Migracionin Shkodër në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Narkotikëve kanë goditur ...
Gjendet 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa në Malësi të Madhe
InFokusi - 17-Jul-2017 13:11
Mbi 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa është bllokuar nga policia, në vendin e quajtur “Bukoviç”, të Malësisë së Madhe. Mësohet se dy persona po e transportonin drogën drejt Malit te Zi. Dy trafikantët sapo diktuan ...
Trafikimi i 1.3 tonëve drogë nga Kavaja
ABCNews - 17-Jul-2017 13:07
Trafikimi i 1.3 tonëve drogë nga Kavaja Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg pa afat të arrestuarit 17 korrik 2017 13:06 Do të qëndrojnë në qeli deri në përfundim të hetimeve ndaj tyre të arrestuarit e operacionit ...
Heroinë dhe kanabis drejt Malit të Zi, trafikantët i ikën policisë në Shkodër
Illyriapress - 17-Jul-2017 13:07
Policia Kufitare ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në Shkodër në pikën kufitare me Malin e Zi është zhvilluar operacioni i koduar “Bukiviç”, ku u sekuestruan 4 kg ...
Gjendet 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa në Malësi të Madhe
ABCNews - 17-Jul-2017 13:00
Gjendet 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa në Malësi të Madhe Arratisen dy trafikantët 17 korrik 2017 12:59 Mbi 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis sativa është bllokuar nga policia, në vendin e quajtur “Bukoviç”, të ...
Të arrestuarit për 1.3 ton drogë në Kavajë dëshmojnë në gjykatë
Illyriapress - 17-Jul-2017 12:56
Katër të arrestuarit për ngarkesën me 1.3 ton drogë në Kavajë kanë dalë përpara trupit gjykues për tu njohur me masën e sigurisë. Gjykata dha vendimin arrest me burg për Jani Sadikajn paraditen e së hënës. E njëjta ...
Heroinë dhe kanabis drejt Malit të Zi, trafikantët i ikin policisë
OraNews - 17-Jul-2017 12:54
Policia Kufitare ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në Shkodër në pikën kufitare me Malin e Zi është zhvilluar operacioni i koduar “Bukiviç”, ku u sekuestruan 4 kg ...
Shkodër, ndalohet një tentativë e trafikut ndërkombëtar të narkotikëve
RTSH - 17-Jul-2017 12:47
Policia e Shkodrës ndaloi të hënën një tentativë të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Sipas saj në vendin e quajtur “Bukoviç”, në Malësi të Madhe, rreth 100-150m larg kufirit të gjelbër, dy shtetas po ...
1.3 ton drogë në Kavajë, i riu rrëfen në gjyq: Isha në drekë me…
Koha Jone - 17-Jul-2017 12:43
Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj, dolën sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku u njohën me masën e sigurisë “arrest me burg”. Në seancën e sotme Sadikaj ka mohuar të ketë lidhje me drogën, duke u ...
“Bukoviç”, sekuestrohen 32 kg kanabis dhe 4 kg heroinë
Koha Jone - 17-Jul-2017 12:43
Policia e Shkodrës ka sekuestruar në kufirin me Malin e Zi 4 kg heroinë dhe 32 kg hashash. Në sajë të operacionit të koduar “Bukoviç”, sasia e drogës u gjet në vendin me të njëjtin emër, në Malësinë e Madhe, rreth ...
Të arrestuarit për drogën e Kavajës refuzojnë burgun: Jo, ne ishim për drekë kur...
Syri - 17-Jul-2017 12:32
Pesë të arrestuarit për 1.3 tonë drogë të kapur në Kavajë gjatë një operacioni policor kanë dalë sot para gjykatës për masën e sigurisë. I pari që ka dëgjuar masën e arrestit me burg ka qënë Joni Sadikaj, ndërkohë që ...
Shkodër, sekuestrohen 4.2 kg heroinë dhe 32 kg kanabis
Shqiptarja - 17-Jul-2017 12:29
Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e trafikit ndërkombëtar të lëndëve narkotike, Drejtoria Rajonale Për Kufirin dhe Migracionin Shkodër në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Narkotikëve kanë goditur një ...
Shkodër, sekuestrohen 32 kg kanabis dhe 4 kg heroinë, në kërkim zotëruesit e drogës
Lapsi - 17-Jul-2017 12:28
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur sekuestrimin e rreth 36 kg drogë në operacioni e koduar "Bukoviç". Gjithashtu sekuestrohen 32 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa. Njësia Administrative Kastrat, ...
VIDEO/ Kapen 4 kg heroinë e 32 kg kanabis në Shkodër, dy trafikantët ia mbathën nëper shkurre
Java News - 17-Jul-2017 12:28
Operacion i koduar “Bukoviç” në shkoder u finalizua me sekuestrimin e 4 kilogramë e 124 gramë lëndë narkotike e dyshuar Heroinë dhe me kapjen e 32 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa. Policia e Shkodres ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore