Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Berisha: “Policia po mashtron, kjo është e vërteta për aksidentin e Arben Ahmetajt”
TetovaSot - 17-Jul-2017 19:20
“Aksidenti i djeshëm i ish ministrit të Financave Arben Ahmetaj nuk ka ndodhur për shkak të lagështirës, por për shkak të parakalimit të gabuar” Të paktën ky është dyshimi që ngre një ‘qytetar dixhital’, i cili ka ...
Flet shoferi i autobusit: Makina e ish-ministrit Ahmetaj, me shpejtësi të madhe
Mapo - 17-Jul-2017 18:56
Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar shkonte ...
Spekulimet mbi aksidentin ku u përfshi ish-ministri Ahmetaj
Dritare.net - 17-Jul-2017 17:44
Aksidenti i mbrëmshëm në Kumanovë ku u përfshi ish-ministri Arben Ahmetaj (i cili sipas autoriteteve maqedonase u shkaktua nga lagështira e tepër në rrugë) është kthyer në temë dite edhe në Tiranë, ku politika dhe ...
Spekulimet mbi aksidentin ku u përfshi ish-ministri Ahmetaj
Lexo - 17-Jul-2017 17:38
Aksidenti i mbrëmshëm në Kumanovë ku u përfshi ish-ministri Arben Ahmetaj (i cili sipas autoriteteve maqedonase u shkaktua nga lagështira e tepër në rrugë) është kthyer në temë dite edhe në Tiranë, ku politika dhe ...
Spekulimet mbi aksidentin ku u përfshi ish-ministri Arben Ahmetaj
GazetaTema - 17-Jul-2017 17:37
Aksidenti i mbrëmshëm në Kumanovë ku u përfshi ish-ministri Arben Ahmetaj (i cili sipas autoriteteve maqedonase u shkaktua nga lagështira e tepër në rrugë) është kthyer në temë dite edhe në Tiranë, ku politika dhe ...
Aksidenti i Ahmetajt, shoferi i autobusit: Ish-ministri me shpejtësi
Shqiptarja - 17-Jul-2017 17:24
Policia nuk ka bërë publike ende të dhënat zyrtare në lidhje me aksidentin e djeshëm në Kumanovë ku u plagos edhe ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj duke ia hedhur paraprakisht fajin lagështirës.Megjithatë, duket ...
Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa …
TetovaSot - 17-Jul-2017 16:37
Publikuar: 16:33, 17 Korrik, 2017 Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. ...
Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë
Lajm Press - 17-Jul-2017 16:26
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit
EkonomiaOnline - 17-Jul-2017 15:54
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë
Ina-Online - 17-Jul-2017 15:45
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po fshehin fajtorin e vërtetë
Dritare.net - 17-Jul-2017 15:37
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Flet shoferi i autobusit: Makina e ish-ministrit Arben Ahmetaj ishte me shpejtësi të madhe (FOTO)
Lapsi - 17-Jul-2017 15:30
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Aksidenti i Arben Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Ju tregoj si ndodhi përplasja
Java News - 17-Jul-2017 15:24
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Kastriot Myftaraj: Enigmat e aksidentit të Arben Ahmetajt
Kastriot Myftaraj - 17-Jul-2017 15:14
Medias iu dha një version i rremë për aksidentin e ish-ministrit Arben Ahmetaj në Maqedoni. Për të krijuar versionin e rremë kanë bashkëpunuar zëvendësministri i Punëve të Brendshme i Maqedonisë, Agim Nuhiu, i BDI ...
Aksidenti i Ahmetajt/ Dëshmitari: Nuk ishte shkaku i lagështisë por….
Standard - 17-Jul-2017 15:10
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë
TetovaSot - 17-Jul-2017 15:04
Publikuar: 15:01, 17 Korrik, 2017 Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa ...
Berisha uron shërimin e Arben Ahmetajt, por ka një version tjetër për aksidentin
Lapsi - 17-Jul-2017 14:54
Statusi në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha për aksidentin e Arben Ahmetajt në Maqedoni ishte çështje kohe. Megjithëse ka një version tjetër nga ai që doli në media, Berisha kujdeset të urojë shërim të ...
Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa ...
Syri - 17-Jul-2017 14:53
Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë të qarta shkaqet e ...
Flet shoferi i autobusit që u përfshi në aksidentin e Arben Ahmetajt: Ju tregoj çfarë ndodhi, mos manipuloni të vertetën
News Bomb - 17-Jul-2017 14:48
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
FOTO/ Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë
Syri - 17-Jul-2017 14:47
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore