Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë
TetovaSot - 17-Jul-2017 15:04
Publikuar: 15:01, 17 Korrik, 2017 Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa ...
Berisha uron shërimin e Arben Ahmetajt, por ka një version tjetër për aksidentin
Lapsi - 17-Jul-2017 14:54
Statusi në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha për aksidentin e Arben Ahmetajt në Maqedoni ishte çështje kohe. Megjithëse ka një version tjetër nga ai që doli në media, Berisha kujdeset të urojë shërim të ...
Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa ...
Syri - 17-Jul-2017 14:53
Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë të qarta shkaqet e ...
Flet shoferi i autobusit që u përfshi në aksidentin e Arben Ahmetajt: Ju tregoj çfarë ndodhi, mos manipuloni të vertetën
News Bomb - 17-Jul-2017 14:48
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
FOTO/ Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë
Syri - 17-Jul-2017 14:47
Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave të lënduar ...
Zbulohet e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Ahmetaj, shkaku nuk ishte lagështira në rrugë
News Bomb - 17-Jul-2017 14:31
Mbrëmjen e djeshme ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi në një aksident automobilistik në Maqedoni, por fatmirësisht shpëtoi me plagë të lehta. Pak më vonë reagoi dukë thënë se është mirë dhe se shkak i ...
Bujar Osmani, mjeku që pranoi ish ministrin Ahmetaj pas aksidentit
Aktuale.MK - 17-Jul-2017 14:23
Zv/kryeministri Bujar Osmani i cili të dielën ka punuar edhe si mjek në repartin e Kirurgjisë, ka pranuar ish ministrin e Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj pas aksidentit që pati dje në rrugën Tabanovcë-Kumanovë. ...
Bujar Osmani mjeku që pranoi ish ministrin Ahmetaj pas aksidentit
TetovaSot - 17-Jul-2017 13:59
Publikuar: 13:58, 17 Korrik, 2017 Zv/kryeministri Bujar Osmani i cili të dielën ka punuar edhe si mjek në repartin e Kirurgjisë ka pranuar ish ministrin e Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj pas aksidentit që pati ...
Foto nga aksidenti i ish-ministrit Ahmetaj
Koha Jone - 17-Jul-2017 12:43
Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga policia maqedonase ndërkohë bëjnë me dije se “në momentin e aksidentit, Arben Ahmetaj udhëtonte bashkë me 3 ...
Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup
Shprehja - 17-Jul-2017 12:39
Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr pjesë një ...
Sali Berisha: E verteta mbi aksidentin e ish ministrit Ahmetaj!
Sali Berisha - 17-Jul-2017 12:21
"Mirmbrema Dr Berisha, lidhur me aksidentin e ishministrit Ahmetaj ju informoj se policia e Tiranes po mashtron publikun shkaku ivertet i aksidentit ishte parakalimi i gabuar nga ana e makines se Arben Ahmetaj dhe jo ...
Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup
TV21 - 17-Jul-2017 12:21
Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr pjesë një ...
Aksidenti i ish-ministrit Ahmetaj, shkak lagështira
EkonomiaOnline - 17-Jul-2017 12:00
Ish-ministri shqiptar i Financave, Arben Ahmetaj, u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga ...
FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: ja me kë udhëtonte
Standard - 17-Jul-2017 11:10
Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës ...
FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: ja me kë udhëtonte
Syri - 17-Jul-2017 11:06
Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës ...
Aksidenti nga lagshtia: Ja kush ishte n makin me Ahmetajn
Bota Sot - 17-Jul-2017 11:00
Ngjarja ka ndodhur në Maqedoni dhe mediat vendëse njoftuan se “Aksidenti ndodhi rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc – Kumanovë. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy automjete ...
Detajet e reja/ Policia maqedonase: Ahmetaj udhëtonte së bashku me 3 shtetas të tjerë
Lapsi - 17-Jul-2017 10:58
Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në ...
Detajet/ Policia maqedonase: Arben Ahmetaj udhëtonte me 3 të tjerë në makinë, ja shkaqet e aksidentit
BalkanWeb - 17-Jul-2017 10:46
MAQEDONI- Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e ...
14 persona lëndohen në aksidentin zinxhiror, autostrada Shkup-Kumanovë
Lajm Press - 17-Jul-2017 10:38
Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr pjesë një ...
Aksident zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë. Disa të lënduar
Lajm Press - 17-Jul-2017 10:27
Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një xhip, autobus dhe ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore