Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:45
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Aksidentet nga lodhja, drejtuesit e policisë: Mos shpejtoni
Top Channel - 17-Jul-2017 15:11
Parakalimi i gabuar i dy mjeteve është shkaku i aksidentit të rëndë në kryqëzimin e Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku një person humbi jetën ndërsa 6 të tjerë mbetën të plagosur. Për të bërë analizën e ...
Elbasan-Tiranë, përplasen 3 makina
Top Channel - 17-Jul-2017 14:42
Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e kësaj të hëne në aksin Elbasan-Tiranë, pranë fshatit të Ibës. Tre makina janë përfshirë në një aksident, nga cili raportohet të ketë patur vetëm dëme materiale. ...
Bilanc tragjik në rrugët shqiptare
Koha.net - 17-Jul-2017 14:30
Dy të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur, ka qenë bilanci i dy aksidenteve të ndodhura të dielën në rrugët shqiptare. Më i rëndi është regjistruar në Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku nga përplasja e ...
17 vatra zjarri, gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri
Kosova Press - 17-Jul-2017 13:56
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër.
Emri/ Aksident në Fier, një person i plagosur rëndë
Lexo - 17-Jul-2017 12:43
Paraditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Mbrostar-Fier. Një makinë ka goditur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Jashar Kasa u dërgua me urgjencë në Spitalin rajonal të Fierit dhe ...
Përplasen tre makina në Durrës, një nga shoferët ishte i dehur në timon (EMRI)
News Bomb - 17-Jul-2017 12:39
3 automjete janë përfshirë në një aksident automobilistik pasditen e djeshme në Durrës. Fatmirësisht, nga përplasja nuk ka patur të lënduar në njerëz. Sipas policisë shkaktar i këtij aksidenti ka qenë shtetasi H. ...
Çfarë ndodhi dje në aksin Lezhë-Shodër? Gabimi fatal i shoferit shkaktoi aksidentin e rëndë
Koha Jone - 17-Jul-2017 11:44
Ditën e djeshme ndodhi një aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, ku një person mbeti i vdekur dhe u plagosën 6 të tjerë. Në lidhje me këtë situatë, ka reaguar edhe policia, e cila ka nxjerrë versionin përfundimtar të ...
Policia për aksidentin në Lezhë
ABCNews - 17-Jul-2017 11:43
Policia për aksidentin në Lezhë Ngjarja pas një parakalimi të gabuar nga drejtuesi i mjetit tip Audi, një i ndaluar 17 korrik 2017 11:40 Një ditë pas aksidentit janë zbardhur detaje të reja për ngjarjen që ndodhi në ...
Durrës/ I dehuri shkakton aksident të rëndë, arrestohet menjëherë nga policia
Standard - 17-Jul-2017 11:36
Një aksident ku janë përfshirë 3 mjete ka ndodhur pasditen e djeshme në Durrës, por ku nuk ka pasur viktima, fatmirësisht. Shkaktar u bë shoferi i dehur i “Fiat”-it, H. Bregasi, 41 vjeç, që iu sul një Benz-i dhe një ...
Fier/ Aksident në Mbrostar, makina godet një person me biçikletë, është në gjendje të rëndë
Java News - 17-Jul-2017 11:36
Një aksident rrugorë ka ndodhur sot në aksin Mbrostar – Fier në vendin e quajtur Mbrostar. Një mjet duke udhëtuar në këtë aks rrugorë ka goditur shtetasin Jashar Kasa, nga fshati Mbrostar. Kasa i cili ka qenë duke ...
Durrës, tre makina në kaos prej një të dehuri
Syri - 17-Jul-2017 11:32
Një aksident ku janë përfshirë 3 mjete ka ndodhur pasditen e djeshme në Durrës, por ku nuk ka pasur viktima, fatmirësisht. Shkaktar u bë shoferi i dehur i "Fiat"-it, H. Bregasi, 41 vjeç, që iu sul një Benz-i dhe një ...
Fier, aksident në Mbrostar, plagoset rëndë një person
Shqiptarja - 17-Jul-2017 11:23
FIER- Një aksident rrugorë ka ndodhur sot në aksin Mbrostar - Fier në vendin e quajtur Mbrostar.Një mjet duke udhëtuar në këtë aks rrugorë ka goditur shtetasin Jashar Kasa, nga fshati Mbrostar.Kasa i cili ka qenë duke ...
LEZHE/ Policia: Gabimi i shoferit që shkaktoi aksidentin tragjik
Java News - 17-Jul-2017 10:58
Zbardhen detaje nga hetimi per aksidentin e djeshem ne aksin Lezhe-Shkoder, nga i cili humbi jeten nje shtetas kosovar dhe mbeten 6 te tjere te plagosur. Policia zbardh dinamiken e ngjarjes dhe raporton se shkak ka qene ...
Aksidenti tragjik në Lezhë dalin detaje të reja, ja gabimi i shoferit që solli përplasjen e 3 makinave
News Bomb - 17-Jul-2017 10:51
Pas aksidentit të djeshëm, në aksin Lezhë-Shkodër, ku një person humbi jetën dhe 6 të jetër u plagosën, policia ka dhënë detaje te rëja sesi ka ndodhur dinamika e ngjarjes. Sipas raportit të saj, shkak i aksidentit ...
DETAJET/ Gabimi fatal i një prej shoferëve, si ndodhi aksidenti në Lezhë-Shkodër që i mori jetën kosovarit
Standard - 17-Jul-2017 10:38
Pas aksidentit të djeshëm në aksin Lezhë-Shkodër pasditen e djeshme ku mbeti 1 i vdekur dhe 6 të tjerë u plagosën, policia ka nxjerrë versionin përfundimtar të dinamikës së aksidentit. Rreth orës 18:33, në aksin rrugor ...
DETAJET/ Gabimi fatal i një prej shoferëve, si ndodhi aksidenti në Lezhë-Shkodër që i mori jetën kosovarit
BalkanWeb - 17-Jul-2017 10:34
LEZHE – Pas aksidentit të djeshëm në aksin Lezhë-Shkodër pasditen e djeshme ku mbeti 1 i vdekur dhe 6 të tjerë u plagosën, policia ka nxjerrë versionin përfundimtar të dinamikës së aksidentit. Rreth orës 18:33, në aksin ...
Fier, arrestohet 71 vjeçari, përplasi me makinë një motorr
Java News - 17-Jul-2017 10:03
Një 71 vjeçar është arrestuar në Fier pasi përplasi me makinë një motorr. Sipas forcave blu Neim Molla, 71 vjeç, banues në Poliçan, Skrapar në aksin rrugor Fier – Roskovec, në hyrje të fshatit Zharrës, duke drejtuar ...
Bilanc tragjik në rrugët shqiptare
RTSH - 17-Jul-2017 10:03
Dy të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur, ka qenë bilanci i dy aksidenteve të ndodhura të dielën në rrugët shqiptare. Më i rëndi është regjistruar në Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku nga përplasja e ...
E diela e përgjakur/ Aksidentet u marrin jetën 3 personave, 8 të plagosur
Lexo - 17-Jul-2017 09:46
Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme rreth orë 18:33 në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur. Një prej të plagosurve është ...
Fier, përplasi me makinë motorin, arrestohet 71-vjeçari
Lapsi - 17-Jul-2017 09:30
Një 71 vjeçar është arrestuar sot në Fier pasi përplasi me makinë një motor. Neim Molla, 71 vjeç, banues në Poliçan, Skrapar në aksin rrugor Fier - Roskovec, në hyrje të fshatit Zharrës, duke drejtuar makinën e tij tip ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore