Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:40
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit: 17 vatra zjarri
Koha.net - 17-Jul-2017 14:41
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë Shqipërinë janë shënuar 17 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës me 27 ...
Emergjencat Civile: 17 vatra zjarri, gjatë 24 orëve të fundit
BalkanWeb - 17-Jul-2017 14:06

17 vatra zjarri, gjat 24 orve t fundit n Shqipri
Bota Sot - 17-Jul-2017 13:56
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës me 27 automjete, ...
Durrës/ Digjen tre makina , mister shkaqet e zjarrit
Standard - 17-Jul-2017 13:53
Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Durrësit, e si pasojë janë djegur edhe dy mjetet të tjera. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00 në lagjen numër 6 në rrugën ...
FOTO/ Digjen tre makina në Durrës, mister shkaqet e zjarrit
Syri - 17-Jul-2017 13:48
Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Durrësit, e si pasojë janë djegur edhe dy mjetet të tjera. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00 në lagjen numër 6 në rrugën ...
Digjen tre makina në Durrës
Lexo - 17-Jul-2017 13:30
3 makina janë djegur plotësisht mbrëmjen e djeshme në qytetit e Durrësit. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.6, ku një mjet tip Benz ka marrë flakë dhe më pas dy të tjera që kanë qenë të parkuara aty ...
Durrës, përfshihet nga flakët makina, dëmtohen 2 të tjera
Shqiptarja - 17-Jul-2017 13:25
Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen nr 5 në durrës gjatë orëve të para të mëngjesit.Bëhet me dije se automjeti tip "Benz" me targa AA035MY në pronësi të shtetasit me iniciale S.N 60 vjeç është përfshirë nga ...
Përfshihen nga flakët tre makina në Durrës
OraNews - 17-Jul-2017 13:15
Një automjet është përfshirë nga flakët në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 6 të qytetit bregdetar rreth orës 4 të mëngjesit. Policia thotë se makina është djegur pjesërisht, ndërkohë që kanë marrë flakë edhe dy ...
Prokuroria heton djegien e tri makinave në Durrës
Illyriapress - 17-Jul-2017 13:14
Një automjet është përfshirë nga flakët në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 6 të qytetit bregdetar rreth orës 4 të mëngjesit. Policia thotë se makina është djegur pjesërisht, ndërkohë që kanë marrë flakë edhe dy ...
Përfshihet nga flakët ‘benzi’ në Durrës, digjen edhe dy makina të tjera pranë tij
Java News - 17-Jul-2017 13:12
Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Durrësit e si pasojë janë djegur dy të tjera. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.6 të Durrësit në rrugën “Bashkimi”, ku një mjet tip ...
Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve
Illyriapress - 17-Jul-2017 13:05
60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit që rrezikonte ...
EC: Rreziku i zjarreve për shkak të temperaturave të larta është ende evident
RTSH - 17-Jul-2017 13:05
Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës me 27 automjete, ...
Merr flakë “Benzi” në Durrës, digjen pjesërisht dhe dy makina pranë tij (FOTO)
Standard - 17-Jul-2017 13:05
Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e djeshme në qytetin e Durrësit e si pasojë janë djegur dy të tjera. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.6 të Durrësit në rrugën “Bashkimi”, ku një mjet tip Benz me targat “AA035MY” ...
Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve
24 Ore - 17-Jul-2017 13:04
60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte ...
Merr flakë “Benzi” në Durrës, digjen pjesërisht dhe dy makina pranë tij (FOTO)
BalkanWeb - 17-Jul-2017 12:57

Zjarri në Manati të Lezhës/ Flakët rrezikojnë disa banesa dhe një kishë
Lexo - 17-Jul-2017 12:43
Prej mbrëmjes së djeshme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur pyjet e Mantisë në Lezhë. Më shumë se 60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një zjarrit, ndërsa bëhet me dije se disa banesa ...
Lezhë, zjarri pushton malin
VizionPlus - 17-Jul-2017 12:25
Një zjarr i fuqishëm që rrezikoi djegien e shtatë banesave, është shënuar mbrëmjen e së dielës në malin Manati të Lezhës. Të favorizuara nga era, flakët janë përhapur me shpejtësi madhe. Terreni i thyer si dhe errësira ...
Zjarr në malin e Torovicës, rrezikohen banesat dhe kisha
Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 12:17
60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht në eliminimin e zjarrit që rrezikonte ...
Zjarret pushtojnë vendin, Emergjencat Civile: 15 vatra vetëm në 24 orët e fundit
InFokusi - 17-Jul-2017 12:04
Vazhdon përhapja e vatrave të zjarrin në vend. Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë ...
Një vatër zjarri në zonën e Torovicës në Lezhë
ABCNews - 17-Jul-2017 12:02
Një vatër zjarri në zonën e Torovicës në Lezhë Rrezikohen disa banesa 17 korrik 2017 12:02 Mali i Kakariqit në zonën e Torovicës në Lezhë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Zjarri u përhap shpejt për shkak të ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore