Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Sulmon fizikisht bashkëshorten Kosova Press - 19-Jun-2017 13:15
Nj femr n Vushtrri, kanoset nga ish-i dashuri
Bota Sot - 19-Jun-2017 13:15
Një femër në Vushtrri, ka raportuar se është kanosur përmes telefonit nga i dyshuari me të cilin kishte qenë më herët në lidhje. Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar. ...
Arrestohen tre persona të kërkuar nga policia
Indeks Online - 19-Jun-2017 13:15
Gjykata Themelore në Pejë në bazë të urdhëresav të lëshuar për personat e kërkuar nga policia ka arrestuar një person në Deçan dhe dy të tjerë në Prizren. Në fshatin Izniq, është arrestuar i dyshuari dhe i njëjti është ...
Tenton të udhëtojë me dokumente të falsifikuara, kapet në aeroport
Kosova Press - 19-Jun-2017 13:11
Polica e Kosovës ka arrestuar në aeroportin ‘Adem Jashari’ një shtetas të Shqipërisë, pasi që i njëjti ka tentuar që të fluturojë për në Gjermani me dokumente italiane që dyshohet se janë të falsifikuara.
Kapet duke vjedhur, godet policët me sëpatë
InFokusi - 19-Jun-2017 13:11
Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, pasi që të njëjtit janë zënë në flagrancë duke kryer vjedhje në banesën e viktimës. I dyshuari mashkull sipas Policisë, gjatë arrestimit ka sulmuar fizikisht si ...
Rrahje me mjete të forta në  Sllatinë të Epërme
InFokusi - 19-Jun-2017 13:11
Katër persona janë përfshirë në një rrahje në fshatin Sllatinë të Epërme të Vitisë mbrëmë rreth orës 20:00 Sipas policisë së Kosovës të dyshuarit kanë përdorur edhe mjete të forta-shufra metalike dhe për pasojë të ...
Rrokulliset pasi nuk e përshtat shpejtësinë me kushtet e rrugës
Arbresh - 19-Jun-2017 13:08
Raportohet se një person në fshatin Prelez të Ferizajt, derisa ishte duke drejtuar veturën dyshohet nga pakujdesia dhe duke mos përshtatur shpejtësinë me kushtet e rrugës është rrokullisur. Si pasojë vetë drejtuesi ...
Ish- i dashuri e kërcënon përmes telefoni, vajza e raporton në polici
Indeks Online - 19-Jun-2017 13:08
Ankuesja femër K-Shqiptare nga Vushtrria ka raportuar se është kanosur përmes telefoni nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar me të cilin kishte qenë më herët në lidhje. Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori, ...
Viti: Rrihen katër persona me shufra metalike
Gazeta Monitor - 19-Jun-2017 13:08
Janë arrestuar katër meshkuj shqiptar, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes veti, duke përdorur edhe mjete të forta-shufra metalike dhe për pasojë të gjithë kanë pësuar lëndime. Ngjarja ka ...
Hajni n Pej, godet polict me spat
Bota Sot - 19-Jun-2017 13:07
Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, pasi që të njëjtit janë zënë në flagrancë duke kryer vjedhje në banesën e viktimës. I dyshuari mashkull sipas Policisë, gjatë arrestimit ka sulmuar fizikisht si ...
Arrestohen dy persona, sulmojnë me sëpatë zyrtarët policor
Indeks Online - 19-Jun-2017 13:04
Në rrugën “Adem Jashari” në Pejë janë arrestuar dy të dyshuar pasi janë kapur në flagrancë duke kryer vepër në një banesë të viktimës. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pasi të njëjtit janë zënë në flagrancë duke ...
Aksidentohen  3 vetura në Prishtinë
InFokusi - 19-Jun-2017 13:04
Një femër është lënduar në një aksident trafiku në Prishtinë mbrëmë pas mesnatës. Viktima është dërguar menjëherë në QKUK për trajtim mjekësor, transmeton Infokusi.com. Sipas policisë së Kosovës në aksident ishin të ...
Fushë Kosovë: Burri rrah gruan, arrestohet
Gazeta Monitor - 19-Jun-2017 13:02
Një burrë për motive të panjohura ka rrahur gruan e tij, dhe i njëjti është arrestuar, kështu thuhet në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Gazeta Monitor. “Viktima (për shkak të lëndimeve të lehta) ka refuzuar ...
Arrestohen katër persona pas një rrahje në Viti
Indeks Online - 19-Jun-2017 13:02
Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes veti, duke përdorur edhe mjete të forta-shufra metalike dhe për pasojë të gjithë kanë pësuar lëndime, transmeton ...
Dy të arrestuar në Gadime të Lipjanit
Indeks Online - 19-Jun-2017 13:02
Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj në Gadime e Epërme të Lipjanit, pasi që të njëjtit si pasojë e një mosmarrëveshje të mëhershme kanë sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj. Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta ...
Humb kontrollin e veturës gjatë vozitjes, lëndohet rënd shoferi
Indeks Online - 19-Jun-2017 13:02
Një aksident me të lënduar ka ndodhur në fshatin Prelez i Jerlive në Ferizaj pas orës 15:00m, transmeton Indeksonline. Sipas Raportit të Policisë, raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar duke drejtuar veturën ...
Rrah gruan n Fush Kosov, prfundon prapa grilave
Bota Sot - 19-Jun-2017 13:01
Dje në Fushë Kosovë rreth orës 14:00 Policia e Kosovës raporton se është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti për motive të panjohura, dyshohet se ka rrahur viktimën femër K/Shqiptare-bashkëshorten ...
E rrahë bashkëshorten, arrestohet në Fushë Kosovë
Indeks Online - 19-Jun-2017 12:58
Është arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti për motive të panjohura, dyshohet se ka rrahur bashkëshorten e tij. Viktima (për shkak të lëndimeve të lehta) ka refuzuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari ...
Rrahje në Ranillug, lëndohet një serb
Indeks Online - 19-Jun-2017 12:58
Raportohet se në një kafiteri pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht viktima mashkull K-Serb nga një i dyshuar i panjohur, transmeton Indeksonline. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman ...
Lëndohet shtetasi i Shqipërisë, në një aksident në rrugën Ohër-Shën Naum
Lajm Press - 19-Jun-2017 00:20
Një shtetas i Shqipërisë është lënduar gjatë një aksidenti rrugor që ka ndodhur në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum. Policia sot kumtoi se fatkeqësia ka ndodhur dje në orën 17:40 mes një makine për udhëtim “Wolksvagen ...
Goditja e murit me grusht, nuk është aksident
Koha.mk - 18-Jun-2017 23:46
Nëse një person, duke shfryrë mllefin e tij e godet murin me grusht dhe pëson lëndime nga kjo, nuk bëhet fjalë për aksident. Me fjalë tjera, ai nuk mund të pretendojë që sigurimi për aksidente t`ia kompensojë trajtimin ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore