Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
LDK-ja e vogël, arenë e klaneve të mëdha!
LDK-ja e vogël, arenë e klaneve të mëdha!
TetovaSot - 19-Jun-2017 10:27
Publikuar: 10:23, 19 Qershor, 2017 Shkruan: Florim Zeqa E kam thënë dhe po e përserisë prap, LDK asnjëherë nuk ka qënë e rrezikuar nga oponentët e jashtëm politik, por nga brendia e saj prej klaneve dhe grupeve të ...
Galeri

Lajmet Kryesore