Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vettingu, Rama: Nisi një epokë e re
Portalb - 18-Jun-2017 21:34
Kryeministri Edi Rama, nga Prrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”, njofton top-channel “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin ...
Vettingu, Rama: Nisi një epokë e re
Albportali - 18-Jun-2017 16:57
Kryeministri Edi Rama, nga Prrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”. “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin nisi një epokë e ...
Rama: Me Vettingun nisi një epokë e re
EkonomiaOnline - 18-Jun-2017 15:17
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, nga Prrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”. “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin nisi ...
Vettingu, Rama: Nga dje ka filluar një epokë e re për Drejtësinë
Gazeta Shqip - 18-Jun-2017 15:16
Kryeministri Edi Rama, nga Përrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”. “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin nisi një epokë e ...
Vettingu, Rama: Nisi një epokë e re
Indeks Online - 18-Jun-2017 15:11
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, nga Prrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”. “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin nisi ...
Vettingu, Rama: Nisi një epokë e re
Klan Kosova - 18-Jun-2017 14:58
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, nga Prrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”. “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin nisi ...
Rama mesazh nga Përrenjasi: Ka nisur epoka e re, gjykatësit e prokurorët do japin llogari
GazetaTema - 18-Jun-2017 14:55
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim elektoral me qytetarët në Përrenjas. Në fjalën e tij Rama u ndal tek reforma në drejtësi, ndërsa u shpreh se nga dje ka nisur një epokë e re dhe gjykatësit she prokurorët do ...
Rama: Sot jemi gdhirë në një Shqipëri tjetër
OraNews - 18-Jun-2017 14:40
Kryeministri Edi Rama tha se sot shqiptarët janë gdhirë në një Shqipëri tjetër dhe këtë, kreu i qeverisë e bazon se nisja zyrtarisht e ngritjes së institucioneve të reformës në drejtësi. Gjatë një takimi elektoral në ...
Vettingu, Rama: Nisi nj epok e re
Bota Sot - 18-Jun-2017 14:18
Kryeministri Edi Rama, nga Prrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”. “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin nisi një epokë e ...
‘Vettingu, nga dje filloi një epokë e re, gjykatës e prokurorë do japin llogari’
Java News - 18-Jun-2017 14:14
Kreu i Partisë Socialiste dhe njëkohësisht kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar takimin e radhës elektoral me qytetarët në Përrenjas. Në fjalën e tij Rama u ndal tek reforma në drejtësi, ndërsa u shpreh se nga ...
Rama: Nga dje ka nisur një epokë e re, gjykatësit e prokurorët do japin llogari
Standard - 18-Jun-2017 14:14
-Kreu i Partisë Socialiste dhe njëkohësisht kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar takimin e radhës elektoral me qytetarët në Përrenjas. Në fjalën e tij Rama u ndal tek reforma në drejtësi, ndërsa u shpreh se nga ...
Vettingu, Rama: Nisi një epokë e re
Top Channel - 18-Jun-2017 14:08
Kryeministri Edi Rama, nga Prrenjasi deklaroi se “orët e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar janë të numëruara”. “Dje, procesi i ngritjes së gjykatave të vettingut përfundoi. Nga dje, për vendin nisi një epokë e ...
Prrenjas - Rama: Sot jemi gdhir n nj Shqipri tjetr
Bota Sot - 18-Jun-2017 14:02
Kryeministri Edi Rama tha se sot shqiptarët janë gdhirë në një Shqipëri tjetër dhe këtë, kreu i qeverisë e bazon se nisja zyrtarisht e ngritjes së institucioneve të reformës në drejtësi. Gjatë një takimi elektoral në ...
Vasili : Rama vetëm ka qeshur në këto 4 vite
TV Klan - 18-Jun-2017 02:27
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka folur me gazetarët menjëherë pas përfundimit të seancës së Kuvendit ku u miratua lista e kandidatëve për institucionet e rivlerësimit të gjyqtarëve dhe ...
Rama takime elektorale në Lezhë dhe Shkodër
Indeks Online - 17-Jun-2017 21:38
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë një takimi elektoral në Lezhë, tha se të bashkuar e të vendosur, më 25 qershor të marrim përgjegjësinë e qartë dhe të fortë për çuar përpara punën e nisur.
Rama takime elektorale në Lezhë dhe Shkodër
Kosova Press - 17-Jun-2017 21:35
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë një takimi elektoral në Lezhë, tha se të bashkuar e të vendosur, më 25 qershor të marrim përgjegjësinë e qartë dhe të fortë për çuar përpara punën e nisur.
Meta: Kjo që po ndodh është pranvera demokratike e Shqipërisë
Kosova Press - 17-Jun-2017 21:14
Presidenti i zgjedhur i Shqipërisë, Ilir Meta, gjatë një takimi elektoral në Gjirokastër, sot deklaroi se kjo që po ndodh është pranvera demokratike e Shqipërisë.
Rama: Nga sot fillon zbatimi i reforms n drejtsi
Bota Sot - 17-Jun-2017 19:26
Kryeministri Edi Rama ka folur pas seancës së jashtëzakonshme për votimin e anëtarëve të institucioneve që do të bëjnë rivlerësimin kalimtar të gjyqtarëve dhe prokurorëve shqiptarë. Kryeministri Rama tha se të gjitha ...
Rama: Nga sot fillon zbatimi i reformës në drejtësi
Indeks Online - 17-Jun-2017 17:45
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë të shtunën se nga sot nis zbatimi i reformës në drejtësi duke paralajmëruar gjykatësit dhe prokurorët e korruptuar se i kanë orët e numëruara. Ai këto komente i bëri pas ...
Rama: Nga sot fillon zbatimi i reforms n drejtsi
Bota Sot - 17-Jun-2017 17:44
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë të shtunën se nga sot nis zbatimi i reformës në drejtësi duke paralajmëruar gjykatësit dhe prokurorët e korruptuar se i kanë orët e numëruara. Ai këto komente i bëri pas ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore