Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Fushata e Republikës së Re në Peqin/“S’ka marrëveshje me zullumin, në koalicion me qytetarët”
Gazeta55 - 18-Jun-2017 23:40
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u tregoi banorëve të Peqinit efektet e planit të tij ekonomik, ndërsa shpjegoi se nuk do të ketë marrëveshje pas 25 qershorit me Republikën e Vjetër. Në bashkëbisedim me ...
Basha: Jo koalicion pas zgjedhjeve me Ramën
TV Klan - 18-Jun-2017 22:28
Nga Peqini ku u takua me banorë të këtij qyteti Lulizm Basha ripërsëriti se nuk do të ketë pas zgjedhjeve një marrëveshje për të qeverisur me Edi Ramën. “Jo koalicion me Edi Ramën, se i ka mbetur në mendje. Jo se, e ...
Basha ironizon programin e PS: As Edi Rama nuk e voton Edi Ramn!
Bota Sot - 18-Jun-2017 21:16
"Po ta dëgjosh se cfarë thotë me akuzat që bën, i bie që as Edi Rama nuk e voton Edi Ramën." Kështu është shprehur lideri i opozitës Lulzim Basha nga një takim electoral në Devoll, duke i kujtuar qytetarëve se ...
Basha: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën
Top Channel - 18-Jun-2017 20:33
Lulzim Basha ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajëson sistemin e këdo, dhe kërkon edhe më shumë pushtet, sikur të kishte mbërritur sot në Shqipëri ...
Basha i kthen reston Ramës: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as ai nuk voton veten e tij
Tesheshi - 18-Jun-2017 20:27
Kreu i PD-së Lulzim Basha, ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajëson sistemin e këdo, dhe kërkon edhe më shumë pushtet, sikur të kishte mbërritur sot ...
Basha: Nuk ka koalicion me Ramën
Indeks Online - 18-Jun-2017 20:24
Lulzim Basha u takua me banorë dhe biznese në Peqin për tu folur nga afër mbi planin e tij të qeverisjes. Interesit të njërit prej tyre mbi një marrëveshje të mundshme pas zgjedhjeve me Edi Ramën, Basha iu përgjigj: “Jo ...
Basha: Nuk ka koalicion me Ramën
Klan Kosova - 18-Jun-2017 20:20
Lulzim Basha u takua me banorë dhe biznese në Peqin për tu folur nga afër mbi planin e tij të qeverisjes. Interesit të njërit prej tyre mbi një marrëveshje të mundshme pas zgjedhjeve me Edi Ramën, Basha iu përgjigj: “Jo ...
Basha: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën
Mapo - 18-Jun-2017 20:18
Lulzim Basha ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajëson sistemin e këdo, dhe kërkon edhe më shumë pushtet, sikur të kishte mbërritur sot në Shqipëri ...
Basha n Devoll: Rama nuk beson at q thot vet
Bota Sot - 18-Jun-2017 20:08
Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë Lulzim Basha nga Devolli ka komentuar deklaratat e kryeministrit Rama. Basha tha se as Rama vetë nuk beson ato që thotë e lëre të presësh që populli të besojë deklaratat e ...
Basha në “gjurmët” e Ramës, tani në Devoll: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk e voton veten e tij
GazetaTema - 18-Jun-2017 20:03
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Ramës nëpër mitingje. Duke u kërkuar qytetarëve votën për PS në zgjedhjet e 25 qershorit, ...
Basha: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Rama nuk voton për Ramën
Lapsi - 18-Jun-2017 19:53
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajëson sistemin e këdo, dhe kërkon edhe më shumë pushtet, sikur të kishte mbërritur ...
Basha: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën
Dritare.net - 18-Jun-2017 19:47
Lulzim Basha ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajëson sistemin e këdo, dhe kërkon edhe më shumë pushtet, sikur të kishte mbërritur sot në Shqipëri ...
Basha në Devoll: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk e voton veten e tij
Gazeta Dita - 18-Jun-2017 19:41
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Ramës nëpër mitingje. Duke u kërkuar qytetarëve votën për PS në zgjedhjet e 25 qershorit, ...
Basha: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën
Standard - 18-Jun-2017 19:38
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Ramës nëpër mitingje. Duke u kërkuar qytetarëve votën për PS në zgjedhjet e 25 qershorit, ...
Basha: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën
BalkanWeb - 18-Jun-2017 19:28
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Ramës nëpër mitingje. Duke u kërkuar qytetarëve votën për PS në zgjedhjet e 25 qershorit, ...
Basha: Po ta dëgjosh çfarë thotë, as Edi Rama nuk voton për Edi Ramën
Syri - 18-Jun-2017 19:10
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka komentuar sot pasdite me banorë të Devollit, deklaratat e Edi Ramës nëpër mitingje, i cili akuzon e fajëson sistemin e këdo, dhe kërkon edhe më shumë pushtet, sikur të kishte mbërritur ...
Basha: Rama thotë se mban fotografinë e Lulit, çun i mirë Luli…por s’bëj koalicion me Ramën
GazetaTema - 18-Jun-2017 19:00
Gjatë takimit me banorë të Peqinit, Lulzim Basha ka treguar efektet që do të sjellë plani i tij ekonomik, duke i ka sqaruar njerëzit nga afër, se s’do të ketë marrëveshje me republikën e vjetër. “Jo koalicion me Edi ...
Basha: S’ka koalicion me Ramën nuk ka vend në Republikën e re
Lexo - 18-Jun-2017 18:57
Gjatë takimit me banorë të Peqinit, Lulzim Basha ka treguar efektet që do të sjellë plani i tij ekonomik, duke i ka sqaruar njerëzit nga afër, se s’do të ketë marrëveshje me republikën e vjetër. “Jo koalicion me Edi ...
Basha: Jo koalicion me Ramën
Ina-Online - 18-Jun-2017 17:26
Lulzim Basha u ndal në Peqin, ku u takua me banorë dhe biznese për tu folur nga afër mbi planin e tij të qeverisjes. Interesit të njërit prej tyre mbi një marrëveshje të mundshme pas zgjedhjeve me Edi Ramën, Basha iu ...
Basha nga Peqini: Nuk do t ket koalicion me Ramn
Bota Sot - 18-Jun-2017 16:40
Nga Peqini ku u takua me banorë të këtij qyteti Lulzim Basha ripërsëriti se nuk do të ketë pas zgjedhjeve një marrëveshje për të qeverisur me Edi Ramën. “Jo koalicion me Edi Ramën, se i ka mbetur në mendje. Jo se, e ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore