Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
LSI kërkon shkarkimin e tij, reagon “flakë për flakë” drejtori i Policisë, Haki Çako
BalkanWeb - 19-Jun-2017 11:50
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako i është kundërpërgjigjur akuzave të LSI-së. Një ditë më parë, nënkryetari i kësaj partie, Luan Rama në një konferencë për shtyp kërkoi shkarkimin e menjëhershëm ...
Dhunohet kryetarja e LSI-së në Pukë: Na zunë pritë njerëzit e PS-së!
InFokusi - 19-Jun-2017 08:50
Kryetarja e LSI-së së Pukës, Saimira Laçi dhe kryetarja e LGI-së, Romina Kuçi janë dhunuar nga disa persona ditën e sotme. Kandidatja për deputete, Saimira Laçi është shprehur se është dhunuar nga persona të rëndësishëm ...
Këshilltari i Metës i drejtohet Ramës: O prijësi i karvanit, lidhi zagarët!
InFokusi - 19-Jun-2017 08:38
Pas dhunës shumëfishe të ushtruar këtë të dielë ndaj ëprfaqësuesëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim, një reagim i ashpër ka ardhur edhe nga Këshilltari i Ilir Metës, Emiljano Aleksi. Aleksi ka postuar në rrjetin e ...
Kshilltari i Mets: Lidhini zagart, hiqini duart nga vota e lir
Bota Sot - 19-Jun-2017 06:57
Këshilltari i kreut të Kuvendit Emiljano Aleksi, pas rasteve të dhunës ndaj kryetares së LSI dhe asaj të LRI në Pukë, si dhe eksponentit të LSI në Fushë Krujë, sot pasdite, ka reaguar në një status në rrjetet sociale, ...
Dhunimi i kryetares së LSI dhe LRI në Pukë, policia ka version ndryshe: Njëra kishte gjendje të fikti brenda në makinë
GazetaTema - 19-Jun-2017 00:03
Policia e Shtetit ka reaguar sot ne lidhje me ngjarjen e denoncuar sot në Fushë Arrëz, Pukë, ku kryetarja e LSI Saimira Laçi dhe kryetarja e LRI-së, Romina Kuçi janë dhunuar ditën e sotme. Por sipas Policise, behet ...
Tensionohet fushata zgjedhore në Shqipëri, dhunohen 3 militantë të LSI-së
Portalb - 18-Jun-2017 23:58
Lëvizja Socialiste për Integrim në Shqipëri raportoi sot pasdite një tjetër incident që ka ndodhur me aktivistët e saj në qarkun e Shkodrës. LSI e Shkodrës me anë të një deklarate dënoi dhunë që sipas saj, është ...
Falangat e “Rilindjes” humbasin qetësinë, dhunë në Pukë e Fushë-Krujë
Gazeta55 - 18-Jun-2017 23:40
Skandal/Pre e dhunës së edvinistëve, kanë rënë edhe dy drejtuesve të LSI-së në Pukë, ndërkohë që në të njëjtin rreth është lënduar shefi i shtabit elektoral të Opozitës së bashkuar Partia Demokratike e Shkodrës bën me ...
Ministri Koka n spital: Rilindja e Krimit, t’i japim fund bands s dhuns m 25 Qershor
Bota Sot - 18-Jun-2017 23:35
Ministri i Mjedisit Lefter Koka, ka qenë i pranishëm pasditen e sotme në spital ku ka vizituar eksponentin e LSI-së së Fushë-Krujës, Blerim Çela, i cili u godit me leva nga persona të panjohur. Ministri Koka ka postuar ...
Ministri Koka në spital: Rilindja e Krimit, t’i japim fund bandës së dhunës më 25 Qershor
Mapo - 18-Jun-2017 23:26
Ministri i Mjedisit Lefter Koka, ka qenë i pranishëm pasditen e sotme në spital ku ka vizituar eksponentin e LSI-së së Fushë-Krujës, Blerim Çela, i cili u godit me leva nga persona të panjohur. Ministri Koka ka postuar ...
Luan Rama: Rilindja dhunon simpatizantë të LSI, të shkarkohet Haki Çako
Gazeta Shqip - 18-Jun-2017 23:22
Nënkryetari i LSI, Luan Rama ka kërkuar shkarkimin e Drejtorit të Policisë së Shtetit Haki Çako pas denoncimeve se janë dhunuar simpatizantë të LSI në Pukë dhe Fushë-Krujë. Në një dalje për mediat, Luan Rama tha se ...
?Dhuna ndaj zyrtarëve të LSI-së, Meta viziton në spital koordinatorin Çela
Indeks Online - 18-Jun-2017 23:12
Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, vizitoi mbrëmjen e sotme në Spitalin e Traumës, koordinatorin e LSI-së në Fushë Krujë, Blerim Çela. Çela ishte transportuar më herët në urgjencë, pasi u dhunua nga të panjohur në momentin ...
Dhuna ndaj zyrtarëve të LSI-së, Meta viziton në spital koordinatorin Çela
Kosova Press - 18-Jun-2017 23:04
Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, vizitoi mbrëmjen e sotme në Spitalin e Traumës, koordinatorin e LSI-së në Fushë Krujë, Blerim Çela.
Ngjarja me kryetaren e LSI dhe LRI në Pukë, Policia: Njërës i ra të fikët, po hetohet nëse janë kërcënuar
TV Klan - 18-Jun-2017 23:01
Pas pretendimeve të Lëvizjes Socialiste për Integrim, se militantë dhe drejtues të Partisë Socialiste kanë dhunuar këtë të diel kryetaren e LSI dhe atë të LRI në Pukë, ka reaguar edhe policia. Në një njoftim të ...
VIDEO/ Zbardhen pamjet, ja si përfundoi e dhunuar kryetarja e LRI-së në Pukë
Syri - 18-Jun-2017 22:31
Janë zbardhur pamjet e dhunës së ushtruar ndaj kryetares së Lëvizjes Rinore për Integrim të Pukës, Romina Kuçi e cila ishte së bashku me kryetaren dhe kandidaten për deputete, Saimira Laçi. Kandidati për deputet i ...
Dhunimi i koordinatorit të LSI, Malaj: U godit me levë dhe iu drejtua arma
TV Klan - 18-Jun-2017 22:28
I përditësuar/ Një prej koordinatorëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim në Fushë – Krujë mësohet se është dhunuar këtë të diel, nga persona të paidentifikuar. Ishte zyra për shtyp e LSI, e cila në një njoftim të ...
Vasili: Mos i kurseni delinkuentët e Rilindjes
TV Klan - 18-Jun-2017 22:28
Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar pas dhunimit të koordinatorit të LSI në Fushë Krujë, si dhe kryetares së LSI dhe LRI në Pukë, nga persona ende të pa identifikuar Në një prononcim në ...
Rritet tensioni mes LSI dhe Policisë, kërkohet shkarkimi i Çakos
RTSH - 18-Jun-2017 22:26
Një ngjarje ende e paqartë e ndodhur në Pukë, ka ndezur një konflikt mes LSI dhe policisë. Nënkryetari i LSI Luan Rama në një dalje para mediave ka deklaruar se “banditë të Rilindjes kanë sulmuar dhe dhunuar dy femra, ...
Ngjarja me kryetaren e LSI-së në Fushë-Arrëz, ndalohen disa persona në Pukë
Mapo - 18-Jun-2017 22:19
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Fushë Arrëz, ku është lënduar kryetarja e LGI-së. Sipas policisë, nisur nga informacionet që dispononte Komisariati i Policisë Pukë për automjete që qarkullonin ...
Shpërthen LSI, Luan Rama: Rilindja përshkallëzon rastet e dhunës. Çako të shkarkohet
GazetaTema - 18-Jun-2017 22:06
N ënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama ka denoncuar në një konferencë urgjente për mediat nga selia e partisë, rastet e të dhunës ndaj militantëve të LSI të shënuara ditën e sotme. SI bën përgjegjës ...
Dhunimi i kryetares së LSI dhe LRI Pukë, ja versioni ndryshe i policisë
Gazeta Dita - 18-Jun-2017 22:02
Dhunimi i kryetares së LSI dhe LRI në Pukë, policia jep version ndryshe Policia ka dhënë versionin e saj ndryshe në lidhje me incidentin ndodhur më kryetaren e LSI Pukë Sajmira Laçi dhe të LRI Romina Kuçi. Sipas ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore