Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:30
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
A ka mundësi që PS-ja të rritet në përqindje?
A ka mundësi që PS-ja të rritet në përqindje?
Java News - 19-Jun-2017 08:51
Nga Mentor Nazarko Në mes të javës u bënë publike sondazhet e IPR Marketing në nivel Shqipërie dhe të disa qarqeve interesante që ofruan të dhëna të befta. PS po rritet në raport me sondazhin e një jave më parë. PD po ...
Galeri

Lajmet Kryesore