Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zgjedhjet, PDIU mbledh Kryesinë Gazeta Shqip - 19-May-2017 19:43
Marrëveshja për zgjedhjet, PDIU mbledh kryesinë, pritet qëndrimi zyrtar
Mapo - 19-May-2017 19:11
Marrëveshja Rama-Basha i ka dhënë fund krizës politike, por kjo marrëveshje ka krijuar pakënaqësi të mëdha të partitë e vogla. Subjektet e vogla nga të dy krahët kanë shprehur pakënaqësitë e tyre për këtë marrëveshje që ...
Pakti Rama-Basha, PDIU mbledh me urgjencë Kryesinë
Koha Jone - 19-May-2017 18:55
Kryesia e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet është mbledhur për të diskutuar në rreth zgjedhjeve parlamentare të 25 qershorit, datë e caktuar në marrëveshjen e arritur mes kryeministrit Edi Rama dhe ...
Marrëveshja për zgjedhjet, PDIU mbledh kryesinë, pritet qëndrimi zyrtar
Java News - 19-May-2017 18:49
Marrëveshja Rama-Basha i ka dhënë fund krizës politike, por kjo marrëveshje ka krijuar pakënaqësi të mëdha të partitë e vogla. Subjektet e vogla nga të dy krahët kanë shprehur pakënaqësitë e tyre për këtë marrëveshje që ...
Zgjedhjet,PDIU mbledh Kryesinë: Do mbajmë një qëndrim zyrtar
Shqiptarja - 19-May-2017 18:37
Pas marrëveshjes Rama- Basha, PDIU ka mbledhur Kryesinë e partisë pasditen e sotme.Mësohet qëllimi i kësaj mbledhje është diskutimi për zgjedhjet, e cilat sipas marrëveshjes janë përcaktuar në datën 25 ...
Zgjedhjet, Rama mbledh për darkë kandidatët e PS-së
Klan Kosova - 19-May-2017 18:33
Pas arritjes së marrëveshjes me Partinë Demokratike dhe shtyrjen e zgjedhjeve me një javë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vendosur të mbledhë në një darkë të gjithë kandidatët e Partisë Socialiste. Sipas ...
Idrizi mbledh kryesinë për të mbajtur qëndrim për zgjedhjet
Dritare.net - 19-May-2017 18:26
Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet e drejtuar nga Shpëtim Idrizi në orën 18:00 ka mbledhur kryesinë e saj për të dalë me një qëndrim për zgjedhjet e 25 qershorit. Kjo mbledhje vjen pas marrëveshjes Rama-Basha ku ...
Pakti Rama-Basha, PDIU mbledh me urgjencë Kryesinë, merret vendim i rëndësishëm për zgjedhjet
News Bomb - 19-May-2017 18:14
Kryesia e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet do të mblidhet për të diskutuar në rreth zgjedhjeve parlamentare të 25 qershorit, datë e caktuar në marrëveshjen e arritur mes kryeministrit Edi Rama dhe ...
Rama mbledh srish kandidatt, u jep porosit n lidhje me LSI e PDIU
Bota Sot - 19-May-2017 17:54
Pas marrëveshjes me PD-në dhe shtyrjen e zgjedhjeve me 1 javë, në paktin mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, është vendosur që të mos ketë koalicione parazgjedhore. Pikërisht ky vendim ka krijuar pakënaqësi tek partitë e ...
Porositë për fushatën e PS, Rama mbledh nesër kandidatët për deputetë
Mapo - 19-May-2017 17:45
Me arritjen e marrëveshjes Rama- Basha, tashmë e gjithë vëmendja do të kalojë tek fushata elektorale e cila nis javën e ardhshme. Pavarësisht se mbetet ende pezull emërimi i gjysëm së qeverisë me emrat teknikë që pritet ...
Porositë për fushatën e PS, Rama mbledh nesër kandidatët për deputetë
Java News - 19-May-2017 17:41
Me arritjen e marrëveshjes Rama- Basha, tashmë e gjithë vëmendja do të kalojë tek fushata elektorale e cila nis javën e ardhshme. Pavarësisht se mbetet ende pezull emërimi i gjysëm së qeverisë me emrat teknikë që pritet ...
Edi Rama mbledh sërish kandidatët, u jep porositë në lidhje me LSI e PDIU
Standard - 19-May-2017 16:59
Pas marrëveshjes me PD-në dhe shtyrjen e zgjedhjeve me 1 javë, në paktin mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, është vendosur që të mos ketë koalicione parazgjedhore. Pikërisht ky vendim ka krijuar pakënaqësi tek partitë e ...
Edi Rama mbledh sërish kandidatët, u jep porositë në lidhje me LSI e PDIU
Syri - 19-May-2017 16:36
Pas marrëveshjes me PD-në dhe shtyrjen e zgjedhjeve me 1 javë, në paktin mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, është vendosur që të mos ketë koalicione parazgjedhore. Pikërisht ky vendim ka krijuar pakënaqësi tek partitë e ...
Rama jep porositë e fushatës, mbledh për darkë kandidatët e PS-së
Lapsi - 19-May-2017 16:12
Një ditë pas hapjes së fushatës elektorale në Tiranë dhe finalizimit të marrëveshjes me Partinë Demokratike, kryeministri Edi Rama ka thirrur në një darkë pune të gjithë kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste. ...
Galeri

Lajmet Kryesore