Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Mbledhja në PD, kritikët e Bashës ulen në fund të sallës (FOTO)
Java News - 19-May-2017 16:27
Dy nga zërat më kritikë brenda Partisë Demokratike, Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi u shfaqën dje gjatë takimit të grupit parlamentar të PD-së në cep të mbledhjes. Siç shihet edhe në këto foto, Bregu dhe Patozi janë ...
Mbledhja e grupit/ Bregu dhe Patozi përfundojnë në “stolat rezervë”
Mapo - 19-May-2017 16:24
Në mbledhjen e djeshme në selinë e Partisë Demokratike, ku Basha njohu grupin e kryesinë me vendimin për arritjen e marrëveshjes me Edi Ramën nuk mund të mos bëjnë përshtypje Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi. Ndërsa ...
Kur kritikon kryetarin e partisë, përfundon në "stolin e rezervave". Shikoni çfarë ka ndodhur me Majlinda Bregun
News Bomb - 19-May-2017 16:23
Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi në korridoret e Partisë Demokratike njihen si dy nga figurat me kritikuese të lidershipit të kësaj partie. Një detaj shumë intersant që është zbuluar sot në selinë blu është vëndi se ku ...
?Mbledhja e PD, Bregu e Patozi përfundojnë në "stolin rezervë"
Shqiptarja - 19-May-2017 16:18
TIRANE - Dikur i shihnim krah kryetarit në tryezat e grupit parlamentar, por në këtë mbledhje të sotme në selinë e Partisë Demokratike, ata shfaqen në cep.Majlinda Bregu e Astrit Patozi janë ulur në fund të sallës, ...
Foto/ Ja ku është ulur Bregu dhe Patozi në mbledhjen e PD!
Dritare.net - 19-May-2017 16:14
Një ditë më parë PD, zhvilloi mbledhjen e grupit parlamentar dhe atë të kryesisë, ku Basha u bëri të ditur anëtarëve të lartë të PD marrëveshjen me Edi Ramën. Në një foto të publikuar nga mbledhja shihet se kritikët e ...
Mbledhja e grupit të PD, Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi përfundojnë në “stolat rezervë” (Foto)
BalkanWeb - 19-May-2017 15:54
TIRANE- Në mbledhjen e djeshme në selinë e Partisë Demokratike, ku Basha njohu grupin e kryesinë me vendimin për arritjen e marrëveshjes me Edi Ramën nuk mund të mos bëjnë përshtypje Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi. ...
?Mbledhja e PD, Bregu e Patozi përfundojnë në stolin ‘rezervë’ (Foto)
Koha Jone - 19-May-2017 15:48
Dikur i shihnim krah kryetarit në tryezat e grupit parlamentar, por në këtë mbledhje të sotme në selinë e Partisë Demokratike, ata shfaqen në cep. Majlinda Bregu e Astrit Patozi janë ulur në fund të sallës, mbështetur ...
?Mbledhja e PD, Bregu e Patozi përfundojnë në stolin 'rezervë'
Shqiptarja - 19-May-2017 15:28
TIRANE -Dikur i shihnim krah kryetarit në tryezat e grupit parlamentar, por në këtë mbledhje të sotme në selinë e Partisë Demokratike, ata shfaqen në cep.Majlinda Bregu e Astrit Patozi janë ulur në fund të sallës, ...
Meta: Pakti garantoi garën,por iu siguroj se do ketë surpriza
Shqiptarja - 19-May-2017 15:15
TIRANË -Pak orë pasi kreu i LSI, Petrit Vasili doli në konferencë për shtyp, një dalje tjetër për mediat është pasuar nga Ilir Meta.Presidenti i zgjedhur nga maxhoranca u shpreh se 25 Qershori tashmë është caktuar si ...
Pakti Rama-Basha,?Meta: Hyjmë në garë,por do të ketë e surpriza
Shqiptarja - 19-May-2017 15:09
TIRANË -Pak orë pasi kreu i LSI, Petrit Vasili doli në konferencë për shtyp, një dalje tjetër për mediat është pasuar nga Ilir Meta.Presidenti i zgjedhur nga maxhoranca u shpreh se 25 Qershori tashmë është caktuar si ...
?Basha propozim aleatëve:Dalim me siglën e PD në zgjedhje
Shqiptarja - 19-May-2017 14:35
TIRANË -Kryetari i PD, Lulzim Basha u ka propozuar partive të vogla aleate të garojnë në zgjedhjet parlamentare nën siglën e Partisë Demokratike.Kryedemokrati realizoi sot paradite një takim të gjatë me aleatët e PD në ...
?Artan Gaci nostalgjik për cadrën e PS: Përvjetori i 7. Uroj t’ja ketë vlejtur
Shqiptarja - 19-May-2017 14:35
TIRANE- Një cadër sapo u hoq nga Bulevardi por, deputeti socialist Artan Gaci shprehet nostalgjik për një tjeter cadër, atë të socialistëve.Në vitin 2010, socialistët hynë në grevë urie për votën e lirë. Gaci thekson ...
?Artan Gaci nostalgjik për cadrën e PS: Përvjetori i 7. Uroj t’ja ketë vlejtur
Shqiptarja - 19-May-2017 14:28
TIRANE- Një cadër sapo u hoq nga Bulevardi por, deputeti socialist Artan Gaci shprehet nostalgjik për një tjeter cadër, atë të socialistëve.Në vitin 2010, socialistët hynë në grevë urie për votën e lirë. Gaci thekson ...
?Basha u propozon aleatëve:Dalim bashkë me siglën e PD në zgjedhje
Shqiptarja - 19-May-2017 14:16
TIRANË -Kryetari i PD, Lulzim Basha u ka propozuar partive të vogla aleate të garojnë në zgjedhjet parlamentare nën siglën e Partisë Demokratike.Kryedemokrati realizoi sot paradite një takim të gjatë me aleatët e PD në ...
?Basha mbledh aleatët, u propozon: Dalim me siglën e PD në zgjedhje
Shqiptarja - 19-May-2017 14:10
TIRANË -Kryetari i PD, Lulzim Basha u ka propozuar partive të vogla aleate të garojnë në zgjedhjet parlamentare nën siglën e Partisë Demokratike. Emri Shkruani komentin tuaj... (max. 500 germa) Type number "582382" ...
Deputeti i PS i kujton Ramës grevën e urisë kundër PD: Uroj që sakrificia t’ia ketë vlejtur
Koha Jone - 19-May-2017 14:09
Në përvjetorin e shtatë të mbylljes së protestës së opozitës së asaj kohe, tashmë në pushtet, deputeti socialist në largim, Artan Gaçi ka bërë një postim online. “Ne kete pervjetor te shtate, shpreh mirenjohjen me te ...
Deputeti i PS kujton grevën e socialistëve: Greva më serioze në këtë vend intrigash e padrejtësish
Dritare.net - 19-May-2017 14:03
Ish deputeti i PS-së, Artan Gaçi, i cili dorëzoi mandatin pak kohe dhe mbeti edhe jashtë listave të PS. Në mbyllje të çadrës së PD, ai ka kujtuar ditët e grevës së urisë, kur socialistet e ngujuar në çadrën para ...
Artan Gace kujton çadrën e PS-së: Uroj që çdo pikë gjak që humbëm, t’ja ketë vlejtur
GazetaTema - 19-May-2017 14:01
Deputeti socialist Artan Gaçe ka kujtuar grevën e urisë të mbajtur nga Partia Socialiste gjatë kohës që ajo ka qenë në opozitë. Gaçe ka dërguar një falenderim për të gjithë personat që kontribuan në ato ditë të vështira ...
Gaçi kujton protestën e PS: Uroj që sakrificia t’ia ketë vlejtur
Mapo - 19-May-2017 13:49
Në përvjetorin e shtatë të mbylljes së protestës së opozitës së asaj kohe, tashmë në pushtet, deputeti socialist në largim, Artan Gaçi ka bërë një postim online. “Ne kete pervjetor te shtate, shpreh mirenjohjen me te ...
Sot u hoq çadra e PD, deputeti socialist kujton grevën e PS: Ne sakrifikuam, derdhëm gjak për shtetin
BalkanWeb - 19-May-2017 13:49
TIRANË- Deputeti socialist Artan Gaçi ka kujtuar sot në ditën e heqjes së çadrës së opozitës nga bulevardi protestën e 7 viteve më parë të Partisë Socialiste, që gjithashtu ngriti çadra para Kryeministrisë me kauzën për ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore