Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:43
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
BE pr zgjedhjet e 11 qershorit: Kosova nuk i meriton prfaqsuesit e prfshir n krime
BE pr zgjedhjet e 11 qershorit: Kosova nuk i meriton prfaqsuesit e prfshir n krime
Zeri - 19-May-2017 18:11
Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë me të gjitha misionet e saj ka lëshuar një kumtesë në të cilën bën thirrje për zgjedhje të lira e demokratike më 11 qershor. Në kumtesën e tyre thuhet se ‘populli i Kosovës e ka ...
Zyra e BE-së dhe EULEX me kërkesa konkrete për subjektet politike
AlMaKos - 19-May-2017 16:48
?Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata mbajnë, si dhe të ...
Zyra e BE-së dhe EULEX me kërkesa konkrete për subjektet politike
Kosova Press - 19-May-2017 16:26
?Zyra e BE-së në Kosovë dhe EULEX në një deklaratë të përbashkët u kanë bërë thirrje të gjitha subjekteve politike që të sigurohen se kanë propozuar kandidatë të përshtatshëm për pozitën e lartë që ata mbajnë, si dhe të ...
Përfaqësuesit e BE-së: Të dënuarit për krime të mos garojnë për deputetë
Illyriapress - 19-May-2017 16:23
Prishtinë, 19 maj 2017 – Udhëheqësiy e misioneve të BE-së në Kosovë, përmes një njoftimi për media, kanë shprehur qëndrimet e tyre lidhur me zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë, të cilat do të mbahen më 11 ...
Përfaqësuesit e BE-së deklarohen për zgjedhjet: Të mos garojnë ata që janë dënuar për krime
InFokusi - 19-May-2017 16:01
?Krerët e misioneve të BE-së në Kosovë përmes një njoftimi për media, i kanë komentuar zgjedhjet që pritet të mbahen më 11 qershor. Ata u bëjnë thirrje të gjitha palëve dhe pjesëmarrësve në zgjedhje që të sigurojnë që ...
Galeri

Lajmet Kryesore