Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:44
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Pas kësaj poze, kush nuk do të hipte në makinë me Zaiminën? (FOTO)
Pas kësaj poze, kush nuk do të hipte në makinë me Zaiminën? (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 23:59
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Këngëtarja e njohur shqiptare, Zamina Vasjari, është shumë aktive me rrjetet sociale. Ajo ka hedhur një foto ku shihet se këmbët ka futur në veturë ndërsa pjesën e tjetër të trupit dhe ...
FOTO/ Kur motin e prezanton Sol Perez është gjithmonë me ‘diell’
Syri - 21-Apr-2017 04:00
Kjo bukuroshe seksi është prezantuese e motit Sol Perez po i çmend të gjithë me format e saj, ajo punon si prezantuese e motit në një televizion. Perez është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, jo vetëm për faktin që ...
FOTOT/ Sol Perez, modelja seksi që prezanton motin
GazetaTema - 20-Apr-2017 15:29
Sol Perez “vajza e motit’” po i çmend të gjithë me format e saj. Ajo punon si prezantuese e motit në një televizion. Sol Perez është shumë e ndjekur në rrjetet sociale jo vetëm për faktin që punon në televizionin, por ...
‘Çmendet’ Eni, del vetëm me të brendshme, pa sytjena (Foto)
Lajminet - 21-Apr-2017 12:12
Fjala është për Eni Koçi e cila në Facebook ka hedhur një foto më të pazakontë se herëve të tjera, shkruan Ajo shihet në një vend mjaft luksoz ku shihej e veshur vetëm me të brendshme, kurse në pjesën e lartë të trupit ...
Ky është gjoksi i Fjolla Morinës, që po i ‘çmend’ të gjithë…
Mapo - 20-Apr-2017 19:30
Bukuroshja kosovar, Fjolla Morina, rikthente të bëjë mediat rozë të flasë për të. Gjithmonë gjen një formë për të ekspozuar gjoksin e saj. Fjolla ka habitur me një video që e ka publikuar në Instastory, në të cilën ...
FOTO/ Pas kësaj poze, kush nuk do të hipte në makinë me Zaiminën?
Syri - 20-Apr-2017 23:40
Këngëtarja e njohur shqiptare, Zamina Vasjari, është shumë aktive me rrjetet sociale. Ajo ka hedhur një foto ku shihet se këmbët ka futur në veturë ndërsa pjesën e tjetër të trupit dhe kokën e kishte jashtë. E duke vënë ...
Motrës së Afërditës, ky fustan mezi po ia mban gjoksin bombastik (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 10:36
Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë. Ajo njihet për format e saj bombastike, transmeton Gazeta Express. Së fundmi ajo ka postuar ...
Kur modelja e nxjerrë gjoksin, nuk kanë si mos ta shikojnë këta meshkuj (Foto+16)
Lajminet - 20-Apr-2017 23:40
Ajo prapë sonte në Instagram ka hedhur një foto ku shihet me fustanin transparent që kishte veshur, ku gjoksi i saj kishte dal në pah, shkruan Ata kishin vënë sytë të gjoksi dhe kishin mbetur të eksituar. E sipas ...
Motra e Neymarit po i çmend ndjekësit në “Instagram” me këto foto të nxehta (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 00:18
Rafaella, motra e Neymarit, vazhdon t’i kënaq ndjekësit e saj me foto të nxehta në rrjetet sociale. Rafaella ka shumë ndjekës në “Instagram”. Natyrisht, përveç formave të saj trupore seksi, që të lënë pa fjalë, meritat ...
Motra e Neymarit po i çmend ndjekësit në “Instagram” me këto foto të nxehta (FOTO)
TetovaSot - 21-Apr-2017 00:13
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Rafaella, motra e Neymarit, vazhdon t’i kënaq ndjekësit e saj me foto të nxehta në rrjetet sociale. Rafaella ka shumë ndjekës në “Instagram”. Natyrisht, përveç formave të saj trupore ...
Pas kësaj poze, kush nuk do të hynte në veturë me Zaiminën? (Foto)
Lajminet - 20-Apr-2017 21:01
Ajo ka hedhur një foto ku shihet se këmbët ka futur në veturë ndërsa pjesën e tjetër të trupit dhe kokën e kishte jashtë, shkruan E duke vënë në pah të pasmet e saj, çdo kush do futej në veturë me të. Një pasagjere kaq ...
Këto të pasme bombastike të Anës, vështirë se do t'i harroni
Gazeta Express - 21-Apr-2017 10:16
Ajo veçohet për zërin e saj karakteristik. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Ana Kabashi, transmeton Gazeta Express. Mirëpo Ana njihet edhe për linjat e saj seksi, sidomos për të pasmet. Në fotot e fundit që ka ...
Motrës së Afërditës, ky fustan mezi po ia mban gjoksin bombastik (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 10:38
Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë. Ajo njihet për format e saj bombastike, transmeton Gazeta Express. Së fundmi ajo ka postuar ...
Motra e Neymarit po i çmend ndjekësit në “Instagram” me këto foto të nxehta (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 00:02
Rafaella, motra e Neymarit, vazhdon t’i kënaq ndjekësit e saj me foto të nxehta në rrjetet sociale. Rafaella ka shumë ndjekës në “Instagram”. Natyrisht, përveç formave të saj trupore seksi, që të lënë pa fjalë, meritat ...
Zajmina nuk i do të brendshmet, i heqë të gjitha (FOTO)
10minuta.com - 21-Apr-2017 08:57
Linjat perfekte dhe seksi kanë bërë që e bukura Zajmina Vasjari të mos dojë shumë rroba në trupin e saj. Ajo vjen me një fustan tejet joshës, me prerje që vënë pah hiret e saj të mrekullueshme, dhe çfarë është më e ...
Peshon më shumë se sa duhet, por trupi i saj do t’ju bën të flsini me vete (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 17:17
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Iskra Laërence është një ndër modelet më të pëlqyera në glob. Fakti që ajo është mbi peshë për t’u quajtur një modele nga ato që jemi mësuar t’i shohim, por kjo nuk e pengon aspak që me ...
Ky është gjoksi i Fjollës që po i ‘çmend’ të gjithë (Foto)
Lajminet - 20-Apr-2017 18:02
Fjolla Morina ka habitur me një video që e ka hedhur në Instastory, në të cilën shihet se ka nxjerrë gjoksin, shkruan E veshur me një fustan elegant, Fjolla duket tejet seksi! /Lajmi.net/
Kjo modele seksi është prezantuese e motit (Foto)
Lajminet - 20-Apr-2017 22:39
Sol Perez po i çmend të gjithë me format e saj, ajo punon si prezantuese e motit në një televizion. Perez është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, jo vetëm për faktin që punon në televizion, por edhe për fotografitë që ...
Aurela tregon të pasmet në mes të plazhit (Foto)
Lajminet - 20-Apr-2017 22:42
Ajo sonte ka publikuar disa fotografi në Instagram nga ky vend, por njëra nga to ka habitur të gjithë ndjekësit e saj, shkruan Aurela është fotografuar nga prapa dhe ka nxjerrë në pah të pasmet. Duke qenë se modeli i ...
Ky është gjoksi i Fjollës që po i ‘çmend’ të gjithë (Foto)
InFokusi - 20-Apr-2017 19:11
Gjithmonë gjen një formë për të ekspozuar gjoksin e saj. Fjolla Morina ka habitur me një video që e ka hedhur në Instastory, në të cilën shihet se ka nxjerrë gjoksin, shkruan lajmi.net E veshur me një fustan elegant, ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore